סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עופרה בכנס בינלאומי של ספורט ונשים שנערך בגרון בוטצואנה

פורסם בתאריך: 24/5/2018 / עיתון ירוק

קישור לכתבה: עופרה בכנס בינלאומי של ספורט ונשים שנערך בגרון בוטצואנהכנס בינלאומי של ספורט ונשים שנערך בגרון בוטצואנה. משלחת של 3 נציגות מאמאנט הוזמנו לדבר על תוצאות מחקר שנעשה על השפעת ליגת מאמאנט על ההון הבריאותי והחברתי במדינת ישראל. גם מחקר כמותי ואיכותי ראיונות. מחקר של 3 שנים נערך עי המדען הראשי אוניברסיטת חיפה ואוניברסיטת אריאל.ד"ר ריקי טסלר הציגה את הממצאים . כמו כן אני הוזמנתי לעשות מצגת על ליגת מאמאנט.ההתעניינות היתה רבה. בזמן ההרצאה האחראית על הספורט בטנזניה אמרה שהיא תקים ליגת מאמאנט. כמו כן מינו אותי למנהלת אחד הפאנלים בקונגרס. זה כבוד גדול להביא מבין אלפי נשים לנהל פאנל כלל תרבותי של נציגות מכל העולם.קישור לכתבה: עופרה בכנס בינלאומי של ספורט ונשים שנערך בגרון בוטצואנהאנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה