סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב המוקדמות 2013-2014



מחזור 1 - 14/11/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
דמוקרטי בר לב 2:21
9:21
-
11:42
0:2
19:45
2
גורדון א' רמז ב' 14:21
12:21
-
26:42
0:2
20:15
3
רמז א' ירוק א' 16:21
10:21
-
26:42
0:2
20:45
2
אופירה נבון ב' תיכונים 21:13
21:19
-
42:32
2:0
20:45
1
סורקיס בר אילן 11:21
14:21
-
25:42
0:2
21:15
3
גולדה אופירה נבון א' 21:16
21:13
-
42:29
2:0
21:45
2
ברנר א' גלילי 18:21
19:21
-
37:42
0:2
21:45
1
אלון גנים ג' 6:21
4:21
-
10:42
0:2
מחזור 2 - 21/11/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
אלון בר לב 9:21
8:21
-
17:42
0:2
19:45
2
סורקיס רמז א' 17:21
15:21
-
32:42
0:2
20:15
3
גורדון א' אוסישקין 16:21
21:11
15:12
52:44
2:1
20:45
2
אופירה נבון א' רחל המשוררת מעורבות 21:17
10:21
10:15
41:53
1:2
20:45
1
גנים גורדון ב' 12:21
19:21
-
31:42
0:2
21:15
3
גולדה יצחק שדה 13:21
24:22
14:16
51:59
1:2
21:45
2
בן גוריון א' ברנר ב' 11:21
3:21
-
14:42
0:2
21:45
1
דמוקרטי גנים ב' 23:25
21:13
13:15
57:53
1:2
מחזור 3 - 25/11/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
2
אוסישקין גנים ב' 21:14
21:18
-
42:32
2:0
20:45
2
ברנר א' אופירה נבון ב' 10:21
11:21
-
21:42
0:2
20:45
1
סורקיס ירוק א' 15:21
7:21
-
22:42
0:2
21:45
2
רמז א' תיכונים 13:21
14:21
-
27:42
0:2
21:45
1
בר אילן גלילי 21:12
21:9
-
42:21
2:0
מחזור 4 - 9/12/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
2
גנים ג' אוסישקין 21:8
21:11
-
42:19
2:0
20:45
1
בר לב גנים ב' 21:11
21:17
-
42:28
2:0
21:30
2
אלון רמז ב' 13:21
11:21
-
24:42
0:2
21:45
1
דמוקרטי גורדון א' 18:21
14:21
-
32:42
0:2
מחזור 5 - 12/12/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
בן גוריון א' רחל המשוררת מעורבות 8:21
21:23
-
29:44
0:2
19:45
2
גנים גולדה 21:13
26:24
-
47:37
2:0
20:15
3
אופירה נבון א' יצחק שדה 17:21
16:21
-
33:42
0:2
20:45
2
סורקיס גלילי 21:16
17:21
8:15
46:52
1:2
20:45
1
בר אילן אופירה נבון ב' 20:22
16:21
-
36:43
0:2
21:15
3
ברנר ב' גורדון ב' 21:12
21:10
-
42:22
2:0
21:45
2
ירוק א' תיכונים 21:11
21:12
-
42:23
2:0
21:45
1
רמז א' ברנר א' 21:19
21:13
-
42:32
2:0
מחזור 6 - 16/12/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
2
אופירה נבון א' גנים 19:21
11:21
-
30:42
0:2
20:45
1
רחל המשוררת מעורבות יצחק שדה 25:23
21:19
-
46:42
2:0
21:30
2
בן גוריון א' גורדון ב' 6:21
14:21
-
20:42
0:2
21:45
1
ברנר ב' גולדה 21:7
21:5
-
42:12
2:0
מחזור 7 - 19/12/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
3
גנים ג' דמוקרטי 21:7
21:6
-
42:13
2:0
19:45
2
בר לב גורדון א' 21:12
21:6
-
42:18
2:0
20:15
3
רמז ב' אוסישקין 21:16
25:23
-
46:39
2:0
20:45
2
סורקיס תיכונים 12:21
17:21
-
29:42
0:2
20:45
1
גלילי אופירה נבון ב' 12:21
17:21
-
29:42
0:2
21:15
3
בר אילן רמז א' 21:6
21:11
-
42:17
2:0
21:45
2
אלון גנים ב' 16:21
21:18
12:15
49:54
1:2
21:45
1
ירוק א' ברנר א' 19:21
21:13
15:8
55:42
2:1
מחזור 8 - 23/12/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
2
סורקיס אופירה נבון ב' 18:21
16:21
-
34:42
0:2
20:45
1
גלילי רמז א' 21:13
17:21
15:13
53:47
2:1
21:30
2
תיכונים ברנר א' 21:10
17:21
15:11
53:42
2:1
21:45
1
ירוק א' בר אילן 22:20
15:21
7:15
44:56
1:2
מחזור 9 - 26/12/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
בר לב גנים ג' 21:14
21:11
-
42:25
2:0
19:45
2
בן גוריון א' יצחק שדה 10:21
10:21
-
20:42
0:2
20:15
3
רחל המשוררת מעורבות גנים 21:13
21:9
-
42:22
2:0
20:45
2
אלון אוסישקין 10:21
10:21
-
20:42
0:2
20:45
1
גורדון ב' גולדה 21:19
21:15
-
42:34
2:0
21:15
3
ברנר ב' אופירה נבון א' 21:18
21:10
-
42:28
2:0
21:45
2
רמז ב' דמוקרטי 21:12
21:14
-
42:26
2:0
21:45
1
גנים ב' גורדון א' 18:21
21:18
8:15
47:54
1:2
מחזור 10 - 30/12/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
2
גורדון ב' אופירה נבון א' 21:14
21:13
-
42:27
2:0
20:45
1
יצחק שדה גנים 23:21
14:21
12:15
49:57
1:2
21:30
2
בן גוריון א' גולדה 7:21
9:21
-
16:42
0:2
21:45
1
רחל המשוררת מעורבות ברנר ב' 17:21
18:21
-
35:42
0:2
מחזור 11 - 2/1/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
אוסישקין דמוקרטי 21:16
21:19
-
42:35
2:0
19:45
2
רמז ב' בר לב 6:21
11:21
-
17:42
0:2
20:15
3
אופירה נבון ב' רמז א' 16:21
21:9
15:12
52:42
2:1
20:45
2
אלון גורדון א' 12:21
13:21
-
25:42
0:2
20:45
1
גלילי ירוק א' 10:21
16:21
-
26:42
0:2
21:15
3
תיכונים בר אילן 10:21
15:21
-
25:42
0:2
21:45
2
גנים ב' גנים ג' 5:21
13:21
-
18:42
0:2
21:45
1
סורקיס ברנר א' 19:21
21:18
15:8
55:47
2:1
מחזור 12 - 6/1/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
2
גנים ב' רמז ב' 21:15
18:21
11:15
50:51
1:2
20:45
1
גורדון א' גנים ג' 8:21
11:21
-
19:42
0:2
21:30
2
אוסישקין בר לב 11:21
7:21
-
18:42
0:2
21:45
1
אלון דמוקרטי 12:21
21:19
15:12
48:52
2:1
מחזור 13 - 9/1/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
אופירה נבון ב' ירוק א' 21:17
21:18
-
42:35
2:0
19:45
2
גורדון ב' רחל המשוררת מעורבות 21:10
21:14
-
42:24
2:0
20:15
3
בן גוריון א' גנים 9:21
14:21
-
23:42
0:2
20:45
2
יצחק שדה ברנר ב' 13:21
10:21
-
23:42
0:2
21:15
3
תיכונים גלילי 21:15
21:15
-
42:30
2:0
21:45
2
ברנר א' בר אילן 11:21
11:21
-
22:42
0:2
מחזור 14 - 13/1/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
2
גנים ג' רמז ב' 21:7
21:6
-
42:13
2:0
20:45
2
יצחק שדה גורדון ב' 12:21
11:21
-
23:42
0:2
20:45
1
בן גוריון א' אופירה נבון א' 13:21
13:21
-
26:42
0:2
21:45
2
גולדה רחל המשוררת מעורבות 18:21
12:21
-
30:42
0:2
21:45
1
גנים ברנר ב' 17:21
13:21
-
30:42
0:2
מחזור 15 - 16/1/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
2
רמז ב' רחל המשוררת מעורבות 21:15
24:26
15:12
60:53
2:1
20:45
2
ירוק א' רמז ב' 12:21
21:9
15:8
48:38
2:1
21:45
2
ירוק א' רחל המשוררת מעורבות 21:13
21:16
-
42:29
2:0
טבלת הדירוג:

