נשים מעוררות השראה: רכזת ליגת טמרה - סועאד יאסין

מאמאנט משפחה חמה, מעודדת נשים לפעילות גופנית ספורטיבית באימונים ובמשחק , זה יוצר אנרגיית חיים חיובית גורם לגוף בריא ושמחת חיים, משפר מצב רוח ואורח חיים בריא… מאד מעריכה אנשים שהיחס שלהם אנושי , מקצועי והגון שתמיד תמך לקידום הפרויקט ורחוק מהפוליטיקה.. רק מעביר הנאה חברתית ואח"כ תחרותית.. זה מאמאנט…


 1. ספרי לנו קצת עלייך: במה את עוסקת, היכן את מתגוררת, תחביבייך?
  אני סועאד יאסין מטמרה, מורה לחינוך גופני וספורט בבי"ס תיכון ד"ר השאם בטמרה.., מנחת קבוצות לתזונה נכונה ואורח חיים בריא , מאמנת  2 קבוצות כדורשת מאמאנט .. והחשוב לי עכשיו אני רכזת מאמאנט בטמרה ויו"ר מאמאנט במגזר ערבי בכלל.
  אני מאד אוהבת ספורט והעבודה שלי.

 2. ספרי לנו בכמה משפטים על הליגה שאת מרכזת ומה גרם לך להתנדב לתפקיד?
  אני הרכזת של הליגה בטמרה אהבתי את העבודה שלי , לעודד נשים לתחום ספורט חברתי תחרותי. מאד עודדתי נשים להיכנס לתחום חשוב לשינוי אוירה מלחץ הבית והעבודה שיהיה להן חיים עם אנרגיה חיובית.

 3. האם נתקלת בקושי – במילוי תפקידך כאישה?
  בד"כ יש קשיים בו ושם אבל מהניסיון שלי בעבודה אני דואגת לדלג ולפתור את הבעיות באווירה נוחה יותר.

 4. סיפור מצחיק / מרגש מהליגה
  מה שהצחיק אותי שאחת השחקניות החדשות רצתה לעזוב את הקבוצה כי הפסידה במשחק אימון.. אז דאגתי כל הזמן להסביר לה שתמיד יש קבוצה מפסידה וקבוצה מנצחת..
  מה שרגש אותי שאחת השחקניות מסבירה לי שמאז שהיא  שיחקה בקבוצת מאמאנט טמרה היא מרגישה שהיא בסדר גמור מבחינת שינוי אוירה שהיה לה תמיד בעיות בריאותיות ובבית .. היא מחכה לאימון בקוצר רוח.

 5. בנימה אישית – מה המסר שחשוב לך להעביר לשחקניות?
   אני קוראת ומעודדת כל אישה להצטרף לחוג כדורשת מאמאנט שיש הנהלה מאד מעריכה ותומכת , יש אירועים, טורנירים , הפעלות , השתלמויות לבעלי תפקידים ולשחקניות.. חשוב לנו להיות במסגרת שמרגישים סיפוק עצמי, חברתית, נפשית , ספורטיבית , אורח חיים בריא לכל דבר.. ובסוף תחרותי.


מלכות טמרה

מלכות טמרה

נסיכות טמרה

נסיכות טמרה

מובילות טמרה

מובילות טמרה

יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה