יבנה - עונה 3 - 2016-2017 - מוקדמות



ט.ל.ח


מחזור 1 - 7/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00

מאמא סול ירוק ברשת 21:11
21:15
-
42:26
2:0
19:45

מאמאמיה פרדס צפוני 9:21
14:21
-
23:42
0:2
20:30

איינשטיין פרדס צפוני 15:21
17:21
-
32:42
0:2
21:15

ביאליק יחידות ברשת 21:23
21:11
15:4
57:38
2:1
מחזור 2 - 14/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מרכז הספורט
אומנויות גינסבורשת 21:9
21:15
-
42:24
2:0
19:45
מרכז הספורט
אומנויות אומנורשת 18:21
21:16
15:3
54:40
2:1
20:30
מרכז הספורט
אולה נט הלביאות של רמות 14:21
10:21
-
24:42
0:2
21:15
מרכז הספורט
מעיינרשת אולה נט 21:11
21:10
-
42:21
2:0
מחזור 3 - 21/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

מאמא סול פרדס צפוני 21:14
20:22
15:7
56:43
2:1
19:15

מאמאמיה יחידות ברשת 21:11
18:21
15:12
54:44
2:1
20:00

ביאליק פרדס צפוני 17:21
21:11
15:4
53:36
2:1
20:45

ירוק ברשת איינשטיין 21:15
21:10
-
42:25
2:0
מחזור 4 - 28/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

גינסבורשת אולה נט 21:19
21:13
-
42:32
2:0
20:45

ירוק ברשת ביאליק 7:21
14:21
-
21:42
0:2
מחזור 5 - 4/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

הלביאות של רמות אומנורשת 22:24
21:9
15:8
58:41
2:1
19:15

ביאליק מאמאמיה 21:14
21:17
-
42:31
2:0
20:45

גינסבורשת מעיינרשת 8:21
17:21
-
25:42
0:2
מחזור 6 - 11/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

אומנויות אולה נט 21:8
23:21
-
44:29
2:0
19:45

מאמאמיה איינשטיין 21:19
22:20
-
43:39
2:0
20:00

מאמא סול איינשטיין 21:15
21:15
-
42:30
2:0
20:00

גינסבורשת אומנורשת 9:21
19:21
-
28:42
0:2
20:00

מעיינרשת הלביאות של רמות 21:16
21:18
-
42:34
2:0
20:30

מאמא סול יחידות ברשת 19:21
21:12
15:5
55:38
2:1
מחזור 7 - 25/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

ירוק ברשת פרדס צפוני 7:21
17:21
-
24:42
0:2
18:30

גינסבורשת הלביאות של רמות 14:21
10:21
-
24:42
0:2
19:15

ירוק ברשת יחידות ברשת 21:9
21:18
-
42:27
2:0
19:15

מאמא סול ביאליק 18:21
21:13
11:15
50:49
1:2
20:00

יחידות ברשת פרדס צפוני 21:14
19:21
10:15
50:50
1:2
20:00

אומנויות מעיינרשת 18:21
14:21
-
32:42
0:2
20:45

איינשטיין ביאליק 16:21
20:22
-
36:43
0:2
מחזור 8 - 18/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

מאמא סול מאמאמיה 21:12
21:10
-
42:22
2:0
18:30

אומנויות הלביאות של רמות 26:24
8:21
8:15
42:60
1:2
19:15

ירוק ברשת מאמאמיה 21:12
19:21
16:14
56:47
2:1
19:15

מעיינרשת אומנורשת 21:11
21:13
-
42:24
2:0
20:00

יחידות ברשת איינשטיין 21:11
21:18
-
42:29
2:0
20:00

אולה נט אומנורשת 12:21
13:21
-
25:42
0:2


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945