סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב הבתים 2015-16

מאמאנט עונת 2015-2016 שלב הבתים
דרוג הקבוצות בתום המחזור ה - 9
17.3.16

מקום

קב' בית עליון

נצחונות

הפסדים

מע זכות

מע חובה

נק זכות

נק חובה

נקודות

1

על יסודי ד'

6

1

13

3

320

253

13

2

ברנר א'

6

1

12

3

292

240

13

3

על יסודי ה'

4

3

9

7

298

272

11

4

על יסודי ב'

4

3

8

7

281

292

11

5

גורדון

3

4

6

10

277

272

10

6

גולדה

2

5

6

11

302

320

9

7

בן גוריון

2

5

6

10

266

323

8

8

יצחק שדה

1

6

3

12

233

297

8

מקום

קב' בית אמצעי

נצחונות

הפסדים

מע זכות

מע חובה

נק זכות

נק חובה

נקודות

1

ירוק ב'

6

0

12

1

267

184

12

2

אופירה נבון ב'

5

1

10

3

247

203

11

3

רמז ב'

4

2

9

5

264

232

10

4

שי עגנון א'

3

3

6

6

225

219

9

5

ממ"ד

2

4

4

9

223

245

8

6

אוסישקין ד'

1

5

5

10

242

276

7

7

דמוקרטי ב'

0

6

0

12

144

253

6

מקום

קב' בית תחתון

נצחונות

הפסדים

מע זכות

מע חובה

נק זכות

נק חובה

נקודות

1

שי עגנון ב'

6

0

12

0

252

159

12

2

ירוק א'

5

1

10

4

265

236

11

3

גנים

3

3

7

8

285

268

9

4

דבורה עומר

2

4

7

10

273

296

8

5

אוסישקין א'

2

4

5

9

232

262

8

6

ברנר ב'

2

4

5

9

237

268

8

7

על יסודי א'

1

5

4

10

225

280

7

 


מחזור 1 - 21/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
שי עגנון ב' דבורה עומר א 11:21
9:21
-
20:42
0:2
19:45
2
רמז ב' רחל המשוררת מעורבות 21:16
21:16
-
42:32
2:0
20:15
3
אופירה נבון ב' אוסישקין ד' 17:21
5:21
-
22:42
0:2
20:45
2
יצחק שדה בן גוריון א' 17:21
19:21
-
36:42
0:2
21:30
3
על יסודי ג' על יסודי ב' 21:17
25:23
-
46:40
2:0
21:45
2
ברנר א' על יסודי ה' 16:21
21:17
11:15
48:53
1:2
מחזור 2 - 25/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
2
דבורה עומר א ברנר ב' 12:21
21:18
15:12
48:51
2:1
20:45
3
ברנר א' גולדה 16:21
18:21
-
34:42
0:2
20:45
2
על יסודי ב' יצחק שדה 21:23
19:21
-
40:44
0:2
20:45
1
שי עגנון ב' גנים 19:21
19:21
-
38:42
0:2
21:45
3
על יסודי ד' על יסודי ה' 17:21
18:21
-
35:42
0:2
21:45
2
על יסודי ג' בן גוריון א' 0:21
0:21
-
0:42
0:2
21:45
1
אוסישקין א' על יסודי א' 19:21
15:21
-
34:42
0:2
מחזור 3 - 28/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דמוקרטי א' רמז ב' 21:9
21:15
-
42:24
2:0
19:45
2
על יסודי ה' יצחק שדה 12:21
10:21
-
22:42
0:2
20:15
3
בר אילן אופירה נבון ב' 21:18
21:15
-
42:33
2:0
20:45
2
ברנר ב' על יסודי א' 21:18
24:22
-
45:40
2:0
20:45
1
אוסישקין ד' שי עגנון א' 21:14
21:16
-
42:30
2:0
21:15
3
על יסודי ד' בן גוריון א' 18:21
21:18
18:20
57:59
1:2
21:45
2
ברנר א' על יסודי ג' 17:21
14:21
-
31:42
0:2
21:45
1
אוסישקין א' ירוק א' 21:18
21:11
-
42:29
2:0
מחזור 4 - 11/2/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
רמז ב' אוסישקין ד' 20:22
21:17
15:17
56:56
1:2
19:45
2
ברנר ב' שי עגנון ב' 21:18
21:11
-
42:29
2:0
20:05
3
רחל המשוררת מעורבות דמוקרטי א' 11:21
12:21
-
23:42
0:2
20:45
2
גנים אוסישקין א' 15:21
22:20
12:15
49:56
1:2
20:45
1
שי עגנון א' בר אילן 17:21
19:21
-
36:42
0:2
21:00
3
על יסודי ג' על יסודי ד' 21:12
21:16
-
42:28
2:0
21:45
3
גולדה על יסודי ה' 21:16
21:15
-
42:31
2:0
21:45
2
ברנר א' על יסודי ב' 11:21
19:21
-
30:42
0:2
21:45
1
ירוק א' דבורה עומר א 21:16
10:21
13:15
44:52
1:2
מחזור 5 - 18/2/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
אוסישקין ד' רחל המשוררת מעורבות 21:14
21:23
15:7
57:44
2:1
19:45
2
דבורה עומר א על יסודי א' 17:21
21:19
8:15
46:55
1:2
20:15
3
שי עגנון ב' אוסישקין א' 16:21
15:21
-
31:42
0:2
20:45
2
על יסודי ג' על יסודי ה' 21:16
21:18
-
42:34
2:0
20:45
1
ירוק א' גנים 16:21
20:22
-
36:43
0:2
21:15
3
גולדה יצחק שדה 14:21
19:21
-
33:42
0:2
21:45
2
על יסודי ב' על יסודי ד' 21:13
21:11
-
42:24
2:0
21:45
1
אופירה נבון ב' שי עגנון א' 14:21
23:25
-
37:46
0:2
מחזור 6 - 25/2/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
רחל המשוררת מעורבות שי עגנון א' 15:21
17:21
-
32:42
0:2
19:45
2
על יסודי א' ירוק א' 21:13
21:19
-
42:32
2:0
20:15
3
בן גוריון א' גולדה 21:23
21:23
-
42:46
0:2
20:45
2
על יסודי ה' על יסודי ב' 21:19
21:16
-
42:35
2:0
20:45
1
דמוקרטי א' אופירה נבון ב' 21:10
21:9
-
42:19
2:0
21:15
3
בר אילן רמז ב' 21:16
21:15
-
42:31
2:0
21:45
2
ברנר א' על יסודי ד' 21:12
21:17
-
42:29
2:0
21:45
1
גנים ברנר ב' 10:21
15:21
-
25:42
0:2
מחזור 7 - 3/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
אוסישקין א' דבורה עומר א 21:18
19:21
6:15
46:54
1:2
19:45
2
שי עגנון א' דמוקרטי א' 10:21
13:21
-
23:42
0:2
20:15
3
אופירה נבון ב' רחל המשוררת מעורבות 21:11
21:15
-
42:26
2:0
20:45
2
על יסודי ב' גולדה 18:21
21:17
8:15
47:53
1:2
20:45
1
שי עגנון ב' על יסודי א' 9:21
7:21
-
16:42
0:2
21:15
3
אוסישקין ד' בר אילן 17:21
21:14
15:13
53:48
2:1
21:45
2
ברנר א' בן גוריון א' 14:21
19:21
-
33:42
0:2
21:45
1
יצחק שדה על יסודי ג' 13:21
21:17
15:11
49:49
2:1
מחזור 8 - 10/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
אוסישקין א' ברנר ב' 21:12
21:15
-
42:27
2:0
19:45
2
בן גוריון א' על יסודי ה' 18:21
21:15
15:12
54:48
2:1
20:15
3
בר אילן דמוקרטי א' 9:21
20:22
-
29:43
0:2
20:45
2
על יסודי א' גנים 21:14
23:25
15:13
59:52
2:1
20:45
1
שי עגנון ב' ירוק א' 18:21
7:21
-
25:42
0:2
21:15
3
שי עגנון א' רמז ב' 21:14
21:16
-
42:30
2:0
21:45
2
ברנר א' יצחק שדה 12:21
10:21
-
22:42
0:2
21:45
1
גולדה על יסודי ד' 21:19
19:21
11:15
51:55
1:2
מחזור 9 - 17/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
ברנר ב' ירוק א' 19:21
21:13
21:19
61:53
2:1
19:45
2
דמוקרטי א' אוסישקין ד' 21:12
21:14
-
42:26
2:0
20:15
3
רחל המשוררת מעורבות בר אילן 11:21
16:21
-
27:42
0:2
20:45
2
גולדה על יסודי ג' 17:21
21:17
15:13
53:51
2:1
20:45
1
גנים דבורה עומר א 20:22
21:18
16:14
57:54
2:1
21:15
3
יצחק שדה על יסודי ד' 21:14
21:11
-
42:25
2:0
21:45
2
בן גוריון א' על יסודי ב' 21:23
21:23
-
42:46
0:2
21:45
1
רמז ב' אופירה נבון ב' 13:21
21:16
15:13
49:50
2:1


אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה