סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב הבתים 2016-2017

ט.ל.ח


מחזור 1 - 30/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
יצחק שדה מעורבות ברנר 21:12
21:15
-
42:27
2:0
20:45
2
רמז ב' רחל המשוררת מעורבות 21:18
21:13
-
42:31
2:0
20:45
1
רמז א' שילה 8:21
19:21
-
27:42
0:2
21:45
3
על יסודי ג' על יסודי ג' 16:21
19:21
-
35:42
0:2
21:45
2
אוסישקין ד' סורקיס 14:21
13:21
-
27:42
0:2
21:45
1
צומח 80 דבורה עומר ג' 15:21
14:21
-
29:42
0:2
(אליפות | תחתון | אמצעי)
מחזור 2 -
2/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דמוקרטי א' על יסודי א' 14:21
21:7
11:15
46:43
1:2
19:45
2
דבורה עומר ב' ירוק א' 14:21
22:20
15:6
51:47
2:1
20:15
3
דבורה עומר א' שי עגנון א' 0:21
0:21
-
0:42
0:2
20:45
2
ברנר א' על יסודי ה' 18:21
21:16
12:15
51:52
1:2
21:15
3
ברנר ב' גולדה 21:17
16:21
11:15
48:53
1:2
21:45
2
גנים שי עגנון ב' 19:21
21:14
15:8
55:43
2:1
(אליפות | תחתון | אמצעי | עליון)
מחזור 3 -
9/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
רמז א' דבורה עומר ג' 21:13
12:21
15:13
48:47
2:1
19:45
2
בן גוריון א' שילה 14:21
14:21
-
28:42
0:2
20:15
3
יצחק שדה על יסודי ג' 21:12
21:19
-
42:31
2:0
20:45
2
ברנר א' מעורבות ברנר 14:21
21:15
15:9
50:45
2:1
20:45
1
על יסודי א' סורקיס 21:11
21:18
-
42:29
2:0
21:15
3
בר אילן דבורה עומר ב' 21:15
21:14
-
42:29
2:0
21:45
2
גולדה אוסישקין א' 22:20
21:15
-
43:35
2:0
21:45
1
צומח 80 חדש 60 16:21
19:21
-
35:42
0:2
(אליפות | תחתון | אמצעי | עליון)
מחזור 4 -
16/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דבורה עומר א' שי עגנון ב' 21:19
23:21
-
44:40
2:0
19:45
2
על יסודי ג' רמז ב' 13:21
19:21
-
32:42
0:2
20:15
3
על יסודי ג' רחל המשוררת מעורבות 11:21
11:21
-
22:42
0:2
20:45
2
ברנר א' יצחק שדה 21:18
13:21
11:15
45:54
1:2
20:45
1
ברנר ב' דמוקרטי א' 9:21
11:21
-
20:42
0:2
21:15
3
בר אילן ירוק א' 21:16
21:15
-
42:31
2:0
21:45
2
על יסודי ה' מעורבות ברנר 21:18
13:21
29:27
63:66
2:1
21:45
1
שי עגנון א' דבורה עומר ב' 21:18
11:21
15:9
47:48
2:1
(אליפות | תחתון | אמצעי | עליון)
מחזור 5 -
23/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דבורה עומר א' דבורה עומר ב' 21:19
20:22
15:10
56:51
2:1
19:45
2
בן גוריון א' דבורה עומר ג' 19:21
21:13
11:15
51:49
1:2
20:15
3
על יסודי א' גולדה 21:12
21:14
-
42:26
2:0
20:45
2
יצחק שדה רמז ב' 17:21
22:20
13:15
52:56
1:2
20:45
1
ברנר ב' אוסישקין א' 11:21
9:21
-
20:42
0:2
21:15
3
שי עגנון א' גנים 21:12
21:23
16:14
58:49
2:1
21:45
2
צומח 80 שילה 11:21
9:21
-
20:42
0:2
21:45
1
רמז א' חדש 60 21:12
23:21
-
44:33
2:0
(אליפות | תחתון | אמצעי | עליון)
מחזור 6 -
2/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
2
יצחק שדה רחל המשוררת מעורבות 19:21
13:21
-
32:42
0:2
19:50
3
דמוקרטי א' גולדה 21:11
13:21
15:7
49:39
2:1
20:45
3
ירוק א' שי עגנון ב' 15:21
21:18
6:15
42:54
1:2
20:45
2
ברנר א' על יסודי ג' 19:21
21:16
12:15
52:52
1:2
20:45
1
ברנר ב' אוסישקין ד 21:19
24:22
-
45:41
2:0
21:45
3
בר אילן גנים 19:21
18:21
-
37:42
0:2
21:45
2
רמז ב' על יסודי ה' 21:14
21:14
-
42:28
2:0
21:45
1
אוסישקין א' סורקיס 12:21
21:18
9:15
42:54
1:2
(אליפות | תחתון | אמצעי | עליון)
מחזור 7 -
6/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
חדש 60 דבורה עומר ג' 17:21
21:14
11:15
49:50
1:2
21:45
3
בן גוריון א' צומח 80 21:13
21:9
-
42:22
2:0
(אליפות | תחתון | אמצעי | עליון)
מחזור 8 -
9/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דמוקרטי א' אוסישקין ד' 21:8
21:8
-
42:16
2:0
19:45
2
יצחק שדה על יסודי ה' 21:16
21:9
-
42:25
2:0
20:15
3
על יסודי ג' רמז ב' 14:21
15:21
-
29:42
0:2
20:45
2
ברנר א' על יסודי ג' 14:21
13:21
-
27:42
0:2
21:15
3
דבורה עומר א' ירוק א' 22:20
21:15
-
43:35
2:0
21:45
2
מעורבות ברנר רחל המשוררת מעורבות 16:21
9:21
-
25:42
0:2
(אליפות | תחתון | אמצעי | עליון)
מחזור 9 -
16/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
2
אוסישקין א' על יסודי א' 14:21
16:21
-
30:42
0:2
20:15
3
רחל המשוררת מעורבות על יסודי ג' 21:23
17:21
-
38:44
0:2
20:45
2
גנים דבורה עומר ב' 19:21
21:13
15:12
55:46
2:1
20:45
1
אוסישקין ד' גולדה 8:21
21:18
8:15
37:54
1:2
21:15
3
שי עגנון א' ירוק א' 21:18
21:15
-
42:33
2:0
21:45
2
בר אילן שי עגנון ב' 21:16
21:18
-
42:34
2:0
21:45
1
סורקיס דמוקרטי א' 21:15
18:21
15:13
54:49
2:1
(אליפות | תחתון | אמצעי | עליון)
מחזור 10 -
20/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
רמז א' צומח 80 14:21
21:10
15:8
50:39
2:1
20:45
2
ברנר א' רמז ב' 18:21
15:21
-
33:42
0:2
21:45
3
בן גוריון א' חדש 60 21:16
21:19
-
42:35
2:0
21:45
2
מעורבות ברנר מעורבון גורדון 16:21
16:21
-
32:42
0:2
(אליפות | תחתון | אמצעי | עליון)
מחזור 11 -
23/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דבורה עומר ג' שילה 16:21
11:21
-
27:42
0:2
19:45
2
ברנר ב' על יסודי א' 13:21
12:21
-
25:42
0:2
20:15
3
על יסודי ה' על יסודי ג' 10:21
21:18
16:14
47:53
2:1
20:45
2
גנים ירוק א' 21:14
21:16
-
42:30
2:0
20:45
1
שי עגנון א' שי עגנון ב' 21:16
21:13
-
42:29
2:0
21:15
3
אוסישקין א' אוסישקין ד' 21:15
21:15
-
42:30
2:0
21:45
2
דבורה עומר א' בר אילן 21:16
24:22
-
45:38
2:0
21:45
1
סורקיס גולדה 21:14
21:13
-
42:27
2:0
(אליפות | תחתון | אמצעי | עליון)
מחזור 12 -
27/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
בן גוריון א' רמז א' 25:23
18:21
15:8
58:52
2:1
20:45
2
על יסודי ג' יצחק שדה 18:21
20:22
-
38:43
0:2
20:45
1
על יסודי ה' רחל המשוררת מעורבות 17:21
14:21
-
31:42
0:2
21:45
3
דמוקרטי א' אוסישקין א' 21:6
21:13
-
42:19
2:0
21:45
2
מעורבות ברנר רמז ב' 17:21
11:21
-
28:42
0:2
21:45
1
חדש 60 שילה 20:22
13:21
-
33:43
0:2
(אליפות | תחתון | אמצעי | עליון)
מחזור 13 -
30/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
על יסודי א' אוסישקין ד' 21:0
21:0
-
42:0
2:0
19:45
2
על יסודי ה' על יסודי ג' 16:21
10:21
-
26:42
0:2
20:15
3
ברנר ב' סורקיס 10:21
6:21
-
16:42
0:2
20:45
2
מעורבות ברנר על יסודי ג' 20:22
21:17
10:15
51:54
1:2
20:45
1
דבורה עומר ב' שי עגנון ב' 24:22
21:17
-
45:39
2:0
21:15
3
בר אילן שי עגנון א' 21:19
21:18
-
42:37
2:0
21:45
2
ברנר א' רחל המשוררת מעורבות 9:21
8:21
-
17:42
0:2
21:45
1
דבורה עומר א' גנים 18:21
9:21
-
27:42
0:2
(אליפות | תחתון | אמצעי | עליון)
טבלת הדירוג:






אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה