סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

ליגות מאמאנט בעולם


בהתאם לחזונה של מאמאנט, הליגה פרושה היום במספר מוקדים ברחבי העולם, ובהם: איטליה, קפריסין, ניו יורק, קנדה ואוסטריה. מדובר על הישג בינלאומי חסר תקדים לארגון ספורט חברתי -ספורטיבי, שהפך לליגת הנשים הגדולה ביותר בישראל, ובקרוב, בעולם.

בחודש אוקטובר 2015, אירחה מאמאנט נציגים ממספר מדינות, להכשרה ארגונית ומקצועית עבור הקמת תשתית לנציגויות מאמאנט נוספות ברחבי העולם. המדינות שהשתתפו בכנס הן: איטליה, בלגיה, אוסטריה, צרפת, בולגריה, ארה"ב, ובסמינר, למדו הנציגים בין השאר, אודות משחק הכדורשת, חוקת ותקנון מאמאנט והחשוב ביותר: שילוב היזמות בקהילה והתרומה החברתית יחד עם הספורט.

בפברואר הקרוב יתקיים סמינר בינלאומי נוסף לליגת מאמאנט, הפעם באיטליה, ובו ישתתפו נציגים נוספים, המעוניינים להקים במדינותיהם ליגות מאמאנט.

לאחרונה הגיע אלינו סרטון וידאו הרשמי וראשון מליגת מאמאנט אוסטריהליגה חדשה הכוללת צוות מפואר שנחוש לכבוש כל פסגה אפשרית. 


ליגות מאמאנט בעולם

אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה