מכתב תודה ממרכז הקליטה של הסוכנות היהודית
כ- 150 נערים ונערות עלו בגפם לארץ לפני כחודשיים, אז הזמנו אותם לקחת חלק מאירוע "גם אני מודעת". הן הגיעו, לבשו חולצות, למדו את המשחק, שיחקו, רקדו, עשו זומבה ופילאטיס, נהנו ומוסרות תודה!
כ- 150 נערים ונערות עלו בגפם לארץ לפני כחודשיים, אז הזמנו אותם לקחת חלק מאירוע "גם אני מודעת". הן הגיעו, לבשו חולצות, למדו את המשחק, שיחקו, רקדו, עשו זומבה ופילאטיס, נהנו ומוסרות תודה!
![מכתב תודה ממרכז הקליטה של הסוכנות היהודית מכתב תודה ממרכז הקליטה של הסוכנות היהודית](../upimages/SochnutThanks.jpg)