סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

משחקי מוקדמות 2015-16



מחזור 1 - 12/11/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
בן גוריון א' רחל המשוררת מעורבות 23:21
15:21
15:9
53:51
2:1
19:45
2
שי עגנון ב' רמז ב' 21:18
29:27
-
50:45
2:0
20:15
3
על יסודי ה' אוסישקין א' 15:21
11:21
-
26:42
0:2
20:45
2
גולדה בר אילן 15:21
14:21
-
29:42
0:2
20:45
1
על יסודי ג' שי עגנון א' 16:21
19:21
-
35:42
0:2
21:15
3
אוסישקין ד' על יסודי ד' 21:14
21:16
-
42:30
2:0
21:45
2
ברנר א' על יסודי א' 14:21
10:21
-
24:42
0:2
21:45
1
על יסודי ב' דמוקרטי א' 9:21
8:21
-
17:42
0:2
מחזור 2 - 19/11/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
שי עגנון ב' על יסודי א' 21:23
16:21
-
37:44
0:2
19:45
2
שי עגנון א' רמז ב' 15:21
13:21
-
28:42
0:2
20:15
3
בר אילן ירוק א' 20:22
16:21
-
36:43
0:2
20:45
2
גולדה אופירה נבון ב' 18:21
20:22
-
38:43
0:2
20:45
1
יצחק שדה על יסודי ב' 21:16
21:13
-
42:29
2:0
21:15
3
על יסודי ד' דבורה עומר א 3:21
2:21
-
5:42
0:2
21:45
2
ברנר א' על יסודי ה' 14:21
19:21
-
33:42
0:2
21:45
1
על יסודי ג' אוסישקין א' 10:21
10:21
-
20:42
0:2
מחזור 3 - 26/11/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
יצחק שדה דמוקרטי א' 12:21
13:21
-
25:42
0:2
19:45
2
אוסישקין א' על יסודי א' 16:21
16:21
-
32:42
0:2
20:15
3
ברנר ב' רחל המשוררת מעורבות 21:12
21:12
-
42:24
2:0
20:45
2
בר אילן אוסישקין ד' 21:16
21:16
-
42:32
2:0
20:45
1
דבורה עומר א ירוק א' 21:11
21:11
-
42:22
2:0
21:15
3
רמז ב' על יסודי ה' 21:13
21:8
-
42:21
2:0
21:45
2
על יסודי ד' אופירה נבון ב' 10:21
13:21
-
23:42
0:2
21:45
1
ברנר א' על יסודי ג' 16:21
13:21
-
29:42
0:2
מחזור 4 - 3/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
בן גוריון א' דמוקרטי א' 11:21
6:21
-
17:42
0:2
19:45
2
יצחק שדה ברנר ב' 9:21
10:21
-
19:42
0:2
20:15
3
על יסודי א' רמז ב' 21:12
21:11
-
42:23
2:0
20:45
2
אופירה נבון ב' דבורה עומר א 10:21
7:21
-
17:42
0:2
20:45
1
שי עגנון ב' על יסודי ג' 21:18
21:13
-
42:31
2:0
21:15
3
על יסודי ה' שי עגנון א' 14:21
11:21
-
25:42
0:2
21:45
2
ברנר א' אוסישקין א' 15:21
13:21
-
28:42
0:2
21:45
1
גנים על יסודי ב' 21:11
21:8
-
42:19
2:0
מחזור 5 - 17/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
אוסישקין א' שי עגנון ב' 21:14
21:16
-
42:30
2:0
19:45
2
דמוקרטי א' ברנר ב' 21:18
21:23
14:16
56:57
1:2
20:15
3
אופירה נבון ב' אוסישקין ד' 17:21
18:21
-
35:42
0:2
20:45
2
בן גוריון א' גנים 11:21
11:21
-
22:42
0:2
20:45
1
רמז ב' על יסודי ג' 21:16
21:17
-
42:33
2:0
21:15
3
על יסודי ד' גולדה 17:21
22:20
9:15
48:56
1:2
21:45
2
ברנר א' שי עגנון א' 20:22
10:21
-
30:43
0:2
21:45
1
על יסודי ב' רחל המשוררת מעורבות 18:21
17:21
-
35:42
0:2
מחזור 6 - 24/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
רחל המשוררת מעורבות יצחק שדה 21:12
21:16
-
42:28
2:0
19:45
2
על יסודי ה' שי עגנון ב' 11:21
11:21
-
22:42
0:2
20:05
3
ברנר ב' בן גוריון א' 21:17
22:24
15:12
58:53
2:1
20:45
2
ירוק א' גולדה 21:8
21:13
-
42:21
2:0
20:45
1
על יסודי א' על יסודי ג' 21:11
23:21
-
44:32
2:0
20:55
3
דמוקרטי א' גנים 16:21
13:21
-
29:42
0:2
21:45
3
דבורה עומר א בר אילן 21:15
21:10
-
42:25
2:0
21:45
2
אוסישקין א' שי עגנון א' 21:10
21:15
-
42:25
2:0
21:45
1
ברנר א' רמז ב' 10:21
14:21
-
24:42
0:2
מחזור 7 - 28/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
2
רחל המשוררת מעורבות דמוקרטי א' 15:21
17:21
-
32:42
0:2
20:45
2
גולדה דבורה עומר א 9:21
14:21
-
23:42
0:2
20:45
1
אוסישקין ד' ירוק א' 13:21
20:22
-
33:43
0:2
21:45
2
בר אילן על יסודי ד' 21:8
21:19
-
42:27
2:0
21:45
1
גנים יצחק שדה 21:13
21:14
-
42:27
2:0
מחזור 8 - 31/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
רמז ב' אוסישקין א' 25:27
7:21
-
32:48
0:2
19:45
2
גנים ברנר ב' 18:21
21:14
12:15
51:50
1:2
20:15
3
דבורה עומר א אוסישקין ד' 21:8
21:12
-
42:20
2:0
20:45
2
שי עגנון א' על יסדי א' 0:21
0:21
-
0:42
0:2
20:45
1
על יסודי ב' בן גוריון א' 19:21
18:21
-
37:42
0:2
21:15
3
ירוק א' אופירה נבון ב' 21:13
21:19
-
42:32
2:0
21:45
2
ברנר א' שי עגנון ב' 9:21
17:21
-
26:42
0:2
21:45
1
על יסודי ג' על יסודי ה' 21:18
15:21
15:13
51:52
2:1
מחזור 9 - 7/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
שי עגנון א' שי עגנון ב' 14:21
21:18
16:14
51:53
2:1
19:45
2
על יסודי א' על יסודי ה' 21:6
24:22
-
45:28
2:0
19:45
2
על יסודי א' על יסדי ה' 21:6
24:22
-
45:28
2:0
20:15
3
אוסישקין ד' גולדה 16:21
21:15
17:15
54:51
2:1
20:45
2
רחל המשוררת מעורבות גנים 21:15
13:21
6:15
40:51
1:2
20:45
1
ברנר ב' על יסודי ב' 21:16
21:11
-
42:27
2:0
21:15
3
אופירה נבון ב' בר אילן 15:21
13:21
-
28:42
0:2
21:45
2
ירוק א' על יסודי ד' 21:7
21:15
-
42:22
2:0
21:45
1
יצחק שדה בן גוריון א' 21:14
21:12
-
42:26
2:0
מחזור 10 - 11/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
2
אופירה נבון ב' יצחק שדה 21:10
21:16
-
42:26
2:0
טבלת הדירוג:
מאמאנט שלב מוקדמות עונת 2015-16
דרוג הקבוצות בתום המחזור ה-9
7.1.16

מקום

קב' בית ירוק

נצחונות

הפסדים

מע זכות

מע חובה

נק זכות

נק חובה

נקודות

1

ברנר א'

7

0

14

0

295

194

14

2

על יסודי ה'

6

1

12

3

297

216

13

3

גורדון

5

2

11

4

293

244

12

4

שי עגנון א'

3

4

7

8

269

231

10

5

רמז ב'

3

4

6

8

246

268

10

6

שי עגנון ב'

3

4

6

9

261

296

10

7

אוסישקין א'

1

6

2

12

203

290

8

8

על יסודי א'

0

7

0

14

176

301

6

מקום

קב' בית כתום

נצחונות

הפסדים

מע זכות

מע חובה

נק זכות

נק חובה

נקודות

1

על יסודי ב'

6

0

12

0

252

164

12

2

בן גוריון

4

2

9

5

272

213

10

3

יצחק שדה

4

2

8

4

223

183

10

4

ירוק ב'

4

2

8

6

251

231

10

5

דמוקרטי ב'

2

4

4

9

190

253

8

6

גנים

1

5

3

11

187

270

7

7

ברנר ב'

0

6

3

12

230

291

6

מקום

קב' בית לבן

נצחונות

הפסדים

מע זכות

מע חובה

נק זכות

נק חובה

נקודות

1

על יסודי ד'

6

0

12

1

266

155

12

2

גולדה

5

1

11

3

271

218

11

3

אופירה נבון ב'

4

2

8

4

229

197

10

4

אוסישקין ד'

3

3

7

6

243

223

9

5

ממ"ד

2

4

4

8

201

229

8

6

ירוק א'

1

5

2

10

186

234

7

7

דבורה עומר

0

6

0

12

112

252

6





אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה