סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב המוקדמות 2014-2015



מחזור 1 - 13/11/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
תיכונים רמז א' 17:21
21:19
14:16
52:56
1:2
19:45
2
בר אילן אוסישקין א' 11:21
8:21
-
19:42
0:2
20:15
3
בן גוריון א' גנים ג' 10:21
14:21
-
24:42
0:2
20:45
2
אוסישקין ד' גולדה 21:15
19:21
15:10
55:46
2:1
20:45
1
ירוק א' דמוקרטי א' 15:21
11:21
-
26:42
0:2
21:15
3
חטיבות רמז ב' 21:18
17:21
15:1
53:40
2:1
21:45
2
ברנר א' ברנר ב' 18:21
9:21
-
27:42
0:2
21:45
1
אופירה נבון ב' דמוקרטי א' 21:13
21:17
-
42:30
2:0
מחזור 2 - 20/11/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
גורדון א' חטיבות 20:22
14:21
-
34:43
0:2
19:45
2
תיכונים בר אילן 14:21
13:21
-
27:42
0:2
20:05
3
רחל המשוררת מעורבות יצחק שדה 21:5
21:19
-
42:24
2:0
20:45
2
אופירה נבון א' גורדון ב' 18:21
19:21
-
37:42
0:2
20:45
1
גנים אוסישקין ד' 19:21
20:22
-
39:43
0:2
20:55
3
סורקיס דמוקרטי א' 6:21
5:21
-
11:42
0:2
21:45
3
דמוקרטי א' אוסישקין א' 10:21
5:21
-
15:42
0:2
21:45
2
רמז א' שי עגנון א 14:21
18:21
-
32:42
0:2
21:45
1
ברנר ב' גנים ג' 19:21
19:21
-
38:42
0:2
מחזור 3 - 24/11/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
2
דמוקרטי א' אוסישקין ד' 21:5
21:9
-
42:14
2:0
20:45
1
בן גוריון א' ברנר ב' 5:21
5:21
-
10:42
0:2
21:45
2
ברנר א' רחל המשוררת מעורבות 14:21
18:21
-
32:42
0:2
21:45
1
גנים ג' יצחק שדה 21:14
21:13
-
42:27
2:0
מחזור 4 - 27/11/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דמוקרטי א' בר אילן 9:21
13:21
-
22:42
0:2
19:45
2
אוסישקין א' שי עגנון א 21:16
23:21
-
44:37
2:0
20:15
3
סורקיס ירוק א' 10:21
9:21
-
19:42
0:2
20:45
2
גורדון ב' חטיבות 19:21
12:21
-
31:42
0:2
20:45
1
גולדה גנים 21:15
21:14
-
42:29
2:0
21:15
3
אופירה נבון א' גורדון א' 18:21
20:22
-
38:43
0:2
21:45
2
רמז ב' גלילי 21:17
21:11
-
42:28
2:0
21:45
1
רמז א' אופירה נבון ב' 18:21
10:21
-
28:42
0:2
מחזור 5 - 4/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
שי עגנון א בר אילן 21:18
16:21
11:15
48:54
1:2
19:45
2
בן גוריון א' יצחק שדה 13:21
18:21
-
31:42
0:2
20:05
3
גולדה ירוק א' 6:21
11:21
-
17:42
0:2
20:45
2
אוסישקין א' אופירה נבון ב' 21:9
21:15
-
42:24
2:0
20:45
1
גלילי גורדון א' 21:17
8:21
8:15
37:53
1:2
20:55
3
ברנר ב' רחל המשוררת מעורבות 21:15
18:21
15:10
54:46
2:1
21:45
3
דמוקרטי א' תיכונים 8:21
12:21
-
20:42
0:2
21:45
2
רמז ב' גורדון ב' 21:17
21:14
-
42:31
2:0
21:45
1
גנים ג' ברנר א' 21:11
21:14
-
42:25
2:0
מחזור 6 - 8/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
2
גורדון א' רמז ב' 19:21
15:21
-
34:42
0:2
20:45
1
אופירה נבון א' חטיבות 9:21
10:21
-
19:42
0:2
21:45
2
גלילי גורדון ב' 21:18
8:21
7:15
36:54
1:2
21:45
1
ירוק א' גנים 21:5
21:14
-
42:19
2:0
מחזור 7 - 11/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
בן גוריון א' ברנר א' 21:18
19:21
15:13
55:52
2:1
19:45
2
דמוקרטי א' גולדה 21:5
21:9
-
42:14
2:0
20:15
3
סורקיס אוסישקין ד' 12:21
14:21
-
26:42
0:2
20:45
2
יצחק שדה ברנר ב' 11:21
21:19
5:15
37:55
1:2
20:45
1
אופירה נבון ב' תיכונים 23:21
19:21
9:15
51:57
1:2
21:15
3
רחל המשוררת מעורבות גנים ג' 17:21
16:21
-
33:42
0:2
21:45
2
בר אילן רמז א' 21:12
21:16
-
42:28
2:0
21:45
1
שי עגנון א דמוקרטי א' 21:8
21:18
-
42:26
2:0
מחזור 8 - 18/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
2
בר אילן אופירה נבון ב' 21:12
21:13
-
42:25
2:0
19:15
1
בן גוריון א' רחל המשוררת מעורבות 14:21
8:21
-
22:42
0:2
20:05
2
אופירה נבון א' רמז ב' 21:17
21:19
-
42:36
2:0
20:05
1
סורקיס גנים 21:10
21:6
-
42:16
2:0
20:55
2
שי עגנון א תיכונים 13:21
21:18
6:15
40:54
1:2
20:55
1
גורדון ב' גורדון א' 21:14
21:18
-
42:32
2:0
21:45
2
אוסישקין א' רמז א' 21:10
21:11
-
42:21
2:0
21:45
1
חטיבות גלילי 21:9
21:7
-
42:16
2:0
מחזור 9 - 25/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
גנים דמוקרטי א' 8:21
4:21
-
12:42
0:2
19:45
2
תיכונים אוסישקין א' 11:21
17:21
-
28:42
0:2
20:15
3
אופירה נבון ב' שי עגנון א 21:17
21:14
-
42:31
2:0
20:45
2
סורקיס גולדה 20:22
21:13
19:17
60:52
2:1
20:45
1
אוסישקין ד' ירוק א' 14:21
12:21
-
26:42
0:2
21:15
3
גלילי אופירה נבון א' 19:21
13:21
-
32:42
0:2
21:45
2
רמז א' דמוקרטי א' 21:17
21:12
-
42:29
2:0
21:45
1
יצחק שדה ברנר א' 21:14
11:21
15:9
47:44
2:1
טבלת הדירוג:

שלב מוקדמות מאמאנט  עונת 15 -2014
דרוג הקבוצות בתום המחזור ה-9

נכון לתאריך 25/12/2014

מקום

קב' בית ירוק

נצחונות

הפסדים

מע זכות

מע חובה

נק זכות

נק חובה

נקודות

1

ברנר א'

5

0

10

2

228

180

10

2

בן גוריון

4

1

9

2

220

142

9

3

יצחק שדה

3

2

7

5

214

177

8

4

ירוק ב'

2

3

4

7

174

205

7

5

ברנר ב'

1

4

4

8

162

231

6

6

גנים ג'

0

5

0

10

147

210

5

מקום

קב' בית כתום

נצחונות

הפסדים

מע זכות

מע חובה

נק זכות

נק חובה

נקודות

1

גנים א'

5

0

10

0

211

115

10

2

גולדה

4

1

8

4

228

171

9

3

סורקיס

3

2

7

4

194

158

8

4

אוסישקין ד'

2

3

5

6

195

180

7

5

ירוק א'

1

4

2

8

123

194

6

6

דמוקרטי ב'

0

5

0

10

77

210

5

מקום

קב' בית לבן

נצחונות

הפסדים

מע זכות

מע חובה

נק זכות

נק חובה

נקודות

1

דמוקרטי א'

6

0

12

0

252

142

12

2

רמז א'

4

2

9

4

249

207

10

3

צומח 80

4

2

8

6

252

240

10

4

תיכונים

3

3

8

7

251

260

9

5

אופירה נבון ב'

3

3

6

7

230

226

9

6

ממ"ד

1

5

3

10

192

241

7

7

אוסישקין א'

0

6

0

12

144

254

6

מקום

קב' בית כחול

נצחונות

הפסדים

מע זכות

מע חובה

נק זכות

נק חובה

נקודות

1

גלילי

5

0

10

2

233

149

10

2

גורדון א'

3

2

7

4

202

196

8

3

אופירה נבון א'

3

2

6

4

195

178

8

4

גורדון ב'

2

3

5

6

189

200

7

5

רמז ב'

2

3

4

7

190

202

7

6

חטיבות

0

5

1

10

140

224

5

 





אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה