סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונת המשחקים 2019-2020



מחזור 1 - 4/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00
ברזילי
ניצני המדע גוונים 14:21
19:21
-
33:42
0:2
20:00
אולם ברזילי
שריד מעלות סיני 21:18
21:12
-
42:30
2:0
20:30
אולם ברזילי
בכור לוי בן צבי 12:21
11:21
-
23:42
0:2
מחזור 2 - 11/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
תחכמוני ויצמן 21:17
21:10
-
42:27
2:0
20:00
אולם ברזילי
שפרינצק רמון 21:12
21:15
-
42:27
2:0
20:30
אולם ברזילי
פרחי המדע בן צבי 12:21
21:12
13:15
46:48
1:2
מחזור 3 - 18/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
בן גוריון מעלות סיני 11:21
9:21
-
20:42
0:2
20:00
אולם ברזילי
מדעים גוונים 21:12
21:16
-
42:28
2:0
21:00
ברזילי
בכור לוי רמון 13:21
10:21
-
23:42
0:2
מחזור 4 - 1/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00
ברזילי
רמון גוונים 12:21
7:21
-
19:42
0:2
09:00
ברזילי
מעלות סיני תחכמוני 16:21
21:13
13:15
50:49
1:2
09:00
אולם ברזילי
ויצמן עקרונט 8:21
5:21
-
13:42
0:2
מחזור 5 - 8/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00
ברזילי
מעלות סיני עקרונט 12:21
5:21
-
17:42
0:2
09:00
אולם ברזילי
בכור לוי מדעים 5:21
14:21
-
19:42
0:2
09:00
אולם ברזילי
רמון בן צבי 11:21
22:24
-
33:45
0:2
09:00
אולם ברזילי
תחכמוני נבון 21:23
13:21
-
34:44
0:2
מחזור 6 - 15/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00
שז"ר
נבון מעלות סיני 20:22
16:21
-
36:43
0:2
09:00
אולם ברזילי
שריד בן גוריון 21:14
21:12
-
42:26
2:0
09:00
אולם ברזילי
תחכמוני בן גוריון 21:11
21:17
-
42:28
2:0
09:00
אולם ברזילי
שפרינצק גוונים 10:21
21:14
8:15
39:50
1:2
מחזור 7 - 29/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00
אולם ברזילי
ניצני המדע בן צבי 16:21
22:24
-
38:45
0:2
09:00
אולם ברזילי
ניצני המדע מדעים 7:21
15:21
-
22:42
0:2
09:00
אולם ברזילי
בן גוריון נועם 5:21
7:21
-
12:42
0:2
09:00
אולם ברזילי
בן גוריון שריד 14:21
12:21
-
26:42
0:2
מחזור 8 - 5/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00
אולם ברזילי
תחכמוני עקרונט 10:21
13:21
-
23:42
0:2
09:00
אולם ברזילי
שפרינצק מדעים 12:21
5:12
-
17:33
0:2
09:00
אולם ברזילי
מעלות סיני נועם 2:21
6:21
-
8:42
0:2
09:00
אולם ברזילי
בכור לוי גוונים 10:21
21:12
10:15
41:48
1:2
מחזור 9 - 12/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00
אולם ברזילי
בכור לוי ניצני המדע 16:21
21:18
14:16
51:55
1:2
09:00
אולם ברזילי
מעלות סיני ויצמן 21:17
21:15
-
42:32
2:0
09:00
אולם ברזילי
שפרינצק בן צבי 9:21
21:16
15:10
45:47
2:1
09:00
אולם ברזילי
שריד נועם 3:21
7:21
-
10:42
0:2
מחזור 10 - 19/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00
ברזילי
פרחי המדע נועם :
:
-
-
-
09:00
אולם ברזילי
בן צבי מדעים :
:
-
-
-
09:00
אולם ברזילי
שריד עקרונט :
:
-
-
-
09:00
אולם ברזילי
ניצני המדע פרחי המדע :
:
-
-
-
מחזור 11 - 26/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00
אולם ברזילי
שריד נבון :
:
-
-
-
09:00
אולם ברזילי
נבון נועם :
:
-
-
-
09:00
אולם ברזילי
בן גוריון ויצמן :
:
-
-
-
09:00
אולם ברזילי
ניצני המדע רמון :
:
-
-
-