סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב הבתים 2018/2019


מחזור 1 - 14/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
סורקיס אוסישקין ד' 19:21
22:20
22:20
63:61
2:1
20:45
2
דבורה עומר ב' דבורה עומר א' 21:15
21:15
-
42:30
2:0
20:45
1
דבורה עומר ג' דמוקרטי 17:21
14:21
-
31:42
0:2
21:45
3
רמז ב' רחל המשוררת ב' 22:24
16:21
-
38:45
0:2
21:45
2
מעורבות ברנר לאה גולדברג 17:21
12:21
-
29:42
0:2
21:45
1
מעורבות גורדון ירוק א' 14:21
14:21
-
28:42
0:2
מחזור 2 - 17/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
ברנר א' ירוק א' 21:0
21:0
-
42:0
2:0
19:45
2
מעורבות רמז ג' גורדון ב' 21:5
21:9
-
42:14
2:0
20:15
3
על יסודי א' גולדה 11:21
17:21
-
28:42
0:2
20:45
2
יצחק שדה רמז א' 15:21
21:11
15:11
51:43
2:1
20:45
1
שי עגנון א' שקד רעננה 21:10
21:10
-
42:20
2:0
21:15
3
על יסודי ב' ברנר ב' 9:21
15:21
-
24:42
0:2
21:45
2
שי עגנון ב' רחל המשוררת א' 21:19
11:21
11:15
43:55
1:2
מחזור 3 - 24/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דבורה עומר א' יצחק שדה 16:21
20:22
-
36:43
0:2
19:45
2
בן גוריון א' על יסודי א' 21:14
21:12
-
42:26
2:0
20:15
3
גולדה שי עגנון ב' 15:21
21:19
15:10
51:50
2:1
20:45
2
על יסודי ה' רמז ב' 21:19
19:21
11:15
51:55
1:2
20:45
1
דבורה עומר ב' רמז א' 21:17
21:17
-
42:34
2:0
21:15
3
רחל המשוררת ב' לאה גולדברג 20:22
21:17
16:14
57:53
2:1
21:45
2
מעורבות גורדון מעורבות ברנר 21:10
21:14
-
42:24
2:0
21:45
1
מעורבות רמז ג' שקד רעננה 21:11
21:10
-
42:21
2:0
מחזור 4 - 31/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
לאה גולדברג ברנר א' 21:10
21:10
-
42:20
2:0
19:45
2
דמוקרטי גורדון ב' 21:15
21:12
-
42:27
2:0
20:05
3
שי עגנון א' דבורה עומר ג' 21:18
24:22
-
45:40
2:0
20:45
2
ירוק א' רמז ב' 21:13
21:16
-
42:29
2:0
20:45
1
אוסישקין ד' בר אילן 15:21
21:17
5:15
41:53
1:2
20:55
3
סורקיס יצחק שדה 21:9
21:12
-
42:21
2:0
21:45
3
רחל המשוררת ב' מעורבות ברנר 21:13
21:10
-
42:23
2:0
21:45
2
על יסודי ה' מעורבות גורדון 10:21
15:21
-
25:42
0:2
21:45
1
על יסודי א' שי עגנון ב' 21:18
21:9
-
42:27
2:0
מחזור 5 - 7/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
שקד רעננה דבורה עומר ג' 21:23
14:21
-
35:44
0:2
19:45
2
דבורה עומר ב' יצחק שדה 21:14
21:17
-
42:31
2:0
20:15
3
ירוק א' מעורבות ברנר 21:11
21:16
-
42:27
2:0
20:45
2
גולדה על יסודי ב' 21:18
21:23
15:10
57:51
2:1
20:45
1
שי עגנון א' גורדון ב' 23:21
21:12
-
44:33
2:0
21:15
3
רחל המשוררת ב' ברנר א' 21:16
21:11
-
42:27
2:0
21:45
1
רחל המשוררת א' ברנר ב' 21:19
21:17
-
42:36
2:0
מחזור 6 - 11/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
שקד רעננה גורדון ב' 24:26
21:16
15:7
60:49
2:1
21:45
3
סורקיס רמז א' 24:22
23:21
-
47:43
2:0
מחזור 7 - 14/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דמוקרטי מעורבות רמז ג' 12:21
9:21
-
21:42
0:2
19:45
2
אוסישקין ד' יצחק שדה 21:18
21:17
-
42:35
2:0
20:15
3
על יסודי ה' לאה גולדברג 15:21
11:21
-
26:42
0:2
20:45
2
ברנר א' מעורבות ברנר 21:14
19:21
15:7
55:42
2:1
20:45
1
ברנר ב' על יסודי א' 21:14
21:12
-
42:26
2:0
21:15
3
בר אילן רמז א' 18:21
21:10
15:13
54:44
2:1
21:45
2
בן גוריון א' גולדה 21:15
22:20
-
43:35
2:0
21:45
1
שי עגנון ב' על יסודי ב' 14:21
12:21
-
26:42
0:2
מחזור 8 - 21/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
על יסודי ב' על יסודי א' 21:19
21:13
-
42:32
2:0
19:45
2
מעורבות גורדון לאה גולדברג 21:17
21:16
-
42:33
2:0
20:15
3
רמז ב' ברנר א' 21:18
21:19
-
42:37
2:0
20:45
2
על יסודי ה' מעורבות ברנר 11:21
21:19
4:15
36:55
1:2
20:45
1
דבורה עומר א' סורקיס 15:21
21:23
-
36:44
0:2
21:15
3
דבורה עומר ב' בר אילן 17:21
22:24
-
39:45
0:2
21:45
2
ירוק א' רחל המשוררת ב' 21:18
21:13
-
42:31
2:0
21:45
1
בן גוריון א' רחל המשוררת א' 21:17
21:16
-
42:33
2:0
מחזור 9 - 25/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
דבורה עומר ג' מעורבות רמז ג' 3:21
4:21
-
7:42
0:2
21:45
3
סורקיס בר אילן 23:21
21:12
-
44:33
2:0
מחזור 10 - 28/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
אוסישקין ד' דבורה עומר א' 21:15
21:18
-
42:33
2:0
19:45
2
שי עגנון ב' בן גוריון א' 25:23
11:21
15:13
51:57
2:1
20:15
3
על יסודי ה' ברנר א' 15:21
17:21
-
32:42
0:2
20:45
2
רמז ב' מעורבות גורדון 21:14
12:21
10:15
43:50
1:2
20:45
1
על יסודי א' רחל המשוררת א' 19:21
16:21
-
35:42
0:2
21:15
3
יצחק שדה בר אילן 18:21
16:21
-
34:42
0:2
21:45
2
גולדה ברנר ב' 21:15
25:23
-
46:38
2:0
21:45
1
שי עגנון א' דמוקרטי 21:15
21:13
-
42:28
2:0
מחזור 11 - 7/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
שקד רעננה דמוקרטי 18:21
20:22
-
38:43
0:2
19:45
2
דבורה עומר א' בר אילן 12:21
22:24
-
34:45
0:2
20:15
3
ברנר ב' שי עגנון ב' 21:18
21:17
-
42:35
2:0
20:45
2
אוסישקין ד' רמז א' 13:21
15:21
-
28:42
0:2
20:45
1
בן גוריון א' על יסודי ב' 19:21
18:21
-
37:42
0:2
21:15
3
דבורה עומר ב' סורקיס 21:14
21:23
15:9
57:46
2:1
21:45
2
מעורבות רמז ג' שי עגנון א' 21:10
21:15
-
42:25
2:0
21:45
1
רחל המשוררת א' גולדה 21:19
16:21
13:15
50:55
1:2
מחזור 12 - 14/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דבורה עומר ב' אוסישקין ד' 18:21
21:13
9:15
48:49
1:2
19:45
2
בן גוריון א' ברנר ב' 29:27
14:21
19:21
62:69
1:2
20:15
3
על יסודי ה' ירוק א' 9:21
15:21
-
24:42
0:2
20:45
2
לאה גולדברג רמז ב' 21:12
22:20
-
43:32
2:0
20:45
1
דבורה עומר ג' גורדון ב' 28:26
21:15
-
49:41
2:0
21:15
3
דבורה עומר א' רמז א' 18:21
12:21
-
30:42
0:2
21:45
2
רחל המשוררת ב' מעורבות גורדון 12:21
21:13
15:13
48:47
2:1
21:45
1
רחל המשוררת א' על יסודי ב' 22:24
21:18
15:11
58:53
2:1
מחזור 13 - 18/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
מעורבות ברנר רמז ב' 21:17
13:21
10:15
44:53
1:2
20:45

לאה גולדברג ירוק א' 16:21
21:19
13:15
50:55
1:2
21:45

על יסודי ה' רחל המשוררת ב' 20:22
18:21
-
38:43
0:2
21:45

ברנר א' מעורבות גורדון 21:19
12:21
9:15
42:55
1:2
טבלת הדירוג:





אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה