סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 4 : שלב הבתים



ט.ל.ח


מחזור 1 - 24/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
סליגסברג
קשת תלפ"ז לביאות בית הכרם 25:23
12:21
7:15
44:59
1:2
19:45
סליגסברג
מעלה אדומים כדורקשת 16:21
18:21
-
34:42
0:2
20:45
סליגסברג
כדורקשת נקסט 21:17
24:22
-
45:39
2:0
20:45
סליגסברג
פסגת זאב לביאות בית הכרם 21:5
21:16
-
42:21
2:0
21:45
סליגסברג
קשת תלפ"ז פסגת זאב 15:21
21:17
10:15
46:53
1:2
21:45
סליגסברג
מעלה אדומים נקסט 22:24
16:21
-
38:45
0:2
(אמצעי | עליון 2 | עליון 1)
מחזור 2 -
31/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
סליגסברג
גבעת משואה אפרתה 21:19
8:21
11:15
40:55
1:2
20:20
בית חינוך
בויאר תל"י מוריה 17:21
21:16
14:16
52:53
1:2
20:45
סליגסברג
גבעת משואה תל"י בית וגן 21:16
21:16
-
42:32
2:0
21:20
בית חינוך
תל"י מוריה זאבות הפסגה 21:12
21:14
-
42:26
2:0
21:45
סליגסברג
תל"י בית וגן אפרתה 15:21
21:18
3:15
39:54
1:2
22:20
בית חינוך
זאבות הפסגה עופרים - הר חומה 22:20
17:21
19:21
58:62
1:2
(אמצעי | עליון 2 | עליון 1 | תחתון)
מחזור 3 -
7/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
סליגסברג
בית הכרם גוננים 10:21
8:21
-
18:42
0:2
20:20
בית חינוך
בויאר גוואטמלה 21:16
21:14
-
42:30
2:0
20:45
סליגסברג
אלון בית הכרם 21:11
21:18
-
42:29
2:0
21:20
בית חינוך
בויאר זלמן ארן 9:21
13:21
-
22:42
0:2
21:45
סליגסברג
אלון גוננים 21:19
9:21
12:15
42:55
1:2
22:20
בית חינוך
זלמן ארן גוואטמלה 23:21
9:21
12:15
44:57
1:2
(אמצעי | עליון 2 | עליון 1 | תחתון)
מחזור 4 -
14/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
סליגסברג
אקדמיה יובלים שלומית 12:21
18:21
-
30:42
0:2
20:20
בית חינוך
יפה נוף מאמאמיה 7:21
10:21
-
17:42
0:2
20:45
סליגסברג
הר אדר יובלים שלומית 12:21
19:21
-
31:42
0:2
21:20
בית חינוך
הניסוי גבעה צרפתית 21:8
21:12
-
42:20
2:0
21:45
סליגסברג
הר אדר אקדמיה 20:22
19:21
-
39:43
0:2
22:20
בית חינוך
יפה נוף גבעה צרפתית 15:21
11:21
-
26:42
0:2
(אמצעי | עליון 2 | עליון 1 | תחתון)
מחזור 5 -
21/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
סליגסברג
תל"י גאולים זלמן ארן 14:21
12:21
-
26:42
0:2
20:20
בית חינוך
גבעת משואה גוננים 15:21
8:21
-
23:42
0:2
20:45
סליגסברג
תל"י גאולים גוואטמלה 12:21
9:21
-
21:42
0:2
21:20
בית חינוך
אלון גבעת משואה 12:21
18:21
-
30:42
0:2
21:45
סליגסברג
גוואטמלה זאבות הפסגה 21:19
18:21
15:8
54:48
2:1
22:20
בית חינוך
אלון אפרתה 12:21
6:21
-
18:42
0:2
(אמצעי | עליון 2 | עליון 1 | תחתון)
מחזור 6 -
28/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
סליגסברג
מאמאמיה פסגת זאב 21:5
21:11
-
42:16
2:0
20:20
בית חינוך
יובלים מעלה אדומים 21:12
21:17
-
42:29
2:0
20:45
סליגסברג
גבעה צרפתית לביאות בית הכרם 16:21
21:18
7:15
44:54
1:2
21:20
בית חינוך
אקדמיה נקסט 21:16
21:23
15:11
57:50
2:1
21:45
סליגסברג
יפה נוף פסגת זאב 21:12
21:14
-
42:26
2:0
22:20
בית חינוך
אקדמיה כדורקשת 14:21
13:21
-
27:42
0:2
(אמצעי | עליון 2 | עליון 1 | תחתון)
מחזור 7 -
4/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
סליגסברג
תל"י מוריה עופרים 15:21
16:21
-
31:42
0:2
20:20
בית חינוך
הניסוי ארגנטינה לביאות בית הכרם 21:11
19:21
15:9
55:41
2:1
20:45
סליגסברג
תל"י מוריה תל"י גאולים 21:18
21:13
-
42:31
2:0
21:20
בית חינוך
יפה נוף קשת תלפ"ז 13:21
14:21
-
27:42
0:2
21:45
סליגסברג
תל"י גאולים עופרים 21:16
21:16
-
42:32
2:0
22:20
בית חינוך
קשת תלפ"ז גבעה צרפתית 21:14
21:11
-
42:25
2:0
(אמצעי | עליון 2 | עליון 1 | תחתון)
מחזור 8 -
11/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
סליגסברג
זאבות הפסגה בויאר 21:0
21:0
-
42:0
2:0
20:20
בית חינוך
גוננים אפרתה 21:8
21:11
-
42:19
2:0
20:45
סליגסברג
בויאר תל"י גאולים 21:14
21:17
-
42:31
2:0
21:20
בית חינוך
בית הכרם גבעת משואה 19:21
19:21
-
38:42
0:2
21:45
סליגסברג
זאבות הפסגה תל"י גאולים 21:11
21:17
-
42:28
2:0
22:20
בית חינוך
תל"י בית וגן אלון 21:15
21:15
-
42:30
2:0
(אמצעי | עליון 2 | עליון 1 | תחתון)
מחזור 9 -
18/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
סליגסברג
הר אדר כדורקשת 12:21
3:21
-
15:42
0:2
20:20
בית חינוך
עופרים גוואטמלה 14:21
23:25
-
37:46
0:2
20:45
סליגסברג
יובלים נקסט 19:21
21:19
15:8
55:48
2:1
21:20
בית חינוך
תל"י מוריה גוואטמלה 19:21
21:7
9:15
49:43
1:2
21:45
סליגסברג
הר אדר נקסט 17:21
21:16
10:15
48:52
1:2
22:20
בית חינוך
תל"י מוריה זלמן ארן 15:21
21:18
15:10
51:49
2:1
(אמצעי | עליון 2 | עליון 1 | תחתון)
מחזור 10 -
25/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
סליגסברג
תל"י בית וגן גוננים 15:21
11:21
-
26:42
0:2
20:20
בית חינוך
עופרים בויאר 10:21
18:21
-
28:42
0:2
20:45
סליגסברג
תל"י בית וגן בית הכרם 21:17
21:18
-
42:35
2:0
21:20
בית חינוך
עופרים זלמן ארן 14:21
21:14
13:15
48:50
1:2
21:45
סליגסברג
בית הכרם אפרתה 12:21
16:21
-
28:42
0:2
22:20
בית חינוך
זאבות הפסגה זלמן ארן 14:21
14:21
-
28:42
0:2
(אמצעי | עליון 2 | עליון 1 | תחתון)
מחזור 11 -
4/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
סליגסברג
יובלים כדורקשת 13:21
11:21
-
24:42
0:2
20:20
בית חינוך
מאמאמיה קשת תלפ|"ז 21:9
21:7
-
42:16
2:0
20:45
סליגסברג
מעלה אדומים אקדמיה 21:19
21:19
-
42:38
2:0
21:20
בית חינוך
גבעה צרפתית פסגת זאב 11:21
13:21
-
24:42
0:2
21:45
סליגסברג
מעלה אדומים הר אדר 21:19
21:19
-
42:38
2:0
22:20
בית חינוך
יפה נוף לביאות בית הכרם 18:21
21:14
15:11
54:46
2:1
(אמצעי | עליון 2 | עליון 1 | תחתון)