סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב הפלייאוף 2018-2017





ט.ל.ח







מחזור 1 - 23/4/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
גורדון ב' דבורה עומר ג' 21:16
20:22
15:11
56:49
2:1
20:45
2
רחל המשוררת מעורבות דמוקרטי א' 21:19
16:21
12:15
49:55
1:2
21:45
3
דבורה עומר א' שי עגנון א' 14:21
18:21
-
32:42
0:2
21:45
2
על יסודי ה' גורדון א' 22:24
11:21
-
33:45
0:2
(תחתון | אליפות | אמצעי | עליון)
מחזור 2 -
26/4/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
2
שי עגנון ב' יצחק שדה 21:13
21:12
-
42:25
2:0
20:15
3
שקד רעננה דמוקרטי 17:21
13:21
-
30:42
0:2
20:45
2
אוסישקין א' רמז א' 21:19
7:21
15:13
43:53
2:1
21:15
3
גולדה בן גוריון א' 16:21
18:21
-
34:42
0:2
21:45
2
רחל המשוררת א' בר אילן 24:26
13:21
-
37:47
0:2
(תחתון | אליפות | אמצעי | עליון)
מחזור 3 -
30/4/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
אוסישקין א' גנים 12:21
17:21
-
29:42
0:2
20:45
2
שי עגנון ב' דבורה עומר ב' 21:11
21:19
-
42:30
2:0
20:45
1
יצחק שדה אוסישקין ד' 16:21
16:21
-
32:42
0:2
21:45
3
דבורה עומר ג' בן גוריון א' 21:12
18:21
22:20
61:53
2:1
21:45
2
גורדון ב' גולדה 15:21
21:19
12:15
48:55
1:2
(תחתון | אליפות | אמצעי | עליון)
מחזור 4 -
7/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
2
מעורבות ברנר ברנר א' 21:17
17:21
6:15
44:53
1:2
20:45
1
בר אילן שי עגנון א' 21:12
26:24
-
47:36
2:0
21:45
3
סורקיס דמוקרטי 8:21
15:21
-
23:42
0:2
21:45
2
רמז ב' לאה גולדברג 14:21
19:21
-
33:42
0:2
21:45
1
רמז א' גנים 18:21
19:21
-
37:42
0:2
(תחתון | אליפות | אמצעי | עליון)
מחזור 5 -
10/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
שי עגנון ב' אוסישקין ד' 21:13
21:17
-
42:30
2:0
19:45
2
דבורה עומר ב' יצחק שדה 21:15
25:23
-
46:38
2:0
20:15
3
דמוקרטי א' רמז ב' 14:21
21:14
5:15
40:50
1:2
20:45
2
על יסודי ה' מעורבות ברנר 21:17
18:21
10:15
49:53
1:2
20:45
1
ירוק א' ברנר ב' 20:22
27:25
15:11
62:58
2:1
21:15
3
דבורה עומר א' רחל המשוררת א' 16:21
14:21
-
30:42
0:2
21:45
2
ברנר א' גורדון א' 19:21
21:14
15:10
55:45
2:1
21:45
1
רחל המשוררת מעורבות לאה גולדברג 11:21
21:17
12:15
44:53
1:2
(תחתון | אליפות | אמצעי | עליון)
מחזור 6 -
17/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דבורה עומר ב' אוסישקין ד' 21:13
19:21
7:15
47:49
1:2
19:45
2
על יסודי ב' ברנר ב' 21:7
9:21
15:8
45:36
2:1
20:15
3
לאה גולדברג דמוקרטי א' 16:21
21:17
15:13
52:51
2:1
20:45
2
גורדון א' מעורבות ברנר 12:21
15:21
-
27:42
0:2
20:45
1
רחל המשוררת מעורבות רמז ב' 16:21
15:21
-
31:42
0:2
21:15
3
דבורה עומר א' בר אילן 15:21
17:21
-
32:42
0:2
21:45
2
על יסודי ה' ברנר א' 23:21
26:24
-
49:45
2:0
21:45
1
שי עגנון א' רחל המשוררת א' 21:12
19:21
7:15
47:48
1:2
(תחתון | אליפות | אמצעי | עליון)
מחזור 7 -
24/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
שקד רעננה סורקיס 21:13
21:19
-
42:32
2:0
19:45
2
גורדון ב' בן גוריון א' 15:21
21:16
15:7
51:44
2:1
20:15
3
שי עגנון ב' אוסישקין ד' 15:21
21:13
15:13
51:47
2:1
20:45
2
רחל המשוררת מעורבות דמוקרטי א' 21:23
17:21
-
38:44
0:2
20:45
1
ירוק א' על יסודי ב' 18:21
18:21
-
36:42
0:2
21:15
3
גולדה דבורה עומר ג' 21:19
23:25
12:15
56:59
1:2
21:45
2
על יסודי ה' ברנר א' 14:21
14:21
-
28:42
0:2
21:45
1
רחל המשוררת א' בר אילן 21:19
21:14
-
42:33
2:0
(תחתון | אליפות | אמצעי | עליון)
מחזור 8 -
28/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
אוסישקין א' רמז א' 20:22
21:12
21:19
62:53
2:1
20:45
2
רמז ב' לאה גולדברג 21:16
23:21
-
44:37
2:0
20:45
1
ירוק א' ברנר ב' 14:21
16:21
-
30:42
0:2
21:45
3
סורקיס דמוקרטי 9:21
18:21
-
27:42
0:2
21:45
2
מעורבות ברנר גורדון א' 15:21
24:22
12:15
51:58
1:2
21:45
1
בן גוריון א' דבורה עומר ג' 21:23
21:10
9:15
51:48
1:2
(תחתון | אליפות | אמצעי | עליון)
מחזור 9 -
31/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
גולדה גורדון ב' 24:22
19:21
9:15
52:58
1:2
19:45
2
יצחק שדה דבורה עומר ב' 18:21
23:21
13:15
54:57
1:2
19:45
1
דבורה עומר א' שי עגנון א' 10:21
13:21
-
23:42
0:2
21:00

על יסודי ה' ברנר א' 15:21
14:21
-
29:42
0:2
(תחתון | אליפות | אמצעי | עליון)


אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה