סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

מאמאנט נווה תרצה


שחקניות מאמאנט מאמצות את האסירות בכלא נווה תרצה, ומאפשרות להן פעם בשבוע לחוות את המגרש הספורטיבי באמצעות משחק הכדורשת. במסגרת פעילות זו, מאמנות שחקניות מאמאנט את הנשים בכלא, ומסייעות להן במגע הראשוני עם העולם החיצוני לכלא, טרם שחרורן, כשהמשחק מהווה בסיס ליצירת אמון וקשר מחודש עם ילדיהן, הממתינים להן מחוץ לכותלי הכלא.

בית הסוהר "נווה תרצה" הינו בית הסוהר היחיד לנשים במדינת ישראל. בבית הסוהר אין מתקני כושר או מגרשים לפעילות ספורטיבית. בעת שיתוף הפעולה הוסבה לראשונה חצר בבית הסוהר לטובת פעילות ספורטיבית לטובת משחק הכדורשת.
במסגרת שיתוף פעולה זה ישנה תשתית מערכת אימונים של משחק הכדורשת במתחם בית הסוהר.

אחת לשבוע מגיעים לבית הסוהר לשעתיים של פעילות משותפת צוות המאמנים ענת ומשה ומנהלת פרויקט מטעם עמותת מאמאנט, סמדר פרידמן אשר מלמדים את האסירות את משחק הכדורשת ומאמנים אותן. במהלך אימונים אלה ניכרים הן שיתוף הפעולה מצד הבנות והן ההתרגשות והציפייה שלהן לאימונים ולמפגשים.

לצפייה בכתבה בתוכנית שש עם עודד בן עמי (דקה 20:10)

מאמאנט נווה תרצה

המאמנים ענת ומשה

מאמאנט נווה תרצה

כתבה בעיתון מעריב

מאמאנט נווה תרצה

אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה