סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב הבתים 2012-13

מחזור 1 - 17/1/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
יצחק שדה אוסישקין ד' 21:12
21:15
-
42:27
2:0
19:45
2
חטיבות רמז ב' 21:11
21:15
-
42:26
2:0
20:15
3
גורדון א' גולדה 14:21
16:21
-
30:42
0:2
20:45
2
בר אילן גורדון ב' 21:0
21:0
-
42:0
-
20:45
1
אוסישקין א' אופירה נבון א' 18:21
21:17
6:15
45:53
1:2
21:15
3
הירוק גנים ב' 21:15
21:21
15:11
57:47
3:0
21:45
2
גלילי אוסישקין ג' 0:21
0:21
-
0:42
-
21:45
1
בן גוריון א' דמוקרטי 18:21
17:21
-
35:42
0:2
מחזור 2 - 24/1/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
יצחק שדה גורדון א' 21:8
21:16
-
42:24
2:0
19:45
2
גנים גולדה 11:21
13:21
-
24:42
0:2
20:15
3
בר אילן הירוק 11:21
14:21
-
25:42
0:2
20:45
2
סורקיס רמז א' 21:18
17:21
13:15
51:54
1:2
20:45
1
ברנר אוסישקין א' 21:19
21:15
-
42:34
2:0
21:15
3
רמז ב' גלילי 21:16
23:21
-
44:37
2:0
21:45
2
בן גוריון א' אלון 14:21
17:21
-
31:42
0:2
21:45
1
תיכונים א' תיכונים ב' 21:12
21:14
-
42:26
2:0
מחזור 3 - 31/1/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
גולדה אוסישקין ד' 21:17
21:16
-
42:33
2:0
19:45
2
רמז ב' הירוק 14:21
14:21
-
28:42
0:2
20:15
3
אוסישקין ג' חטיבות 21:18
24:22
-
45:40
2:0
20:45
2
בן גוריון א' אופירה נבון א' 17:21
21:18
10:15
48:54
1:2
20:45
1
אלון ברנר 19:21
14:21
-
33:42
0:2
21:15
3
בר אילן גנים ב' 16:21
21:23
-
37:44
0:2
21:45
2
דמוקרטי רמז א' 21:17
19:21
15:13
55:51
2:1
21:45
1
גורדון ב' גלילי 21:12
21:12
-
42:24
2:0
מחזור 4 - 7/2/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
אופירה נבון ב' גורדון א' 21:16
21:15
-
42:31
2:0
19:45
2
גנים יצחק שדה 9:21
11:21
-
20:42
0:2
20:15
3
אוסישקין ג' רמז ב' 21:19
23:25
15:12
59:56
2:1
20:45
2
גורדון ב' הירוק 16:21
17:21
-
33:42
0:2
20:45
1
בן גוריון א' סורקיס 21:15
21:12
-
42:27
2:0
21:15
3
אוסישקין ד' תיכונים א' 15:21
13:21
-
28:42
0:2
21:45
2
גולדה תיכונים ב' 21:18
21:18
-
42:36
2:0
21:45
1
גלילי חטיבות 15:21
19:21
-
34:42
0:2
מחזור 5 - 14/2/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
אלון סורקיס 21:19
21:14
-
42:33
2:0
19:45
2
אופירה נבון ב' גולדה 21:12
21:16
-
42:28
2:0
20:15
3
רמז א' ברנר 14:21
21:13
12:15
47:49
1:2
20:45
2
אוסישקין ד' גורדון א' 21:19
15:21
15:7
51:47
2:1
20:45
1
אוסישקין ג' גורדון ב' 21:18
21:19
-
42:37
2:0
21:15
3
יצחק שדה תיכונים א' 21:19
16:21
15:6
52:46
2:1
21:45
2
דמוקרטי אוסישקין א' 21:11
17:21
16:14
54:46
2:1
21:45
1
גנים תיכונים ב' 21:19
21:12
-
42:31
2:0
מחזור 6 - 21/2/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
גורדון ב' רמז ב' 14:21
10:21
-
24:42
0:2
19:45
2
חטיבות הירוק 21:13
21:15
-
42:28
2:0
20:45
2
גורדון א' תיכונים א' 24:22
11:21
12:15
47:58
1:2
20:45
1
בן גוריון א' רמז א' 17:21
14:21
-
31:42
0:2
21:45
2
גלילי גנים ב' 16:21
21:15
6:15
43:51
1:2
21:45
1
אוסישקין ד' גנים 21:15
21:17
-
42:32
2:0
מחזור 7 - 28/2/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
גולדה יצחק שדה 21:19
15:21
13:15
49:55
1:2
19:45
2
סורקיס ברנר 19:21
21:19
13:15
53:55
1:2
20:15
3
גנים ב' גורדון ב' 11:21
16:21
-
27:42
0:2
20:45
2
תיכונים א' גנים 21:13
21:15
-
42:28
2:0
20:45
1
אופירה נבון א' רמז א' 21:7
18:21
15:3
54:31
2:1
21:15
3
אלון דמוקרטי 21:19
15:21
12:15
48:55
1:2
21:45
2
אופירה נבון ב' תיכונים ב' 18:21
21:9
11:15
50:45
1:2
21:45
1
בן גוריון א' אוסישקין א' 23:21
21:15
-
44:36
2:0
מחזור 8 - 11/3/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
2
אוסישקין ג' גנים ב' 21:12
21:7
-
42:19
2:0
20:45
2
אופירה נבון ב' אוסישקין ד' 21:19
12:21
12:15
45:55
1:2
21:45
2
דמוקרטי אופירה נבון א' 14:21
21:13
15:17
50:51
1:2
מחזור 9 - 14/3/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
רמז א' אלון 21:15
21:19
-
42:34
2:0
19:45
2
אוסישקין א' סורקיס 18:21
26:24
15:10
59:55
2:1
20:15
3
גורדון ב' חטיבות 21:12
16:21
15:9
52:42
2:1
20:45
2
גורדון א' גנים 21:13
21:16
-
42:29
2:0
20:45
1
ברנר אופירה נבון א' 17:21
9:21
-
26:42
0:2
21:15
3
אופירה נבון ב' תיכונים א' 13:21
18:21
-
31:42
0:2
21:45
2
הירוק גלילי 21:12
21:14
-
42:26
2:0
21:45
1
תיכונים ב' יצחק שדה 12:21
10:21
-
22:42
0:2
מחזור 10 - 4/4/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
אופירה נבון ב' יצחק שדה 14:21
10:21
-
24:42
0:2
19:45
2
הירוק אוסישקין ג' 21:11
7:21
8:15
36:47
1:2
20:15
3
סורקיס דמוקרטי 14:21
16:21
-
30:42
0:2
20:45
2
בן גוריון א' ברנר 19:21
15:21
-
34:42
0:2
20:45
1
גנים ב' רמז ב' 15:21
20:22
-
35:43
0:2
21:15
3
אופירה נבון א' אלון 21:7
21:9
-
42:16
2:0
21:45
2
אוסישקין א' רמז א' 15:21
17:21
-
32:42
0:2
21:45
1
תיכונים ב' אוסישקין ד' 12:21
13:21
-
25:42
0:2
מחזור 11 - 11/4/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
חטיבות גנים ב' 21:15
21:13
-
42:28
2:0
19:45
2
אופירה נבון ב' גנים 21:6
21:11
-
42:17
2:0
20:15
3
ברנר דמוקרטי 19:21
15:21
-
34:42
0:2
20:45
2
תיכונים א' גולדה 17:21
21:19
15:10
53:50
2:1
20:45
1
סורקיס אופירה נבון א' 20:22
24:26
-
44:48
0:2
21:15
3
אוסישקין א' אלון 21:16
21:10
-
42:26
2:0
21:45
1
תיכונים ב' גורדון א' 9:21
17:21
-
26:42
0:2
טבלת הדירוג:

נכון לתאריך 11/4/2013

מקום

בית עליון

נצחונות

הפסדים

מע

זכות

מע

חובה

נק'

זכות

נק'

חובה

נק'

1

סורקיס

7

0

14

3

342

293

14

2

אלון

5

2

10

5

287

241

12

3

בן גוריון

5

2

10

5

285

265

12

4

אוסישקין א'

5

2

11

6

316

294

12

5

רמז א'

3

4

7

11

306

309

10

6

ברנר

2

5

6

10

285

290

9

7

דמוקרטי

1

6

5

13

295

340

8

8

אופירה א'

0

7

4

14

260

344

7

מקום

בית אמצעי

נצחונות

הפסדים

מע

זכות

מע

חובה

נק'

זכות

נק'

חובה

נק'

1

תיכונים ב'

6

1

13

2

302

213

13

2

גנים א'

6

1

12

2

283

182

13

3

גורדון א'

5

2

10

6

292

263

12

4

אופירה ב'

4

3

8

8

260

276

11

5

אוסישקין ד'

3

4

8

8

275

278

10

6

גולדה

3

4

6

10

273

295

10

7

תיכונים א'

1

6

4

13

252

325

8

8

יצחק שדה

0

7

2

14

212

317

7

מקום

בית תחתון

נצחונות

הפסדים

מע

זכות

מע

חובה

נק'

זכות

נק'

חובה

נק'

1

גלילי

6

0

12

1

263

164

12

2

גנים ב'

5

1

11

3

269

209

11

3

גורדון ב'

3

3

7

6

219

230

9

4

רמז ב'

3

3

6

7

239

239

9

5

ירוק

2

4

5

9

225

247

8

6

חטיבות

2

4

4

9

213

250

8

7

אוסישקין ג'

0

6

2

12

188

277

5





אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה