יבנה - עונה 3 - 2016-2017 - בתים



ט.ל.ח


מחזור 1 - 25/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
מגרש 2
ירוק ברשת מעיינרשת 21:18
21:18
-
42:36
2:0
20:15
מגרש 1
הלביאות של רמות גינסבורשת 21:23
21:13
15:7
57:43
2:1
21:00
מגרש 2
מאמאמיה ביאליק 13:21
10:21
-
23:42
0:2
21:00
מגרש 1
אומנויות אומנורשת 21:9
21:19
-
42:28
2:0
21:45
מגרש 1
איינשטיין אולה נט 21:14
21:6
-
42:20
2:0
(בית תחתון | בית עליון)
מחזור 2 -
1/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
מגרש 2
הלביאות של רמות אומנויות 21:19
19:21
15:13
55:53
2:1
20:45
מגרש 1
יחידות ברשת אולה נט 21:9
21:11
-
42:20
2:0
21:00
מגרש 2
מעיינרשת מאמא סול 21:18
21:23
8:15
50:56
1:2
21:30
מגרש 1
איינשטיין גינסבורשת 21:13
13:21
15:9
49:43
2:1
(בית תחתון | בית עליון)
מחזור 3 -
8/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
מגרש 2
ירוק ברשת ביאליק 21:23
11:21
-
32:44
0:2
21:00
מגרש 1
יחידות ברשת אומנורשת 21:13
21:6
-
42:19
2:0
21:15
מגרש 2
פרדס צפוני מאמא סול 18:21
16:21
-
34:42
0:2
21:45
מגרש 1
איינשטיין אומנויות 21:18
14:21
15:6
50:45
2:1
(בית תחתון | בית עליון)
מחזור 4 -
22/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
מגרש 2
פרדס צפוני ירוק ברשת 21:18
21:14
-
42:32
2:0
20:30
מגרש 1
אולה נט אומנורשת 21:19
11:21
8:15
40:55
1:2
21:05
מגרש 1
יחידות ברשת גינסבורשת 21:11
21:11
-
42:22
2:0
21:15
מגרש 2
מאמאמיה מאמא סול 16:21
14:21
-
30:42
0:2
22:00
מגרש 2
פרדס צפוני מעיינרשת 21:17
21:13
-
42:30
2:0
22:00
מגרש 1
הלביאות של רמות אולה נט 21:19
21:7
-
42:26
2:0
(בית תחתון | בית עליון)
מחזור 5 -
29/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
מגרש 2
מאמאמיה מעיינרשת 21:0
21:0
-
42:0
2:0
20:30
מגרש 1
גינסבורשת אומנויות 16:21
10:21
-
26:42
0:2
21:05
מגרש 1
אומנורשת הלביאות של רמות 21:14
10:21
15:12
46:47
2:1
21:15
מגרש 2
מאמא סול ירוק ברשת 21:17
21:17
-
42:34
2:0
22:00
מגרש 2
מעיינרשת ביאליק 0:21
0:21
-
0:42
0:2
22:00
מגרש 1
יחידות ברשת איינשטיין 11:21
21:15
15:13
47:49
2:1
(בית תחתון | בית עליון)
מחזור 6 -
6/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
מגרש 1
אולה נט גינסבורשת 13:21
21:18
10:15
44:54
1:2
21:00
מגרש 2
פרדס צפוני ביאליק 17:21
14:21
-
31:42
0:2
21:05
מגרש 1
איינשטיין אומנורשת 21:19
18:21
15:8
54:48
2:1
21:45
מגרש 2
מאמאמיה פרדס צפוני -
-
-
-
-
22:00
מגרש 1
יחידות ברשת הלביאות של רמות 21:23
21:11
15:9
57:43
2:1
(בית תחתון | בית עליון)
מחזור 7 -
13/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
מגרש 2
מאמאמיה ירוק ברשת 21:15
21:19
-
42:34
2:0
20:30
מגרש 1
אולה נט אומנויות 13:21
17:21
-
30:42
0:2
21:05
מגרש 1
גינסבורשת אומנורשת 21:19
22:20
-
43:39
2:0
21:15
מגרש 2
ביאליק מאמא סול 21:12
18:21
11:15
50:48
1:2
22:00
מגרש 2
יחידות ברשת אומנויות 21:15
21:13
-
42:28
2:0
22:00
מגרש 1
הלביאות של רמות איינשטיין 8:21
16:21
-
24:42
0:2
(בית תחתון | בית עליון)


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945