ליגה איזורית 2018-2019



מחזור 1 - 15/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
חדרה
החורש קפלן 14:21
18:21
-
32:42
0:2
19:45
חדרה
נילי אור עקיבא 18:21
19:21
-
37:42
0:2
20:30
חדרה
החיטה חדרה 8:21
11:21
-
19:42
0:2
מחזור 2 - 29/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
זכרון
החורש נילי 14:21
18:21
-
32:42
0:2
19:15
זכרון
החיטה קפלן 10:21
14:21
-
24:42
0:2
20:00
זכרון
חדרה אור עקיבא 21:7
21:6
-
42:13
2:0
מחזור 3 - 12/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
חדרה
החורש החיטה 21:11
21:15
-
42:26
2:0
19:15
חדרה
חדרה נילי 21:19
21:18
-
42:37
2:0
20:00
חדרה
אור עקיבא קפלן 10:21
21:18
8:15
39:54
1:2
מחזור 4 - 26/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
זכרון
החורש חדרה 13:21
12:21
-
25:42
0:2
19:45
זכרון
אור עקיבא החיטה 17:21
21:16
15:13
53:50
2:1
20:30
זכרון
קפלן נילי 15:21
15:21
-
30:42
0:2
מחזור 5 - 9/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
חדרה
החורש אור עקיבא 19:21
17:21
-
36:42
0:2
19:45
חדרה
קפלן חדרה 23:21
21:16
-
44:37
2:0
20:30
חדרה
נילי החיטה 21:15
21:14
-
42:29
2:0
מחזור 6 - 23/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
זכרון
החורש קפלן 7:21
21:23
-
28:44
0:2
20:00
זכרון
נילי אור עקיבא 17:21
21:16
15:10
53:47
2:1
20:45
זכרון
החיטה חדרה 21:23
20:22
-
41:45
0:2
מחזור 7 - 9/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
חדרה
החורש נילי 6:21
15:21
-
21:42
0:2
20:15
חדרה
החיטה קפלן 13:21
16:21
-
29:42
0:2
21:00
חדרה
חדרה אור עקיבא 22:20
11:21
10:15
43:56
1:2
מחזור 8 - 30/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
זכרון
החורש החיטה 22:20
21:17
-
43:37
2:0
21:15
זכרון
חדרה נילי 15:21
13:21
-
28:42
0:2
מחזור 9 - 6/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
חדרה
אור עקיבא קפלן 21:18
16:21
13:15
50:54
1:2
21:15
חדרה
החורש חדרה 9:21
10:21
-
19:42
0:2
מחזור 10 - 4/5/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
זכרון
אור עקיבא החיטה 21:18
21:18
-
42:36
2:0
21:30
זכרון
קפלן נילי 13:21
17:21
-
30:42
0:2
22:15
זכרון
קפלן חדרה 18:21
21:18
18:16
57:55
2:1
מחזור 11 - 11/5/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
זכרון
נילי החיטה 21:12
21:17
-
42:29
2:0
21:45
זכרון
החורש אור עקיבא 19:21
21:18
15:13
55:52
2:1


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945