יבנה - עונה 4 - 2017-2018 - מוקדמות




ט.ל.ח

מחזור 1 - 18/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

מעיינרשת מאמאסול 19:21
21:19
10:15
50:55
1:2
19:00

גינסבורשת אומנורשת 21:16
21:17
-
42:33
2:0
19:45

אינשטיין גינסבורשת 16:21
23:21
11:15
50:57
1:2
20:30

ביאליק אומנורשת 21:11
21:10
-
42:21
2:0
21:15

הלביאות של רמות ירוק ברשת 21:18
17:21
15:9
53:48
2:1
מחזור 2 - 7/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
מגרש 1
אולה נט הלביאות של רמות 17:21
8:21
-
25:42
0:2
מחזור 3 - 9/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 2
מעיינרשת פרדס צפוני 19:21
17:21
-
36:42
0:2
19:15
מגרש 1
יחידות ברשת אומנורשת 21:8
21:9
-
42:17
2:0
19:45
מגרש 2
פרדס צפוני מאמאסול 21:19
21:19
-
42:38
2:0
20:00
מגרש 1
יחידות ברשת ביאליק 21:16
21:19
-
42:35
2:0
מחזור 4 - 28/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
מגרש 1
אולה נט מעיינרשת 9:21
11:21
-
20:42
0:2
20:15
מגרש 1
אולה נט מאמאסול 18:21
18:21
-
36:42
0:2
מחזור 5 - 30/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
מגרש 1
ירוק ברשת מאמאסול 20:22
21:19
12:15
53:56
1:2
19:15
מגרש 1
ירוק ברשת פרדס צפוני 11:21
21:9
7:15
39:45
1:2
20:00
מגרש 2
אינשטיין יחידות ברשת 13:21
14:21
-
27:42
0:2
מחזור 6 - 13/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
מגרש 1
אינשטיין אומנויות 12:21
15:21
-
27:42
0:2
19:00
מגרש 2
מעיינרשת הלביאות של רמות 21:14
21:17
-
42:31
2:0
19:15
מגרש 1
יחידות ברשת אומנויות 21:11
21:11
-
42:22
2:0
19:45
מגרש 2
הלביאות של רמות מאמאסול 16:21
10:21
-
26:42
0:2
מחזור 7 - 20/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
מגרש 2
אינשטיין ביאליק 14:21
8:21
-
22:42
0:2
18:30
מגרש 1
גינסבורשת אומנויות 16:21
17:21
-
33:42
0:2
19:15
מגרש 2
יחידות ברשת גינסבורשת 21:16
21:14
-
42:30
2:0
19:15
מגרש 1
ביאליק גינסבורשת 21:9
21:10
-
42:19
2:0
מחזור 8 - 3/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
מגרש 1
אינשטיין אומנורשת 26:24
21:18
-
47:42
2:0
19:00
מגרש 2
הלביאות של רמות פרדס צפוני 18:21
8:21
-
26:42
0:2
19:45
מגרש 2
ביאליק אומנויות 21:14
21:18
-
42:32
2:0
20:15
מגרש 2
אומנויות אומנורשת 21:11
21:10
-
42:21
2:0
מחזור 9 - 20/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30

אולה נט ירוק ברשת 11:21
16:21
-
27:42
0:2
20:15

אולה נט פרדס צפוני 7:21
9:21
-
16:42
0:2
21:00

מעיינרשת ירוק ברשת 21:16
21:19
-
42:35
2:0


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945