סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

סבב ראשון עונה 2019 - 2020



מחזור 1 - 14/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
גני אביב - לוד
זבולון ספיר 12:21
13:21
-
25:42
0:2
מחזור 2 - 19/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
תיכון שוהם
יהלום קשתות 17:21
20:22
-
37:43
0:2
21:30
תיכון שוהם
אבן חן רבין 21:9
21:9
-
42:18
2:0
מחזור 3 - 26/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
תיכון שוהם
אורט לוד אבן חן 17:21
13:21
-
30:42
0:2
20:30
תיכון שוהם
רבין יהלום 9:21
12:21
-
21:42
0:2
21:15
תיכון שוהם
צוקים אבני חושן 9:21
9:21
-
18:42
0:2
21:15
תיכון שוהם
אופק גני אביב 21:15
21:15
-
42:30
2:0
מחזור 4 - 28/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
גני אביב - לוד
ספיר גני אביב 21:10
21:14
-
42:24
2:0
20:15
גני אביב - לוד
זבולון גני אביב 18:21
21:14
15:12
54:47
2:1
21:30
גני אביב - לוד
רבין קשתות 7:21
11:21
-
18:42
0:2
מחזור 5 - 10/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
2
צוקים גני אביב 21:18
22:20
-
43:38
2:0
19:00
1
רבין אבני חושן 9:21
5:21
-
14:42
0:2
20:00
2
יהלום אופק 18:21
17:21
-
35:42
0:2
20:00
1
אבן חן קשתות 21:14
22:20
-
43:34
2:0
מחזור 6 - 19/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
1
אופק אורט לוד 21:11
21:16
-
42:27
2:0
20:00
1
צוקים אבן חן 14:21
15:21
-
29:42
0:2
מחזור 7 - 7/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
2
אבן חן אבני חושן 12:21
15:21
-
27:42
0:2
19:00
1
רבין צוקים 11:21
11:21
-
22:42
0:2
20:00
1
קשתות גני אביב 21:8
21:18
-
42:26
2:0
21:25
תיכון שוהם
יהלום/תיכון גני אביב 21:16
21:12
-
42:28
2:0
מחזור 8 - 12/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00
תיכון שוהם
צוקים קשתות 11:21
14:21
-
25:42
0:2
מחזור 9 - 14/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
2
אבני חושן ספיר 21:12
21:15
-
42:27
2:0
19:00
1
אבן חן זבולון 21:10
21:17
-
42:27
2:0
20:00
2
יהלום זבולון 21:8
21:13
-
42:21
2:0
20:00
1
רבין גני אביב 16:21
13:21
-
29:42
0:2
מחזור 10 - 21/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
2
ספיר אבן חן 21:15
20:22
9:15
50:52
1:2
19:00
1
צוקים יהלום 8:21
16:21
-
24:42
0:2
20:00
2
אורט לוד גני אביב 21:13
16:21
15:12
52:46
2:1
21:45
1
קשתות אבני חושן 16:21
21:23
-
37:44
0:2
מחזור 11 - 23/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
1
ספיר צוקים 21:15
21:13
-
42:28
2:0
21:00

אופק רבין 21:15
18:21
15:8
54:44
2:1
מחזור 12 - 28/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
1
אבן חן יהלום 6:21
17:21
-
23:42
0:2
20:00
2
אופק אבני חושן 15:21
4:21
-
19:42
0:2
מחזור 13 - 6/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
1
קשתות זבולון 16:21
21:12
15:6
52:39
2:1
20:00
1
זבולון רבין 21:19
21:17
-
42:36
2:0
מחזור 14 - 11/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
2
יהלום אבני חושן 14:21
17:21
-
31:42
0:2
19:00
1
צוקים זבולון 18:21
15:21
-
33:42
0:2
20:00
2
אבן חן גני אביב 15:21
21:19
12:15
48:55
1:2
20:00
1
רבין אורט לוד 16:21
14:21
-
30:42
0:2
מחזור 15 - 13/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גני אביב - לוד
אופק צוקים 21:16
21:18
-
42:34
2:0
20:00
גני אביב - לוד
זבולון אורט לוד 8:21
21:16
14:16
43:53
1:2
21:15
גני אביב - לוד
ספיר יהלום/תיכון 16:21
24:22
11:15
51:58
1:2
מחזור 16 - 20/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
1
אופק אבן חן 16:21
24:26
-
40:47
0:2
20:30
גני אביב - לוד
ספיר קשתות 21:17
12:21
14:16
47:54
1:2
21:15
גני אביב - לוד
גני אביב אבני חושן 6:21
8:21
-
14:42
0:2
מחזור 17 - 25/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
2
יהלום אורט לוד 21:17
21:17
-
42:34
2:0
19:00
1
אורט לוד אבני חושן 14:21
10:21
-
24:42
0:2
20:00
2
קשתות אופק 21:15
21:17
-
42:32
2:0
20:00
1
רבין ספיר 12:21
7:21
-
19:42
0:2
מחזור 18 - 27/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:55
גני אביב - לוד
ספיר אורט לוד 21:18
21:10
-
42:28
2:0
20:45
גני אביב - לוד
אופק זבולון 18:21
17:21
-
35:42
0:2
21:00
גני אביב - לוד
צוקים אורט לוד 21:23
21:19
11:15
53:57
1:2
מחזור 19 - 5/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
גני אביב - לוד
ספיר אופק 21:11
26:28
14:16
61:55
1:2
20:15
גני אביב - לוד
זבולון אבני חושן 8:21
8:21
-
16:42
0:2
21:10
גני אביב - לוד
קשתות אורט לוד 21:9
21:4
-
42:13
2:0


אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה