סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 4 - שלב המוקדמות




ט.ל.ח

מחזור 1 - 29/10/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג 2
מאמאמיה יובלים - שלומית 21:12
21:6
-
42:18
2:0
19:30
סליגסברג 1
אפרתה- בקעה לביאות בית הכרם 9:21
21:16
7:15
37:52
1:2
20:30
סליגסברג 3
בית הכרם יובלים - שלומית 13:21
13:21
-
26:42
0:2
20:30
סליגסברג 2
יפה נוף לביאות בית הכרם 21:18
21:18
-
42:36
2:0
20:30
סליגסברג 1
מאמאמיה גוננים 21:10
21:8
-
42:18
2:0
21:30
סליגסברג 3
יפה נוף זאבות הפסגה 16:21
17:21
-
33:42
0:2
21:30
סליגסברג 2
תל"י רמת מוריה גוננים 21:8
21:8
-
42:16
2:0
מחזור 2 - 5/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג 3
תל"י בית וגן זלמן ארן 6:21
14:21
-
20:42
0:2
19:30
סליגסברג 2
עופרים פסגת זאב 21:14
21:16
-
42:30
2:0
20:30
סליגסברג 3
אקדמיה גבעת משואה 24:22
21:8
-
45:30
2:0
20:30
סליגסברג 2
הר אדר 1 זלמן ארן 6:21
8:21
-
14:42
0:2
20:30
סליגסברג 1
תל"י בית וגן גבעה צרפתית 21:12
21:23
8:15
50:50
1:2
21:30
סליגסברג 3
הר אדר 1 נקסט מבשרת 14:21
14:21
-
28:42
0:2
21:30
סליגסברג 2
אקדמיה יפה נוף 8:21
14:21
-
22:42
0:2
21:30
סליגסברג 1
עופרים הר חומה כדורקשת 21:12
21:11
-
42:23
2:0
מחזור 3 - 12/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג 3
תל"י גאולים גבעה צרפתית 15:21
21:17
15:11
51:49
2:1
19:30
סליגסברג 2
זלמן ארן נקסט מבשרת 21:0
21:0
-
42:0
2:0
19:30
סליגסברג 1
אלון פסגת זאב 16:21
21:19
4:15
41:55
1:2
20:30
סליגסברג 3
קשת תלפ"ז 1 פסגת זאב 21:16
14:21
8:15
43:52
1:2
20:30
סליגסברג 2
הר אדר 1 גבעה צרפתית 17:21
18:21
-
35:42
0:2
20:30
סליגסברג 1
כדורקשת מעלה אדומים 21:13
21:19
-
42:32
2:0
21:30
סליגסברג 3
אלון כדורקשת 17:21
21:18
15:17
53:56
1:2
21:30
סליגסברג 2
מעלה אדומים קשת תלפ"ז 1 19:21
13:21
-
32:42
0:2
21:30
סליגסברג 1
תל"י גאולים נקסט מבשרת 21:10
21:12
-
42:22
2:0
מחזור 4 - 19/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג 3
לביאות בית הכרם גבעת משואה 21:10
21:12
-
42:22
2:0
19:30
סליגסברג 2
זאבות הפסגה אקדמיה 21:9
21:15
-
42:24
2:0
20:30
סליגסברג 3
לביאות בית הכרם אקדמיה 21:17
19:21
15:3
55:41
2:1
20:30
סליגסברג 2
אפרתה בקעה זאבות הפסגה 9:21
9:21
-
18:42
0:2
21:30
סליגסברג 3
אפרתה בקעה יפה נוף 20:22
21:18
15:10
56:50
2:1
21:30
סליגסברג 2
תל"י רמת מוריה בית הכרם 21:3
21:3
-
42:6
2:0
מחזור 5 - 26/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג 3
זלמן ארן תל"י גאולים 21:13
18:21
16:14
55:48
2:1
19:30
סליגסברג 2
אלון קשת תלפ"ז 1 13:21
11:21
-
24:42
0:2
19:30
סליגסברג 1
יובלים שלומים גוננים 10:21
16:21
-
26:42
0:2
20:30
סליגסברג 3
גבעה צרפתית זלמן ארן 9:21
11:21
-
20:42
0:2
20:30
סליגסברג 2
תל"י בית וגן נקסט מבשרת 13:21
21:15
15:17
49:53
1:2
21:30
סליגסברג 3
גבעה צרפתית נקסט מבשרת 21:14
21:15
-
42:29
2:0
21:30
סליגסברג 2
אלון עופרים הר חומה 16:21
9:21
-
25:42
0:2
מחזור 6 - 3/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג 3
בית הכרם מאמאמיה 7:21
7:21
-
14:42
0:2
19:30
סליגסברג 2
גבעת משואה אפרתה בקעה 25:23
15:21
15:12
55:56
2:1
19:30
סליגסברג 1
יובלים שלומים תל"י רמת מוריה 6:21
14:21
-
20:42
0:2
20:30
סליגסברג 3
בית הכרם גוננים 8:21
19:21
-
27:42
0:2
20:30
סליגסברג 2
גבעת משואה זאבות הפסגה 8:21
9:21
-
17:42
0:2
20:30
סליגסברג 1
אלון מעלה אדומים 21:16
21:19
-
42:35
2:0
21:30
סליגסברג 3
לביאות בית הכרם זאבות הפסגה 21:19
18:21
15:12
54:52
2:1
21:30
סליגסברג 2
מאמאמיה תל"י רמת מוריה 19:21
18:21
-
37:42
0:2
21:30
סליגסברג 1
אקדמיה אפרתה בקעה 14:21
19:21
-
33:42
0:2
מחזור 7 - 10/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג 3
כדורקשת פסגת זאב 13:21
12:21
-
25:42
0:2
19:30
סליגסברג 2
עופרים הר חומה קשת תלפ"ז 1 21:5
21:12
-
42:17
2:0
19:30
סליגסברג 1
תל"י בית וגן הר אדר 22:20
21:17
-
43:37
2:0
20:30
סליגסברג 3
תל"י גאולים הר אדר 21:18
22:20
-
43:38
2:0
20:30
סליגסברג 2
מעלה אדומים פסגת זאב 9:21
18:21
-
27:42
0:2
20:30
סליגסברג 1
קשת תלפ"ז 1 כדורקשת 16:21
21:10
15:11
52:42
2:1
21:30
סליגסברג 3
מעלה אדומים עופרים הר חומה 9:21
4:21
-
13:42
0:2
21:30
סליגסברג 2
תל"י גאולים תל"י בית וגן 21:10
21:16
-
42:26
2:0
21:30
סליגסברג 1
יפה נוף גבעת משואה 21:13
21:12
-
42:25
2:0