רשימת הקבוצות  » לרשימת הקבוצות המלאה

אלופת האלופות אלופת המעורבות
1 נהריה גבעתיים - מעורבות
2 מטה אשר לוד - מעורבות
3 לוד ראשל"צ - מעורבות
4 ראש העין פתח תקוה - מעורבות
5 כפר ורדים תל-אביב - מעורבות
6 נצרת עילית באר שבע - מעורבות
7 כרמיאל ירושלים - מעורבות
8 טבריה רמלה - מעורבות
לרשימת הקבוצות המלאה

אלופת האלופות 2018 - מוקדמות

מחוז צפון
משחק תאריך שעה שלב קבוצה 1 קבוצה 2
4 22/6 14:00 צפון-4 טבריה כרמיאל -
18 22/6 14:45 צפון-18 נהריה כפר ורדים -
28 22/6 15:30 צפון-28 מנצחת-4 מנצחת-18 -
מחוז מרכז
משחק תאריך שעה שלב קבוצה 1 קבוצה 2
2 19/6 17:15 מרכז-2 יהוד אור יהודה 0 / 2
3 19/6 18:00 מרכז-3 עמק חפר בת-ים 0 / 2
6 19/6 17:15 מרכז-6 קדימה צורן כפר סבא 1 / 2
7 19/6 18:00 מרכז-7 רמת גן פתח תקוה 2 / 1
15 19/6 18:45 מרכז-15 אור יהודה יובלים מזכרת בתיה 2 / 0
16 19/6 19:30 מרכז-16 גבעת שמואל חשמונאים בת ים 2 / 1
19 19/6 18:45 מרכז-19 על יסודי ה כ"ס גני תקוה 2 / 0
20 19/6 19:30 מרכז-20 תל אביב בליך רמת גן 2 / 0
27 19/6 20:15 מרכז-27 יובלים אור יהודה בן גוריון 1 גבעת שמואל 0 / 2
29 19/6 20:15 מרכז-29 על יסודי ה כ"ס בלוך 2 ת"א 2 / 1
מחוז דרום
משחק תאריך שעה שלב קבוצה 1 קבוצה 2
11 19/6 18:00 דרום-11 גן יבנה ערד - חלמיש -
12 19/6 18:00 דרום-12 גדרה - פינס באר שבע - עמותת הגר 1 / 2
25 19/6 19:30 דרום-25 ערד - חלמיש באר שבע - עמותת הגר 0 / 2
מחוז שרון
משחק תאריך שעה שלב קבוצה 1 קבוצה 2
1 21/6 19:15 שרון-1 ינוב קדימה צורן -
13 21/6 20:15 שרון-13 מנצחת-1 זכרון יעקב -
14 21/6 20:45 שרון-14 הוד השרון כפר סבא -
21 21/6 19:45 שרון-21 פרדסיה צור יגאל -
22 21/6 20:45 שרון-22 עמק חפר חדרה -
26 21/6 21:45 שרון-26 מנצחת-13 מנצחת-14 -
30 21/6 21:45 שרון-30 מנצחת-21 מנצחת-22 -
מחוז שפלה
משחק תאריך שעה שלב קבוצה 1 קבוצה 2
8 19/6 17:15 שפלה-8 באר יעקב שוהם 2 / 0
9 19/6 17:15 שפלה-9 מ.א. גזר יבנה 0 / 2
10 19/6 18:45 שפלה-10 נס ציונה רחובות 0 / 2
23 19/6 18:45 שפלה-23 באר יעקב יבנה 2 / 0
24 19/6 20:45 שפלה-24 רחובות ירושלים 2 / 0
31 19/6 21:00 שפלה-31 באר יעקב רחובות 0 / 2


אלופת המעורבות 2018 - מוקדמות

מחוז צפון
משחק תאריך שעה שלב קבוצה 1 קבוצה 2
3 21/6 18:00 צפון-3 כרמיאל מעלה יוסף -
5 21/6 17:15 צפון-5 בית שאן נהריה -
23 21/6 18:45 צפון-23 מנצחת-3 מנצחת-5 -
מחוז דרום
משחק תאריך שעה שלב קבוצה 1 קבוצה 2
8 19/6 17:15 דרום-8 אירוס ירוחם עומר -
9 19/6 17:15 דרום-9 ערד גדרה -
16 19/6 18:45 דרום-16 ערד שדרות 0 / 2
20 19/6 18:45 דרום-20 עומר גדרה 2 / 0
24 19/6 20:15 דרום-24 מנצחת-16 באר שבע -
מחוז מרכז
משחק תאריך שעה שלב קבוצה 1 קבוצה 2
10 19/6 17:15 מרכז-10 בית דגן חולון 1 / 2
11 19/6 18:00 מרכז-11 מזכרת בתיה ראש העין 0 / 2
17 19/6 19:30 מרכז-17 תל אביב פתח תקוה 0 / 2
18 19/6 20:15 מרכז-18 לוד גבעתיים 0 / 2
21 19/6 18:45 מרכז-21 חולון התבור ראש העין בגין 2 / 0
25 19/6 21:00 מרכז-25 פ"ת מורשה גבעתיים שמעוני ב 0 / 2
מחוז שרון
משחק תאריך שעה שלב קבוצה 1 קבוצה 2
1 18/6 20:15 שרון-1 לב השרון - מעורבות לוד - מעורבות 1 / 2
6 18/6 21:00 שרון-6 לוד - מעורבות זיכרון יעקב - מעורבות 1 / 2
7 18/6 20:45 שרון-7 הוד השרון - מעורבות כפר סבא - מעורבות 0 / 2
19 18/6 22:00 שרון-19 זיכרון יעקב - מעורבות כפר סבא - מעורבות 0 / 2
מחוז שפלה
משחק תאריך שעה שלב קבוצה 1 קבוצה 2
2.5 19/6 18:00 שפלה-2.5 יבנה רמלה -
2 19/6 18:00 שפלה-2 גני תקוה חבל מודיעין 1 / 2
12 19/6 19:30 שפלה-12 חבל מודיעין רחובות 2 / 0
13 19/6 19:30 שפלה-13 רמלה ירושלים 0 / 2
22 19/6 20:45 שפלה-22 חבל מודיעין ירושלים 2 / 0


ארועים וחדשות
6/21/2018

הקודם הבא

יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
נותרו  תוים.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945