שלב מוקדמות מאמאנט  עונת 14 -2013
דרוג הקבוצות בתום המחזור ה-14

נכון לתאריך 13/1/2014

מקום

קב' בית ירוק

נצחונות

הפסדים

מע זכות

מע חובה

נק זכות

נק חובה

נקודות

1

ברנר א'

7

0

14

3

331

243

14

2

סורקיס

6

1

13

3

309

243

13

3

רמז א'

5

2

10

6

295

243

12

4

גלילי

4

3

10

6

298

253

11

5

תיכונים

3

4

7

8

254

259

10

6

ירוק א'

2

5

5

11

237

302

9

7

ממ"ד

1

6

3

12

197

302

8

8

אופירה נבון ב'

0

7

1

14

229

305

7

מקום

קב' בית כתום

נצחונות

הפסדים

מע זכות

מע חובה

נק זכות

נק חובה

נקודות

1

בן גוריון

7

0

14

0

296

148

14

2

אופירה נבון א'

6

1

12

3

289

230

13

3

גולדה

5

2

10

5

277

248

12

4

יצחק שדה

4

3

9

7

291

280

11

5

גנים א'

3

4

7

8

265

271

10

6

ירוק ב'

2

5

5

10

248

286

9

7

גורדון ב'

1

6

2

12

201

274

8

8

ברנר ב'

0

7

0

14

164

294

7

מקום

קב' בית לבן

נצחונות

הפסדים

מע זכות

מע חובה

נק זכות

נק חובה

נקודות

1

דמוקרטי

7

0

14

2

311

226

14

2

אלון

6

1

13

3

316

193

13

3

גנים ב'

5

2

12

6

337

282

12

4

אוסישקין

4

3

8

7

269

246

11

5

גורדון א'

3

4

8

8

274

253

10

6

רמז ב'

2

5

5

10

249

253

9

7

גנים ג'

1

6

2

12

134

277

8

8

בר לב

0

7

0

14

134

294

7

 






אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה