הטיפ השבועי


נמצאו 36 הטיפ השבועי:


זה קורה במשפחות הכי טובות
הנער המתבגר, שמגבש את אישיותו והשקפת עולמו העצמאית – מחליט לוותר על אכילת בשר. 
אלה הן שנים של גדילה מואצת, ולתזונה בשלב זה יש השפעה משמעותית וארוכת טווח – ואתם עלולים למצוא את עצמכם מוטרדים: האם בשלב קריטי כזה אפשר לוותר על אכילת בשר? כדאי לדעת, כי הידע הרב שנצבר אודות הקשר בין צמחונות ובריאות מעיד על כך שפעמים רבות תפריט צמחוני יכול להיות בריא מאוד  כל עוד הוא מאוזן ומספק למבגר כמויות נכונות של חלבונים, ויטמין 12B ומינרלים. הכל בסדר J

(קופת חולים מאוחדת)

על אומגה 3 כבר שמעתן, נכון? בטח.
בואו רק נעשה קצת סדר: מקורה העיקרי של אומגה 3 הוא דגים החיים במי ים קרים, כמו סלמון והרינג, אבל היא נמצאת גם בטונה, סרדינים, פשתן ואגוזים. היא חשובה לתפקוד היעיל והשוטף של התאים, מסייעת בהורדת לחץ הדם, מחזקת את המערכת החיסונית ומעודדת פעילות אנטי סרטנים בסוגי סרטן מסוימים. היא קשורה גם ליציבות נפשית, ולמצברוח טוב. לטובת התפתחות מערכת העצבים, המוח והראייה בילדים, מומלץ לצרוך מזונות המכילים אומגה 3 כבר בשלבי טרום היריון ובמהלך ההיריון וההנקה.

(קופת חולים מאוחדת)נמצאו 36 הטיפ השבועי

יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
 • Info.mamanet@gmail.com
 • 09-745-2249
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  ת.ד. 407,
  נווה ירק, 49945