סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב הבתים 2019-20



מחזור 1 - 23/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
גולדה בן גוריון 18:21
17:21
-
35:42
0:2
19:45
2
בר אילן דמוקרטי 15:21
17:21
-
32:42
0:2
20:15
3
מעורבות רחל המשוררת רחל המשוררת א' 12:21
13:21
-
25:42
0:2
20:45
2
על יסודי ב' טי אנג'לס 14:21
20:22
-
34:43
0:2
20:45
1
גנים קרייזי מאם 24:22
11:21
10:15
45:58
1:2
21:15
3
יצחק שדה על יסודי ג' 12:21
19:21
-
31:42
0:2
21:45
2
שי עגנון ב' ברנר א' 21:10
21:13
-
42:23
2:0
21:45
1
שקד רעננה גורדון ב' 21:19
21:6
-
42:25
2:0
מחזור 2 - 30/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דבורה עומר ב' אוסישקין ד' 21:15
21:19
-
42:34
2:0
19:45
2
על יסודי א' בן גוריון 21:15
21:14
-
42:29
2:0
20:15
3
גולדה דמוקרטי 21:17
18:21
10:15
49:53
1:2
20:45
2
ברנר א' ברנר ב' 29:27
22:20
-
51:47
2:0
20:45
1
דבורה עומר ג' מאמוצי 21:6
21:15
-
42:21
2:0
21:15
3
בר אילן טי אנג'לס 17:21
17:21
-
34:42
0:2
21:45
2
מעורבות רמז ב' יצחק שדה 16:21
14:21
-
30:42
0:2
21:45
1
שי עגנון א' מעורבות בן גוריון 8:21
18:21
-
26:42
0:2
מחזור 3 - 3/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
בר אילן בן גוריון 21:14
19:21
15:10
55:45
2:1
20:45
2
על יסודי ה' ברנר א' 21:17
21:12
-
42:29
2:0
20:45
1
על יסודי א' גולדה 21:13
21:9
-
42:22
2:0
21:45
3
דונקי אוסישקין ד' 21:14
21:18
-
42:32
2:0
21:45
2
מעורבות רמז ב' ברנר ב' 21:13
21:16
-
42:29
2:0
21:45
1
מעורבות בן גוריון דבורה עומר ג' 21:23
22:20
15:13
58:56
2:1
מחזור 4 - 6/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
2
על יסודי ב' דמוקרטי 21:19
21:18
-
42:37
2:0
20:45
3
יצחק שדה שי עגנון ב' 18:21
21:17
16:18
55:56
1:2
20:45
2
טי אנג'לס רמז א' 11:21
10:21
-
21:42
0:2
20:45
1
קרייזי מאם מאמוצי 21:17
21:14
-
42:31
2:0
21:45
3
על יסודי ג' לאה גולדברג 23:21
21:18
-
44:39
2:0
21:45
1
שי עגנון א' גורדון ב' 21:13
21:10
-
42:23
2:0
מחזור 5 - 10/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
1
דמוקרטי טי אנג'לס 22:20
24:22
-
46:42
2:0
21:45
1
רמז א' על יסודי ב' 20:22
21:13
15:13
56:48
2:1
מחזור 6 - 13/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
בר אילן על יסודי א' 17:21
8:21
-
25:42
0:2
19:45
2
אוסישקין ד' סורקיס 13:21
19:21
-
32:42
0:2
20:15
3
על יסודי ה' לאה גולדברג 11:21
18:21
-
29:42
0:2
20:45
2
דונקי ירוק א' 25:23
21:16
-
46:39
2:0
20:45
1
מאמוצי גנים 21:0
21:0
-
42:0
2:0
21:15
3
על יסודי ג' מעורבות רמז ב' 23:21
21:16
-
44:37
2:0
21:45
2
דבורה עומר ג' קרייזי מאם 12:21
9:21
-
21:42
0:2
21:45
1
שי עגנון א' שקד רעננה 21:16
11:21
13:15
45:52
1:2
מחזור 7 - 20/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דבורה עומר ב' מעורבות רחל המשוררת 21:10
21:11
-
42:21
2:0
19:45
2
שקד רעננה מעורבות בן גוריון 9:21
19:21
-
28:42
0:2
20:05
3
יצחק שדה לאה גולדברג 11:21
14:21
-
25:42
0:2
20:45
2
דבורה עומר א' ירוק א' 19:21
17:21
-
36:42
0:2
20:45
1
דונקי סורקיס 21:17
21:15
-
42:32
2:0
20:50
3
על יסודי ה' על יסודי ג' 14:21
17:21
-
31:42
0:2
21:45
3
מעורבות רמז ב' ברנר א' 16:21
20:22
-
36:43
0:2
21:45
2
שי עגנון א' גנים 19:21
21:23
-
40:44
0:2
21:45
1
גורדון ב' דבורה עומר ג' 11:21
13:21
-
24:42
0:2
מחזור 8 - 24/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
גנים גורדון ב' 21:10
21:12
-
42:22
2:0
21:45
3
שקד רעננה מאמוצי 21:19
21:18
-
42:37
2:0
מחזור 9 - 27/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
בן גוריון דמוקרטי 18:21
17:21
-
35:42
0:2
19:45
2
גולדה טי אנג'לס 19:21
21:14
13:15
53:50
1:2
20:15
3
ירוק א' רחל המשוררת א' 15:21
18:21
-
33:42
0:2
20:45
2
דבורה עומר א' סורקיס 13:21
9:21
-
22:42
0:2
20:45
1
על יסודי א' רמז א' 21:10
17:21
16:18
54:49
1:2
21:15
3
דבורה עומר ג' שקד רעננה 21:15
21:17
-
42:32
2:0
21:45
2
מעורבות בן גוריון קרייזי מאם 19:21
15:21
-
34:42
0:2
21:45
1
דבורה עומר ב' דונקי 21:19
13:21
11:15
45:55
1:2
מחזור 10 - 5/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
קרייזי מאם גורדון ב' 21:8
21:4
-
42:12
2:0
19:45
2
ברנר ב' על יסודי ג' 10:21
10:21
-
20:42
0:2
20:15
3
דבורה עומר א' מעורבות רחל המשוררת 21:18
18:21
9:15
48:54
1:2
20:45
2
לאה גולדברג ברנר א' 21:9
21:15
-
42:24
2:0
20:45
1
דונקי רחל המשוררת א' 17:21
21:23
-
38:44
0:2
21:15
3
ירוק א' סורקיס 18:21
18:21
-
36:42
0:2
21:45
1
שי עגנון א מאמוצי 16:21
17:21
-
33:42
0:2
21:45
2
שי עגנון ב' מעורבות רמז ב' 21:17
21:18
-
42:35
2:0
מחזור 11 - 12/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
אוסישקין ד' ירוק א' -
-
-
-
-
19:45
2
על יסודי ה' שי עגנון ב' -
-
-
-
-
20:15
3
דבורה עומר א' דונקי -
-
-
-
-
20:45
2
ברנר א' על יסודי ג' -
-
-
-
-
21:15
3
ברנר ב' יצחק שדה -
-
-
-
-
21:45
2
לאה גולדברג מעורבות רמז ב' -
-
-
-
-
21:45
1
רחל המשוררת א' דבורה עומר ב' -
-
-
-
-
מחזור 12 - 16/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
2
סורקיס מעורבות רחל המשוררת -
-
-
-
-
מחזור 13 - 19/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
על יסודי א' דמוקרטי -
-
-
-
-
19:45
2
על יסודי ב' בר אילן -
-
-
-
-
20:05
3
מעורבות בן גוריון גורדון ב' -
-
-
-
-
20:45
1
רמז א' גולדה -
-
-
-
-
20:45
2
בן גוריון טי אנג'לס -
-
-
-
-
20:50
3
דבורה עומר א' רחל המשוררת א' -
-
-
-
-
21:45
2
דבורה עומר ב' סורקיס -
-
-
-
-
21:45
1
שי עגנון א' קרייזי מאם -
-
-
-
-
21:45
3
גנים דבורה עומר ג' -
-
-
-
-
מחזור 14 - 26/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
על יסודי א' על יסודי ב' -
-
-
-
-
19:45
2
דבורה עומר א' אוסישקין ד' -
-
-
-
-
20:15
3
מעורבות רחל המשוררת דונקי -
-
-
-
-
20:45
2
גורדון ב' מאמוצי -
-
-
-
-
20:45
1
שקד רעננה גנים -
-
-
-
-
21:15
3
ירוק א' דבורה עומר ב' -
-
-
-
-
21:45
2
רחל המשוררת א' סורקיס -
-
-
-
-
21:45
1
בר אילן רמז א' -
-
-
-
-
מחזור 15 - 30/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
1
בר אילן גולדה -
-
-
-
-
20:45
3
על יסודי ג' שי עגנון ב' -
-
-
-
-
20:45
2
ברנר ב' לאה גולדברג -
-
-
-
-
21:45
2
על יסודי ה' מעורבות רמז ב' -
-
-
-
-
21:45
1
גנים מעורבות בן גוריון -
-
-
-
-
21:45
3
קרייזי מאם שקד רעננה -
-
-
-
-
מחזור 16 - 23/4/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
מעורבות רחל המשוררת אוסישקין ד' -
-
-
-
-
19:45
2
על יסודי ב' בן גוריון -
-
-
-
-
20:15
3
דבורה עומר א' דבורה עומר ב' -
-
-
-
-
20:45
2
על יסודי ה' ברנר ב' -
-
-
-
-
20:45
1
על יסודי א' טי אנג'לס -
-
-
-
-
21:15
3
לאה גולדברג שי עגנון ב' -
-
-
-
-
21:45
2
ברנר א' יצחק שדה -
-
-
-
-
21:45
1
דמוקרטי רמז א' -
-
-
-
-
מחזור 17 - 30/4/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
רחל המשוררת א' אוסישקין ד' -
-
-
-
-
19:45
2
מעורבות רחל המשוררת ירוק א' -
-
-
-
-
20:15
3
גולדה על יסודי ב' -
-
-
-
-
20:45
2
על יסודי ה' יצחק שדה -
-
-
-
-
20:45
1
שי עגנון א' דבורה עומר ג' -
-
-
-
-
21:15
3
שי עגנון ב' ברנר ב' -
-
-
-
-
21:45
2
בן גוריון רמז א' -
-
-
-
-
21:45
1
מאמוצי מעורבות בן גוריון -
-
-
-
-
טבלת הדירוג:

ט.ל.ח





אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה