סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב מוקדמות 2017-2018




ט.ל.ח


מחזור 1 - 9/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
אוסישקין ד' רמז א' 14:21
15:21
-
29:42
0:2
19:45
2
יצחק שדה בן גוריון א' 14:21
12:21
-
26:42
0:2
20:15
3
ירוק א' לאה גולדברג 15:21
21:15
8:15
44:51
1:2
20:45
2
שי עגנון א' רמז ב' 21:11
21:13
-
42:24
2:0
20:45
1
בר אילן גולדה 20:22
19:21
-
39:43
0:2
21:15
3
דמוקרטי א' ברנר ב' 9:21
13:21
-
22:42
0:2
21:45
2
ברנר א' גנים 8:21
16:21
-
24:42
0:2
21:45
1
גורדון א' שי עגנון ב' 13:21
10:21
-
23:42
0:2
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 2 -
16/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דמוקרטי רמז א' 21:15
21:8
-
42:23
2:0
19:45
2
מעורבות ברנר גורדון ב' 7:21
6:21
-
13:42
0:2
20:15
3
דבורה עומר ב' אוסישקין א' 13:21
12:21
-
25:42
0:2
20:45
2
רמז ב' רחל המשוררת א' 11:21
12:21
-
23:42
0:2
20:45
1
רחל המשוררת מעורבות דבורה עומר ג' 13:21
4:21
-
17:42
0:2
21:15
3
דבורה עומר א' סורקיס 10:21
10:21
-
20:42
0:2
21:45
2
דמוקרטי א' על יסודי ב' 15:21
17:21
-
32:42
0:2
21:45
1
בר אילן ירוק א' 21:13
21:14
-
42:27
2:0
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 3 -
20/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
גולדה לאה גולדברג 21:16
21:11
-
42:27
2:0
20:45
2
ברנר א' רמז א' 14:21
10:21
-
24:42
0:2
20:45
1
על יסודי ה' ירוק א' 20:22
16:21
-
36:43
0:2
21:45
3
בן גוריון א' בר אילן 21:16
22:20
-
43:36
2:0
21:45
2
דמוקרטי גורדון א' 21:2
21:5
-
42:7
2:0
21:45
1
שי עגנון ב' אוסישקין ד' 21:12
21:16
-
42:28
2:0
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 4 -
23/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
רחל המשוררת מעורבות ברנר ב' 12:21
9:21
-
21:42
0:2
19:45
2
רמז ב' אוסישקין א' 18:21
17:21
-
35:42
0:2
20:15
3
יצחק שדה גולדה 8:21
15:21
-
23:42
0:2
20:45
2
דבורה עומר ג' על יסודי ב' 21:12
21:13
-
42:25
2:0
20:45
1
דבורה עומר ב' שי עגנון א' 18:21
21:19
5:15
44:55
1:2
21:15
3
דמוקרטי א' סורקיס 6:21
11:21
-
17:42
0:2
21:45
2
גנים גורדון א' 21:13
21:14
-
42:27
2:0
21:45
1
מעורבות ברנר רחל המשוררת א' 15:21
9:21
-
24:42
0:2
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 5 -
30/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
על יסודי ה' יצחק שדה 10:21
13:21
-
23:42
0:2
19:45
2
ירוק א' בן גוריון א' 9:21
11:21
-
20:42
0:2
20:15
3
רחל המשוררת מעורבות דבורה עומר א' 16:21
8:21
-
24:42
0:2
20:45
2
גורדון א' אוסישקין ד' 14:21
17:21
-
31:42
0:2
20:45
1
שי עגנון ב' גנים 22:24
20:22
-
42:46
0:2
21:15
3
מעורבות ברנר אוסישקין א' 8:21
22:24
-
30:45
0:2
21:45
2
ברנר א' דמוקרטי 5:21
8:21
-
13:42
0:2
21:45
1
בר אילן לאה גולדברג 21:15
21:17
-
42:32
2:0
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 6 -
4/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
ברנר ב' סורקיס 13:21
5:21
-
18:42
0:2
20:45
2
רמז ב' דבורה עומר ב' 20:22
14:21
-
34:43
0:2
20:45
1
אוסישקין א' גורדון ב' 11:21
23:25
-
34:46
0:2
21:45
3
מעורבות ברנר שי עגנון א' 8:21
7:21
-
15:42
0:2
21:45
2
דבורה עומר א' דבורה עומר ג' 15:21
12:21
-
27:42
0:2
21:45
1
רחל המשוררת מעורבות על יסודי ב' 21:9
21:18
-
42:27
2:0
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 7 -
7/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
לאה גולדברג בן גוריון א' 12:21
12:21
-
24:42
0:2
19:45
2
אוסישקין ד' דמוקרטי 10:21
5:21
-
15:42
0:2
20:15
3
על יסודי ה' גולדה 12:21
15:21
-
27:42
0:2
20:45
2
רחל המשוררת א' גורדון ב' 20:22
21:15
16:14
57:51
2:1
20:45
1
יצחק שדה בר אילן 15:21
17:21
-
32:42
0:2
21:15
3
דמוקרטי א' דבורה עומר ג' 10:21
8:21
-
18:42
0:2
21:45
2
ברנר א' שי עגנון ב' 14:21
6:21
-
20:42
0:2
21:45
1
גנים רמז א' 19:21
21:17
15:13
55:51
2:1
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 8 -
11/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
יצחק שדה לאה גולדברג 21:14
21:17
-
42:31
2:0
20:45
2
בן גוריון א' על יסודי ה' 21:11
21:8
-
42:19
2:0
20:45
1
מעורבות ברנר דבורה עומר ב' 16:21
9:21
-
25:42
0:2
21:45
3
גנים אוסישקין ד' 21:12
21:11
-
42:23
2:0
21:45
2
דמוקרטי א' דבורה עומר א' 23:25
11:21
-
34:46
0:2
21:45
1
רחל המשוררת מעורבות סורקיס 7:21
12:21
-
19:42
0:2
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 9 -
21/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
שי עגנון ב' דמוקרטי 7:21
12:21
-
19:42
0:2
19:45
2
יצחק שדה ירוק א' 14:21
17:21
-
31:42
0:2
20:15
3
ברנר ב' על יסודי ב' 19:21
21:13
12:15
52:49
1:2
20:45
2
על יסודי ה' בר אילן 12:21
9:21
-
21:42
0:2
20:45
1
דבורה עומר ב' גורדון ב' 6:21
22:24
-
28:45
0:2
21:15
3
מעורבות ברנר רמז ב' 14:21
10:21
-
24:42
0:2
21:45
2
סורקיס דבורה עומר ג' 21:19
21:13
-
42:32
2:0
21:45
1
שי עגנון א' רחל המשוררת א' 21:15
15:21
9:15
45:51
1:2
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 10 -
28/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דבורה עומר א' ברנר ב' 12:21
22:20
15:12
49:53
2:1
19:45
2
ירוק א' גולדה 12:21
12:21
-
24:42
0:2
20:05
3
שי עגנון ב' רמז א' 16:21
12:21
-
28:42
0:2
20:45
2
גנים דמוקרטי 10:21
12:21
-
22:42
0:2
20:45
1
על יסודי ה' לאה גולדברג 10:21
17:21
-
27:42
0:2
20:55
3
רחל המשוררת א' אוסישקין א' 15:21
14:21
-
29:42
0:2
21:45
3
שי עגנון א' גורדון ב' 14:21
14:21
-
28:42
0:2
21:45
2
ברנר א' גורדון א' 21:14
21:18
-
42:32
2:0
21:45
1
על יסודי ב' סורקיס 7:21
6:21
-
13:42
0:2
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 11 -
4/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
רמז ב' גורדון ב' 12:21
17:21
-
29:42
0:2
19:45

ברנר ב' דבורה עומר ג' 15:21
15:21
-
30:42
0:2
20:05
3
דבורה עומר ב' רחל המשוררת א' 19:21
9:21
-
28:42
0:2
20:45
2
גולדה בן גוריון א' 9:21
21:17
6:15
36:53
1:2
20:45
1
דבורה עומר א' על יסודי ב' 28:26
22:20
-
50:46
2:0
20:55

שי עגנון א' אוסישקין א' 21:19
21:14
-
42:33
2:0
21:45
3
ברנר א' אוסישקין ד' 15:21
13:21
-
28:42
0:2
21:45
2
דמוקרטי א' רחל המשוררת מעורבות 21:19
21:23
15:12
57:54
2:1
21:45
1
גורדון א' רמז א' 7:21
5:21
-
12:42
0:2
(ירוק | כתום | כחול)


אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה