סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

קידנט 2016

גם השנה, בכל רחבי הארץ, התקיימו טורנירים מופלאים של הילדים, בהם ספגו את טעם הספורטיביות, ולקחו חלק בפעילות שאמא כל כך אוהבת


לפני שאנחנו שחקניות מאמאנט, אנחנו אמהות. הילדים הם הסיבה העיקרית להיותנו פעילות ושחקניות בליגה. וכשאנחנו אומרות שהילדים הם הלב שלנו, זו לא קלישאה. האמהות היא חלק בלתי נפרד מאיתנו, ואנחנו נושאות את הכותרת הזו בגאון. לכן, הילדים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמשחק, כשהם מגיעים לעודד אותנו במשחקים, ולתמוך בנו באימונים, ווודאי כאשר אנו משתפות אותם בערכי הספורט והתרומה לקהילה, שהם ערכי הליבה של מאמאנט, ובכך הופכות אותם למודעים יותר לעצמם ולסביבתם. הקידנט הפך לאירוע חשוב בכל ליגה עירונית, לו מחכים הילדים בציפייה גדולה, וגם השנה, בכל רחבי הארץ, התקיימו טורנירים מופלאים של הילדים, בהם ספגו את טעם הספורטיביות, ולקחו חלק בפעילות שאמא כל כך אוהבת, כשהפעם, אנחנו אלו שליווינו ועודדנו מהיציע את הלבבות שלנו על המגרש, ובקבלת הגביעים והתעודות.

קידנט 2016


קידנט 2016

קידנט 2016

אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה