סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בקהילה
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב הבתים עונת 2019-2020



מחזור 1 - 2/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:45
רמות רכס
פורסנט ממריאות בנגב 7:21
21:23
-
28:44
0:2
(תחתון | עליון)
מחזור 2 -
3/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
מענית
לב ערד לוחמות הנגב 21:14
21:9
-
42:23
2:0
20:35
מענית
מיתר ניקס ביג מאמא 20:22
21:5
15:9
56:36
2:1
21:25
מענית
מאמאנגב שועלות המדבר 21:16
21:15
-
42:31
2:0
(תחתון | עליון | אמצעי)
מחזור 3 -
4/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
נאות לון
רמות אולטרה מאמאמצפה 21:16
21:17
-
42:33
2:0
21:45
נאות לון
להבים נעמאנט 14:21
16:21
-
30:42
0:2
(תחתון | עליון | אמצעי)
מחזור 4 -
5/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
רמות רכס
אשכולות קרייזי מאמא 15:21
6:21
-
21:42
0:2
21:45
רמות רכס
מלכות המדבר קרית גת 23:21
21:14
-
44:35
2:0
(תחתון | עליון | אמצעי)
מחזור 5 -
9/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
רמות רכס
עומר רמות מיקס 21:18
21:18
-
42:36
2:0
21:45
רמות רכס
נעמאנט פורסנט 18:21
20:22
-
38:43
0:2
21:45
רמות רכס
לב ערד ביג מאמא 17:21
22:24
-
39:45
0:2
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 6 -
10/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
מענית
מיתרניקס עומר 21:15
21:17
-
42:32
2:0
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 7 -
11/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
נאות לון
לוחמות הנגב ביג מאמא 21:23
21:19
13:15
55:57
1:2
21:45
נאות לון
הגר מלכות המדבר 21:19
14:21
10:15
45:55
1:2
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 8 -
12/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
רמות רכס
ממריאות בנגב נעמאנט 11:21
18:21
-
29:42
0:2
20:55
רמות רכס
טופ טן מערבשבע 20:22
13:21
-
33:43
0:2
21:45
רמות רכס
רמות אנרג'י ממריאות בנגב 21:19
21:14
-
42:33
2:0
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 9 -
16/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
רמות רכס
נעמאנט קרייזי מאמא 21:16
14:21
15:12
50:49
2:1
21:45
רמות רכס
מלכות המדבר רמות אולטרה 11:21
10:21
-
21:42
0:2
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 10 -
17/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
מענית
מאמאמצפה קרית גת 21:14
21:7
-
42:21
2:0
20:35
מענית
שועלות המדבר כרמית 14:21
21:19
9:15
44:55
1:2
21:25
מענית
רמות אנרג'י להבים 20:22
21:18
15:10
56:50
2:1
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 11 -
18/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
נאות לון
עומר לב ערד 7:21
16:21
-
23:42
0:2
21:45
נאות לון
רמות אולטרה הגר 21:16
21:13
-
42:29
2:0
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 12 -
19/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
רמות רכס
אשכולות להבים 14:21
21:18
6:15
41:54
1:2
20:55
רמות רכס
מאמאנגב מאמאמצפה 21:17
21:11
-
42:28
2:0
21:45
רמות רכס
מאמאנגב כרמית 21:15
15:21
15:13
51:49
2:1
21:45
רמות רכס
קרייזי מאמא רמות אנרג'י 18:21
21:14
15:4
54:39
2:1
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 13 -
23/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
רמות רכס
אשכולות רמות אנרג'י 9:21
17:21
-
26:42
0:2
21:45
רמות רכס
שועלות המדבר מלכות המדבר 21:18
19:21
8:15
48:54
1:2
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 14 -
24/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
מענית
מאמאמצפה הגר 21:17
21:15
-
42:32
2:0
20:35
מענית
טופ טן מיתר ניקס 21:19
21:15
-
42:34
2:0
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 15 -
25/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
נאות לון
קרייזי מאמא פורסנט 21:19
16:21
15:8
52:48
2:1
21:45
נאות לון
לב ערד רמות מיקס 21:8
21:11
-
42:19
2:0
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 16 -
26/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
רמות רכס
ממריאות בנגב אשכולות 21:17
21:18
-
42:35
2:0
21:45
רמות רכס
לוחמות הנגב מערב שבע 9:21
14:21
-
23:42
0:2
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 17 -
1/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
נאות לון
מיתרניקס לב ערד 16:21
21:17
12:15
49:53
1:2
20:55
רמות רכס
שועלות המדבר רמות אולטרה 18:21
16:21
-
34:42
0:2
21:45
נאות לון
מערב שבע מיתר ניקס 19:21
19:21
-
38:42
0:2
21:45
רמות רכס
כרמית מלכות המדבר 18:21
21:18
15:10
54:49
2:1
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 18 -
3/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
נאות לון
נעמאנט רמות אנרג'י 22:20
21:17
-
43:37
2:0
21:45
נאות לון
פורסנט רמות אנרג'י 18:21
20:22
-
38:43
0:2
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 19 -
4/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
רמות רכס
ממריאות בנגב להבים 17:21
14:21
-
31:42
0:2
21:45
רמות רכס
לוחמות הנגב טופ טן 17:21
11:21
-
28:42
0:2
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 20 -
8/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:50
נאות לון
רמות מיקס מערב שבע 16:21
9:21
-
25:42
0:2
20:55
רמות רכס
כרמית מאמאמצפה 21:9
14:21
15:13
50:43
2:1
21:45
רמות רכס
כרמית רמות אולטרה 12:21
21:16
11:15
44:52
1:2
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 21 -
15/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
רמות רכס
מאמאמצפה שועלות המדבר -
-
-
-
-
21:45
רמות רכס
ביג מאמא רמות מיקס -
-
-
-
-
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 22 -
16/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:55
מענית
מערב שבע עומר -
-
-
-
-
20:35
מענית
מאמאנגב רמות אולטרה -
-
-
-
-
21:25
מענית
מאמאנגב קרית גת -
-
-
-
-
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 23 -
17/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
נאות לון
ביג מאמא טופ טן -
-
-
-
-
21:45
נאות לון
להבים קרייזי מאמא -
-
-
-
-
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 24 -
18/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
רמות רכס
לוחמות הנגב עומר -
-
-
-
-
20:55
רמות רכס
מערב שבע לב ערד -
-
-
-
-
21:45
רמות רכס
נעמאנט אשכולות -
-
-
-
-
21:45
רמות רכס
מאמאנגב מלכות המדבר -
-
-
-
-
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 25 -
22/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
רמות רכס
רמות אולטרה קרית גת -
-
-
-
-
21:45
רמות רכס
לוחמות הנגב רמות מיקס -
-
-
-
-
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 26 -
23/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
מענית
טופ טן לב ערד -
-
-
-
-
20:35
מענית
קרית גת שועלות המדבר -
-
-
-
-
21:25
מענית
הגר שועלות המדבר -
-
-
-
-
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 27 -
24/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
נאות לון
להבים פורסנט -
-
-
-
-
21:45
נאות לון
רמות מיקס טופ טן -
-
-
-
-
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 28 -
25/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
רמות רכס
לוחמות הנגב מיתרניקס -
-
-
-
-
21:45
רמות רכס
קרייזי מאמא ממריאות בנגב :
:
-
-
-
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 29 -
29/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
רמות רכס
הגר כרמית -
-
-
-
-
20:55
רמות רכס
פורסנט אשכולות -
-
-
-
-
21:45
רמות רכס
מאמאנגב הגר -
-
-
-
-
21:45
רמות רכס
קרית גת כרמית -
-
-
-
-
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 30 -
30/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
מענית
מלכות המדבר מאמאמצפה -
-
-
-
-
20:35
מענית
ביג מאמא מערב שבע -
-
-
-
-
21:25
מענית
עומר טופ טן -
-
-
-
-
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
מחזור 31 -
31/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:55
נאות לון
קרית גת הגר -
-
-
-
-
21:45
נאות לון
רמות מיקס מיתרניקס :
:
-
-
-
(תחתון | עליון | אמצעי | בית עליון)
טבלת הדירוג:




אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה