סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב מוקדמות 2016-2017



ט.ל.ח


מחזור 1 - 17/11/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
60 חדש דבורה עומר ג' 21:9
19:21
15:5
55:35
2:1
19:15
3
חדש 60 דבורה עומר ג' 21:9
19:21
15:5
55:35
2:1
19:45
2
שילה רמז א' 21:15
21:11
-
42:26
2:0
20:15
3
גורדון רחל המשוררת מעורבות 21:19
27:29
15:11
63:59
2:1
20:45
2
ברנר א' רמז ב' 12:21
10:21
-
22:42
0:2
20:45
1
גנים על יסודי א' 14:21
11:21
-
25:42
0:2
21:15
3
שי עגנון ב' ברנר ג' 21:15
21:18
-
42:33
2:0
21:45
2
דמוקרטי א' דבורה עומר א' 21:8
21:9
-
42:17
2:0
21:45
1
ירוק א' על יסודי ג' 21:7
21:8
-
42:15
2:0
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 2 -
24/11/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
צומח 80 שילה 14:21
16:21
-
30:42
0:2
19:45
2
שי עגנון א' שי עגנון ב' 21:17
21:9
-
42:26
2:0
20:05
3
ירוק א' אוסישקין א' 11:21
7:21
-
18:42
0:2
20:45
2
על יסודי ה' על יסודי א' 8:21
8:21
-
16:42
0:2
20:45
1
רחל המשוררת מעורבות דבורה עומר ב' 15:21
16:21
-
31:42
0:2
20:55
3
יצחק שדה בר אילן 11:21
18:21
-
29:42
0:2
21:45
3
גולדה גנים 21:15
21:16
-
42:31
2:0
21:45
2
בן גוריון א' חדש 60 7:21
10:21
-
17:42
0:2
21:45
1
סורקיס רמז א' 16:21
20:22
-
36:43
0:2
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 3 -
1/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דבורה עומר ג' שילה 18:21
9:21
-
27:42
0:2
19:45
2
על יסודי ה' שי עגנון א' 11:21
12:21
-
23:42
0:2
20:05
3
גורדון אוסישקין ד' 16:21
10:21
-
26:42
0:2
20:45
2
ברנר א' דמוקרטי א' 7:21
12:21
-
19:42
0:2
20:45
1
בן גוריון א' צומח 80 27:29
11:21
-
38:50
0:2
20:55
3
ברנר ג' גנים 6:21
13:21
-
19:42
0:2
21:45
3
על יסודי ג' אוסישקין א' -
-
-
-
-
21:45
2
בר אילן רמז ב' -
-
-
-
-
21:45
1
ירוק א' דבורה עומר ב' -
-
-
-
-
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 4 -
5/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
על יסודי א' ברנר ג' 21:9
21:14
-
42:23
2:0
20:45
2
ברנר א' דבורה עומר א' 16:21
10:21
-
26:42
0:2
20:45
1
על יסודי ה' גנים 6:21
9:21
-
15:42
0:2
21:45
3
גולדה שי עגנון ב' 21:9
21:18
-
42:27
2:0
21:45
2
יצחק שדה דמוקרטי א' 9:21
11:21
-
20:42
0:2
21:45
1
בר אילן ברנר ב' 19:21
21:14
9:15
49:50
1:2
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 5 -
8/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
שי עגנון א' גולדה 14:21
20:22
-
34:43
0:2
19:45
2
אוסישקין ד' אוסישקין א' 16:21
14:21
-
30:42
0:2
20:15
3
גורדון דבורה עומר ב' 21:17
18:21
11:15
50:53
1:2
20:45
2
בן גוריון א' שילה 5:21
18:21
-
23:42
0:2
20:45
1
רמז ב' ברנר ב' 21:14
16:21
12:15
49:50
1:2
21:15
3
צומח 80 סורקיס 21:16
20:22
15:12
56:50
2:1
21:45
2
חדש 60 רמז א' 14:21
21:19
15:7
50:47
2:1
21:45
1
על יסודי ג' רחל המשוררת מעורבות 13:21
21:18
7:15
41:54
1:2
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 6 -
12/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
2
ירוק א' דבורה עומר ב' 21:19
21:16
-
42:35
2:0
21:45
2
בר אילן רמז ב' 18:21
21:14
15:8
54:43
2:1
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 7 -
15/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דבורה עומר ג' צומח 80 21:0
21:0
-
42:0
2:0
19:45
2
על יסודי א' שי עגנון ב' 21:15
21:17
-
42:32
2:0
20:15
3
ברנר ג' שי עגנון א' 9:21
10:21
-
19:42
0:2
20:45
2
ברנר א' יצחק שדה 19:21
21:18
11:15
51:54
1:2
20:45
1
דמוקרטי א' ברנר ב' 21:15
21:19
-
42:34
2:0
21:15
3
גורדון על יסודי ג' 21:9
21:17
-
42:26
2:0
21:45
2
דבורה עומר א' בר אילן 18:21
26:24
11:15
55:60
1:2
21:45
1
על יסודי ה' גולדה 11:21
8:21
-
19:42
0:2
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 8 -
19/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
אוסישקין ד' ירוק א' 18:21
22:20
9:15
49:56
1:2
20:45
2
סורקיס שילה 7:21
10:21
-
17:42
0:2
20:45
1
בן גוריון א' רמז א' 19:21
16:21
-
35:42
0:2
21:45
3
גורדון אוסישקין א' -
-
-
-
-
21:45
2
על יסודי ג' דבורה עומר ב' 13:21
12:21
-
25:42
0:2
21:45
1
חדש 60 צומח 80 6:21
15:21
-
21:42
0:2
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 9 -
22/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
אוסישקין ד' דבורה עומר ב' 8:21
21:15
15:10
44:46
2:1
19:45
2
דבורה עומר ג' בן גוריון א' 21:9
21:18
-
42:27
2:0
20:15
3
יצחק שדה ברנר ב' 14:21
12:21
-
26:42
0:2
20:45
2
על יסודי ה' ברנר ג' 19:21
18:21
-
37:42
0:2
20:45
1
שי עגנון א' גנים 16:21
15:21
-
31:42
0:2
21:15
3
גולדה על יסודי א' 16:21
21:10
15:9
52:40
2:1
21:45
2
רמז ב' דבורה עומר א' 17:21
19:21
-
36:42
0:2
21:45
1
ברנר א' בר אילן 9:21
16:21
-
25:42
0:2
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 10 -
2/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
רחל המשוררת מעורבות אוסישקין א' 8:21
13:21
-
21:42
0:2
20:45
2
על יסודי ה' שי עגנון ב' 12:21
17:21
-
29:42
0:2
20:45
1
יצחק שדה רמז ב' 16:21
21:17
7:15
44:53
1:2
21:45
3
צומח 80 רמז א' 21:19
21:19
-
42:38
2:0
21:45
2
דבורה עומר ג' סורקיס 21:15
21:8
-
42:23
2:0
21:45
1
חדש 60 שילה 2:21
0:21
-
2:42
0:2
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 11 -
5/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
שי עגנון א' על יסודי א' 11:21
15:21
-
26:42
0:2
19:45
2
רחל המשוררת מעורבות ירוק א' 21:19
21:15
-
42:34
2:0
20:05
3
בן גוריון א' סורקיס 21:16
21:15
-
42:31
2:0
20:45
2
שי עגנון ב' גנים 12:21
21:18
6:15
39:54
1:2
20:45
1
גולדה ברנר ג' 21:11
21:12
-
42:23
2:0
20:55
3
דמוקרטי א' בר אילן 21:8
21:11
-
42:19
2:0
21:45
3
גורדון אוסישקין א' 4:21
13:21
-
17:42
0:2
21:45
2
אוסישקין ד' על יסודי ג' 21:11
21:12
-
42:23
2:0
21:45
1
דבורה עומר א' ברנר ב' 24:26
14:21
-
38:47
0:2
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 12 -
9/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
על יסודי ג' אוסישקין א' 9:21
14:21
-
23:42
0:2
21:45
3
רחל המשוררת מעורבות אוסישקין ד' 22:24
19:21
-
41:45
0:2
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 13 -
12/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
חדש 60 סורקיס 21:15
21:15
-
42:30
2:0
20:15
3
גורדון ירוק א' 15:21
15:21
-
30:42
0:2
20:45
2
דבורה עומר ב' אוסישקין א' 17:21
10:21
-
27:42
0:2
20:45
1
רמז ב' דמוקרטי א' 9:21
8:21
-
17:42
0:2
21:15
3
יצחק שדה דבורה עומר א' 17:21
20:22
-
37:43
0:2
21:45
2
דבורה עומר ג' רמז א' 21:14
21:14
-
42:28
2:0
21:45
1
ברנר א' ברנר ב' 9:21
15:21
-
24:42
0:2
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 14 -
16/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
2
סבב -
-
-
-
-
21:45
2
משחקים לעליה לבית האליפות -
-
-
-
-
(כחול | ירוק | כתום)


אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה