בואו להכיר את הקבוצות שלנו, את האמהות המדהימות, שמייצגות את בתי הספר בהם לומדים ילדיהן, ומייצגות בעיקר ספורטיביות והגינות עם עצמה נשית וגאווה לילדים, תוך השקעה באימונים ובמשחקים והכי חשוב - ניהנות מכל רגע...
קבוצה | מאמן | יום | שעה | אולם/כתובת |
Starmix גני תקווה גני תקווה |
יאנה חרס |
ג' |
21:00 |
יובלים |
אילות גני תקווה |
מיכל שפר |
ד' |
20:45 |
אולם גנים |
אלון גבעת שמואל |
|
א' |
20:30 |
|
אמירים גני תקווה |
ג׳ורג רפאל |
א' |
20:30 |
אולם קרית החינוך |
אריאל גני תקווה |
אלה קרמריס |
א' |
20:30 |
אולם קרית החינוך |
ג"ש מגוב״שות גבעת שמואל |
דדי אלחדף |
א' |
20:30 |
בית ספר אלון/מורשת זבולון |
דמוקרטי גאיה קריית אונו |
רם רחמים |
ג' |
20:30 |
אולם שרת קרית אונו |
דמוקרטי ריינבו קריית אונו |
מוטי שנוולד |
ב' |
20:30 |
אולם ניר קרית אונו |
היובל רמז יהוד - מונסון |
איתי גרטל |
ד' |
20:30 |
אולם ששון |
יהודה הלוי יהוד - מונסון |
ענת כתב |
א' |
20:30 |
אולם יהודה הלוי, קדושי מצרים 23 |
יובלים גני תקווה |
רועי קופרמן |
ד' |
20:30 |
אולם מיתר |
יעקב כהן קריית אונו |
דורה חבה |
ב' |
20:30 |
|
יצחק נבון אור יהודה |
שלום מונרוב |
ב' |
20:30 |
אולם סעדיה גאון - אור יהודה |
מורשת מעורבות גבעת שמואל |
מוטי שנוולד |
ג' |
20:00 |
מורשת זבולון |
מיקס הפיסגה קריית אונו |
|
ג' |
21:00 |
אולם ניר קרית אונו |
מיתר-רביבים גני תקווה גני תקווה |
אלה קרמריס |
ד' |
20:30 |
אולם קרית החינוך |
מנור - יובלים אור יהודה |
דדי אלחדף |
ד' |
20:30 |
אולם יובלים |
מעורבות אור יהודה אור יהודה |
חווי צרפתי |
ג' |
20:30 |
אולם גאון |
מעורבות קריית אונו קריית אונו |
עודד קליין |
ג' |
20:30 |
אולם ניר קרית אונו |
מעורבת מיקס יהוד-מונוסון יהוד - מונסון |
לילך קריסטל |
ה' |
20:30 |
אולם מתנס יהוד רם כהן 1 |
סביונים אור יהודה |
לקלי רוזנברג |
א' |
20:30 |
אולם יובלים |
על יסודי - 1 יהוד - מונסון |
דדי אלחדף |
ג' |
21:00 |
אולם המתנ"ס ע"ש ששון רחוב רם כהן 1 |
עלומים קריית אונו |
מוטי שנוולד |
ה' |
20:30 |
|
שדות דן 1 שדות דן |
חגי כהן |
ב' |
21:00 |
אולם הספורט 'תורת משה' חמ"ד |
שדות דן 2 שדות דן |
ויקה פבליוצ'נקו |
ג' |
20:30 |
אולם ספורט ''תורת משה'' |
שדות דן 3 שדות דן |
ענת כתב |
א' |
20:30 |
חמד |