יבנה - עונה 4 - 2017-2018 - בתים



ט.ל.ח


מחזור 1 - 10/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
1
אומנורשת גינסבורשת 21:17
21:18
-
42:35
2:0
20:00
2
אומנויות מעיינרשת 16:21
12:21
-
28:42
0:2
20:15
1
גינסבורשת רמות ויצמן 15:21
15:21
-
30:42
0:2
20:45
2
יחידות ברשת ביאליק 14:21
15:21
-
29:42
0:2
21:00
1
רמות ויצמן ירוק ברשת 22:20
21:18
-
43:38
2:0
21:30
2
ביאליק מעיינרשת 21:12
21:17
-
42:29
2:0
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 2 -
24/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
2
פרדס צפוני מאמאסול 21:11
21:10
-
42:21
2:0
20:00
1
איינשטיין אולה נט 21:19
21:17
-
42:36
2:0
20:45
2
ביאליק אומנויות 21:7
21:5
-
42:12
2:0
20:45
1
ירוק ברשת אולה נט 21:14
21:16
-
42:30
2:0
21:30
2
פרדס צפוני אומנויות 21:16
21:12
-
42:28
2:0
22:15
1
יחידות ברשת מאמאסול 16:21
22:20
15:12
53:53
2:1
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 3 -
14/4/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
2
מעיינרשת מאמאסול 21:18
21:15
-
42:33
2:0
20:30
2
אומנורשת ירוק ברשת 14:21
16:21
-
30:42
0:2
21:15
2
ביאליק מאמאסול 21:16
23:21
-
44:37
2:0
21:15
1
יחידות ברשת פרדס צפוני 10:21
11:21
-
21:42
0:2
22:00
1
יחידות ברשת אומנויות 21:19
21:16
-
42:35
2:0
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 4 -
16/4/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
1
אומנורשת איינשטיין 12:21
13:21
-
25:42
0:2
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 5 -
21/4/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
2
גינסבורשת ירוק ברשת 15:21
21:15
12:15
48:51
1:2
20:30
1
איינשטיין רמות ויצמן 13:21
21:17
10:15
44:53
1:2
21:15
2
אומנורשת רמות ויצמן 21:17
18:21
2:15
41:53
1:2
21:15
1
גינסבורשת איינשטיין 21:16
21:16
-
42:32
2:0
22:00
2
אומנורשת אולה נט 21:17
22:24
8:15
51:56
1:2
22:00
1
פרדס צפוני מעיינרשת 21:17
21:15
-
42:32
2:0
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 6 -
24/4/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
1
רמות ויצמן אולה נט 21:10
21:16
-
42:26
2:0
20:00
1
גינסבורשת אולה נט 21:19
23:25
18:16
62:60
2:1
20:45
1
אומנויות מאמאסול 10:21
20:22
-
30:43
0:2
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 7 -
5/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
1
איינשטיין ירוק ברשת 14:21
16:21
-
30:42
0:2
21:15
1
ביאליק פרדס צפוני 17:21
11:21
-
28:42
0:2
22:00
1
יחידות ברשת מעיינרשת 22:20
15:21
11:15
48:56
1:2
(בית עליון | בית תחתון)


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945