סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב הבתים 2014-15



מחזור 1 - 5/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
2
גולדה גורדון א' 19:21
17:21
-
36:42
0:2
20:45
1
יצחק שדה שי עגנון א 17:21
16:21
-
33:42
0:2
21:45
2
ירוק א' אופירה נבון ב' 21:7
21:9
-
42:16
2:0
21:45
1
ברנר ב' אוסישקין א' 21:12
19:21
11:15
51:48
1:2
מחזור 2 - 8/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
גנים ג' בר אילן 18:21
17:21
-
35:42
0:2
19:45
2
תיכונים אוסישקין ד' -
-
-
-
-
20:15
3
חטיבות רמז ב' -
-
-
-
-
20:45
2
סורקיס גלילי -
-
-
-
-
20:45
1
אופירה נבון א' גנים -
-
-
-
-
21:15
3
גורדון ב' רחל המשוררת מעורבות -
-
-
-
-
21:45
2
ברנר א' בן גוריון א' -
-
-
-
-
21:45
1
דמוקרטי א' רמז א' -
-
-
-
-
מחזור 3 - 15/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
רחל המשוררת מעורבות גנים 21:17
21:18
-
42:35
2:0
19:45
2
ירוק א' חטיבות 21:12
19:21
11:15
51:48
1:2
20:00
3
גנים ג' ברנר ב' 15:21
21:18
12:15
48:54
1:2
20:45
2
סורקיס בן גוריון א' 21:10
21:18
-
42:28
2:0
20:45
1
דמוקרטי א' רמז ב' 21:13
21:13
-
42:26
2:0
20:50
3
שי עגנון א גורדון ב' 12:21
12:21
-
24:42
0:2
21:45
3
דמוקרטי א' גורדון א' 15:21
17:21
-
32:42
0:2
21:45
2
יצחק שדה תיכונים 19:21
18:21
-
37:42
0:2
21:45
1
ברנר א' גולדה 19:21
12:21
-
31:42
0:2
מחזור 4 - 19/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
2
רמז א' גלילי 21:15
12:21
15:11
48:47
2:1
20:45
1
חטיבות בר אילן 21:16
15:21
11:15
47:52
1:2
21:45
2
אופירה נבון א' גורדון ב' 12:21
19:21
-
31:42
0:2
21:45
1
גנים ג' דמוקרטי א' 7:21
15:21
-
22:42
0:2
מחזור 5 - 22/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
יצחק שדה אוסישקין ד' 21:17
17:21
15:9
53:47
2:1
19:45
2
גולדה סורקיס 19:21
11:21
-
30:42
0:2
20:15
3
רמז ב' אוסישקין א' 9:21
18:21
-
27:42
0:2
20:45
2
תיכונים רחל המשוררת מעורבות 21:17
21:11
-
42:28
2:0
20:45
1
ברנר ב' אופירה נבון ב' 21:16
21:19
-
42:35
2:0
21:15
3
שי עגנון א גנים 21:14
21:16
-
42:30
2:0
21:45
2
בן גוריון א' דמוקרטי א' 21:18
21:12
-
42:30
2:0
21:45
1
ברנר א' גלילי 10:21
15:21
-
25:42
0:2
מחזור 6 - 29/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
אוסישקין א' חטיבות 15:21
21:16
15:11
51:48
2:1
19:45
2
אופירה נבון א' שי עגנון א 21:19
15:21
8:15
44:55
1:2
20:15
3
בר אילן ברנר ב' 16:21
18:21
-
34:42
0:2
20:45
2
גלילי גורדון א' 21:11
17:21
13:15
51:47
1:2
20:45
1
דמוקרטי א' ירוק א' 21:16
13:21
9:15
43:52
1:2
21:15
3
אופירה נבון ב' גנים ג' 14:21
10:21
-
24:42
0:2
21:45
2
גורדון ב' אוסישקין ד' 17:21
21:15
15:11
53:47
2:1
21:45
1
דמוקרטי א' גולדה 19:21
16:21
-
35:42
0:2
מחזור 7 - 5/2/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
בן גוריון א' גולדה 21:19
17:21
10:15
48:55
1:2
19:45
2
אוסישקין ד' שי עגנון א 15:21
17:21
-
32:42
0:2
20:15
3
גורדון א' סורקיס 21:15
21:10
-
42:25
2:0
20:45
2
אופירה נבון ב' אוסישקין א' 11:21
10:21
-
21:42
0:2
20:45
1
ברנר ב' חטיבות 16:21
11:21
-
27:42
0:2
21:15
3
גנים גורדון ב' 13:21
11:21
-
24:42
0:2
21:45
2
גנים ג' רמז ב' 21:15
21:14
-
42:29
2:0
21:45
1
ברנר א' רמז א' 15:21
7:21
-
22:42
0:2
מחזור 8 - 12/2/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
אוסישקין א' דמוקרטי א' 12:21
19:21
-
31:42
0:2
19:45
2
בר אילן אופירה נבון ב' 21:12
23:21
-
44:33
2:0
20:15
3
יצחק שדה גנים 21:16
21:11
-
42:27
2:0
20:45
2
חטיבות גנים ג' 21:19
17:21
15:11
53:51
2:1
20:45
1
תיכונים אופירה נבון א' 21:12
21:13
-
42:25
2:0
21:15
3
אוסישקין ד' רחל המשוררת מעורבות 17:21
19:21
-
36:42
0:2
21:45
2
רמז ב' ירוק א' 13:21
8:21
-
21:42
0:2
21:45
1
רמז א' בן גוריון א' 21:15
21:18
-
42:33
2:0
מחזור 9 - 19/2/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
חטיבות דמוקרטי א' 13:21
21:18
7:15
41:54
1:2
19:45
2
גנים תיכונים 17:21
8:21
-
25:42
0:2
20:00
3
אוסישקין א' בר אילן 21:15
21:15
-
42:30
2:0
20:45
2
בן גוריון א' גלילי 15:21
12:21
-
27:42
0:2
20:45
1
רמז ב' אופירה נבון ב' 18:21
21:13
15:11
54:45
2:1
20:50
3
ברנר ב' ירוק א' 18:21
12:21
-
30:42
0:2
21:45
3
יצחק שדה גורדון ב' 14:21
11:21
-
25:42
0:2
21:45
2
סורקיס דמוקרטי א' 21:7
21:14
-
42:21
2:0
21:45
1
ברנר א' גורדון א' 14:21
22:20
12:15
48:56
1:2
מחזור 10 - 26/2/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
ירוק א' אוסישקין א' 19:21
21:13
11:15
51:49
1:2
19:45
2
שי עגנון א תיכונים 17:21
17:21
-
34:42
0:2
20:15
3
דמוקרטי א' בר אילן 21:11
21:17
-
42:28
2:0
20:45
2
גורדון א' בן גוריון א' 21:15
21:14
-
42:29
2:0
20:45
1
יצחק שדה רחל המשוררת מעורבות 22:20
10:21
10:15
42:56
1:2
21:15
3
רמז ב' חטיבות 8:21
12:21
-
20:42
0:2
21:45
2
אוסישקין ד' אופירה נבון א' 21:14
21:19
-
42:33
2:0
21:45
1
ברנר א' דמוקרטי א' 24:26
16:21
-
40:47
0:2
מחזור 11 - 2/3/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
2
אופירה נבון א' גנים 21:10
21:15
-
42:25
2:0
20:45
2
סורקיס גלילי 16:21
13:21
-
29:42
0:2
20:45
1
ברנר א' בן גוריון א' 16:21
15:21
-
31:42
0:2
21:45
2
גורדון ב' רחל המשוררת מעורבות 17:21
10:21
-
27:42
0:2
21:45
1
דמוקרטי א' רמז א' 17:21
12:21
-
29:42
0:2
מחזור 12 - 12/3/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
יצחק שדה אופירה נבון א' 19:21
13:21
-
32:42
0:2
19:45
2
בר אילן ירוק א' 5:21
7:21
-
12:42
0:2
20:00
3
אופירה נבון ב' דמוקרטי א' 9:21
8:21
-
17:42
0:2
20:45
2
גלילי גולדה 21:19
22:20
-
43:39
2:0
20:45
1
אוסישקין א' גנים ג' 18:21
11:21
-
29:42
0:2
20:50
3
רחל המשוררת מעורבות שי עגנון א 21:19
17:21
9:15
47:55
1:2
21:45
3
רמז ב' ברנר ב' 19:21
21:14
11:15
51:50
1:2
21:45
2
גורדון ב' תיכונים 11:21
24:22
13:15
48:58
1:2
21:45
1
גורדון א' רמז א' 14:21
13:21
-
27:42
0:2
מחזור 13 - 19/3/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דמוקרטי א' ברנר ב' 21:5
21:9
-
42:14
2:0
19:45
2
בר אילן רמז ב' 16:21
20:22
-
36:43
0:2
20:00
3
אופירה נבון ב' חטיבות 4:21
6:21
-
10:42
0:2
20:45
2
ירוק א' גנים ג' 21:18
13:21
15:12
49:51
2:1
20:45
1
רחל המשוררת מעורבות אופירה נבון א' 13:21
16:21
-
29:42
0:2
20:50
3
גנים אוסישקין ד' 19:21
18:21
-
37:42
0:2
21:45
3
גלילי דמוקרטי א' 21:10
21:17
-
42:27
2:0
21:45
2
גולדה רמז א' 23:21
23:21
-
46:42
2:0
21:45
1
ברנר א' סורקיס 14:21
21:15
10:15
45:51
1:2
מחזור 14 - 23/3/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45

תיכונים אוסישקין ד' 21:16
21:14
-
42:30
2:0
21:45
2
רמז א' סורקיס 19:21
9:21
-
28:42
0:2
טבלת הדירוג:

שלב הבתים מאמאנט עונת 15 -2014
דרוג הקבוצות  בתום המחזור ה-14

23/3/2015

מקום

קב' בית עליון

נצחונות

הפסדים

מע זכות

מע חובה

נק זכות

נק חובה

נקודות

1

ברנר א'

7

0

14

2

322

242

14

2

דמוקרטי א'

6

1

12

2

292

221

13

3

בן גוריון

5

2

10

5

284

249

12

4

גולדה

3

4

7

8

283

290

10

5

סורקיס

2

5

5

10

236

273

9

6

רמז א'

2

5

5

10

246

286

9

7

גלילי

2

5

4

12

242

309

9

8

גורדון א'

1

6

4

12

263

298

8

מקום

קב' בית אמצעי

נצחונות

הפסדים

מע זכות

מע חובה

נק זכות

נק חובה

נקודות

1

גנים א'

7

0

14

0

294

203

14

2

יצחק שדה

5

2

11

5

298

264

12

3

אוסישקין ד'

5

2

10

6

302

276

12

4

אופירה נבון א'

4

3

8

7

267

259

11

5

ירוק ב'

3

4

7

9

279

286

10

6

צומח 80

2

5

6

10

270

294

9

7

גורדון ב'

2

5

5

11

251

296

9

8

תיכונים

0

7

1

14

227

310

7

מקום

קב' בית תחתון

נצחונות

הפסדים

מע זכות

מע חובה

נק זכות

נק חובה

נקודות

1

אופירה נבון ב'

8

0

16

1

350

201

16

2

רמז ב'

6

2

13

5

341

271

14

3

ממ"ד

5

3

11

6

326

278

13

4

גנים ג'

5

3

10

9

322

333

13

5

ברנר ב'

4

4

10

9

342

310

12

6

חטיבות

3

5

8

13

316

363

11

7

אוסישקין א'

2

6

7

12

312

334

10

8

ירוק א'

2

6

6

14

270

371

10

9

דמוקרטי ב'

1

7

3

15

231

349

9

 





אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה