בתים 19-20


תוכנית מקצועית – ליגת מאמאנט ירושלים – 2019/20

משחקי ליגה:

שלב 1 -בתים – מיום 27/10/2019 ועד ליום 17/05/2020

·       חלוקת הקבוצות המשתתפות בליגה הן לשלושה בתים שנקבעו על פי הערכת המאמנים.

·       בית עליון 8 קבוצות

·       בית אמצעי 6 קבוצות

·       בית תחתון 7 קבוצות

·       סדר המשחקים (מי ישחק נגד מי ומתי) נערך בהגרלה תוך שינויים מינימליים בלבד על מנת שלא יצא מצב שקבוצה תשחק ללא מאמן.

·       הבתים יקראו  לפי הסדר: בית עליון,בית אמצעי ובית תחתון

·       כל קבוצה תשחק נגד כל קבוצה מהבית שלה פעמיים במהלך כל העונה (במידה ולא יהיו שינויים במשחקי העליה/ירידה)

·       לאחר שסבב משחקים ראשון יסתיים בתאריך ה-2/2/2020 יתאפסו הנקודות של כל הקבוצות ויתקיימו משחקי עליה ירידה מכל בית בתאריך 04/02/2020 כאשר:

·       שתי הקבוצות המדורגות במקומות 1 ו 2 בבית אמצעי ישחקו בהתאמה נגד שתי הקבוצות שמדורגות בשתי המקומות האחרונים של בית עליון

·       שתי הקבוצות המדורגות במקומות 1 ו 2 בבית תחתון ישחקו בהתאמה נגד שתי הקבוצות שמדורגות בשתי המקומות האחרונים בבית אמצעי

·       במידה ויהיו אכן עליות וירידות אותה קבוצה שעולה תופסת את משבצת המשחקים של הקבוצה שירדה ולהפך,הכוונה שסדר המשחקים נמשך.

·       מכיוון שאנו לא רוצים שיווצר מצב שקבוצה משחקת ללא מאמן התוצאות עלולות להשפיע על שיבוצי שעות/ימי המשחק של הסבב השני.

·       סבב משחקים שני מתחיל בתאריך 09/02/2020


שלב 2 – חצאי גמר - 24.5.2020  

בסיום שלב הבתים,ארבעת הקבוצות עם הניקוד הגבוה ביותר בכל בית עולות למשחקי חצי הגמר בשיטת נוק אאוט (פיינל פור)

כאשר הקבוצה שתסיים במקום הראשון בכל בית תפגוש את הקבוצה שתסיים במקום הרביעי באותו הבית והקבוצה שתסיים במקום השני בכל בית פוגשת את הקבוצה שתסיים במקום השלישי באותו בית

 

שלב 3 -משחקי הגמר 31/5/20 (לא סופי)

·       המנצחות בשלב חצאי הגמר עולות למשחק על אליפות הבית(סה"כ 3 אלופות)

שיטת הניקוד בשלבי הליגה :

·       קבוצה שמנצחת מקבלת 2 נקודות בטבלה

·       קבוצה שמפסידה מקבלת נקודה אחת בטבלה

·       קבוצה שהפסידה טכני מקבלת 0 נקודות .

·       אם בתום כל שלב  יתברר שלשתי קבוצות או יותר מספר נקודות זהה ,יקבע הדירוג בטבלת הליגה על פי יחס המערכות הכללי.

·       אם יהיה שוויון גם ביחס המערכות , יקבע הדירוג על פי יחס " הנקודות הקטנות".

·       המקרה של שוויון גם ב"נקודות הקטנות" ייקבע הדירוג על פי תוצאות המשחקים בין הקבוצות הנוגעות בדבר.

 



מחזור 1 - 27/10/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
מבשרת צעירות אפרתה 16:21
16:21
-
32:42
0:2
20:15
סליסברג
בית הכרם עופרי אש אגרון 28:26
23:21
-
51:47
2:0
21:00
סליסברג
אקדמיה עפרה 14:21
22:20
9:15
45:56
1:2
21:30
בית חינוך
מעלה אדומים 1 יובלים 21:0
21:0
-
42:0
2:0
(עליון | אמצעי)
מחזור 2 -
10/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
זאבות הפסגה קשת תלפז 10:21
21:17
15:11
46:49
2:1
20:15
סליסברג
מעלה אדומים 2 תלי מוריה 21:6
21:12
-
42:18
2:0
20:30
בית חינוך
הר הדר מאמאמיה 21:12
21:18
-
42:30
2:0
21:00
סליסברג
גבעת משואה זלמן ארן 10:21
14:21
-
24:42
0:2
21:15
בית חינוך
גואטמלה בויאר 17:21
19:21
-
36:42
0:2
22:00
בית חינוך
פסגת זאב יפה נוף 21:18
20:22
19:17
60:57
2:1
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 3 -
17/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
מבשרת צעירות בית הכרם עופרי 19:21
21:19
7:15
47:55
1:2
20:15
סליסברג
אקדמיה מעלה אדומים 1 16:21
21:12
9:15
46:48
1:2
20:30
בית חינוך
אש אגרון אפרתה 21:15
23:21
-
44:36
2:0
21:00
סליסברג
יובלים עפרה 19:21
16:21
-
35:42
0:2
21:15
בית חינוך
קשת תלפז פסגת זאב 16:21
13:21
-
29:42
0:2
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 4 -
24/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
תלי מוריה זלמן ארן 21:17
21:15
-
42:32
2:0
20:15
סליסברג
גואטמלה מעלה אדומים 2 13:21
14:21
-
27:42
0:2
20:30
בית חינוך
הר הדר זאבות הפסגה 21:15
21:17
-
42:32
2:0
21:00
סליסברג
גבעת משואה עופרים 6:21
19:21
-
25:42
0:2
21:15
בית חינוך
מאמאמיה זאבות הפסגה 15:21
24:22
10:15
49:58
1:2
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 5 -
1/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
הר הדר פסגת זאב 14:21
21:17
13:15
48:53
1:2
20:15
סליסברג
בית הכרם עופרי אפרתה 14:21
21:16
8:15
43:52
1:2
20:30
בית חינוך
מעלה אדומים 1 עפרה 18:21
20:22
-
38:43
0:2
21:00
סליסברג
יובלים אקדמיה 21:12
21:16
-
42:28
2:0
21:15
בית חינוך
אש אגרון מבשרת צעירות 21:14
21:19
-
42:33
2:0
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 6 -
8/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
יפה נוף זאבות הפסגה 19:21
21:18
12:15
52:54
1:2
20:15
סליסברג
קשת תלפז מאמאמיה 21:15
13:21
15:11
49:47
2:1
20:30
בית חינוך
זלמן ארן עופרים 12:21
12:21
-
24:42
0:2
21:15
בית חינוך
יובלים מבשרת צעירות 21:16
21:16
-
42:32
2:0
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 7 -
11/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00

גבעת משואה בויאר -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 8 -
15/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
גואטמלה תלי מוריה -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
אקדמיה אש אגרון -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
מעלה אדומים 1 אפרתה -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
עפרה בית הכרם עופרי -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
פסגת זאב זאבות הפסגה -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 9 -
22/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
יפה נוף הר הדר -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
בויאר מעלה אדומים 2 -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
עופרים תלי מוריה -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
מאמאמיה יפה נוף -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
גואטמלה זלמן ארן -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 10 -
5/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
מבשרת צעירות מעלה אדומים 1 -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
אפרתה יובלים -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
אש אגרון עפרה -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
בית הכרם עופרי אקדמיה -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
יפה נוף קשת תלפז -
-
-
-
-
22:00
בית חינוך
בויאר תלי מוריה -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 11 -
12/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
הר הדר קשת תלפז -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
גואטמלה גבעת משואה -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
מעלה אדומים 2 זלמן ארן -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
בויאר עופרים -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
מאמאמיה פסגת זאב -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 12 -
19/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
אקדמיה אפרתה -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
מעלה אדומים 2 עופרים -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
יובלים אש אגרון -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
מעלה אדומים 1 בית הכרם עופרי -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
עפרה מבשרת צעירות -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 13 -
26/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
בויאר זלמן ארן -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
תלי מוריה גבעת משואה -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
אקדמיה מבשרת צעירות -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
עפרה אפרתה -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
בית הכרם עופרי יובלים -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 14 -
2/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
גואטמלה עופרים -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
אש אגרון מעלה אדומים 1 -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
גבעת משואה מעלה אדומים 2 -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 15 -
9/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
אש אגרון בית הכרם עופרי -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
קשת תלפז זאבות הפסגה -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
אפרתה מבשרת צעירות -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
יפה נוף פסגת זאב -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
מעלה אדומים 1 יובלים -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 16 -
16/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
בויאר גואטמלה -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
זלמן ארן גבעת משואה -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
הר הדר מאמאמיה -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
מעלה אדומים 2 תלי מוריה -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
בית הכרם עופרי מבשרת צעירות -
-
-
-
-
22:00
בית חינוך
אקדמיה עפרה -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 17 -
23/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
קשת תלפז פסגת זאב -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
הר הדר זאבות הפסגה -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
עפרה יובלים -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
אש אגרון אפרתה -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
גואטמלה מעלה אדומים 2 -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 18 -
1/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
אש אגרון מבשרת צעירות -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
עופרים גבעת משואה -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
אקדמיה מעלה אדומים 1 -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
תלי מוריה זלמן ארן -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
מאמאמיה יפה נוף -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 19 -
15/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
בית הכרם עופרי אפרתה -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
אקדמיה יובלים -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
גואטמלה תלי מוריה -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
עפרה מעלה אדומים 1 -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
זאבות הפסגה יפה נוף -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 20 -
22/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
מאמאמיה קשת תלפז -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
בויאר גבעת משואה -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
הר הדר פסגת זאב -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
עופרים זלמן ארן -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
יובלים מבשרת צעירות -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 21 -
29/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
תלי מוריה בויאר -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
עפרה בית הכרם עופרי -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
זאבות הפסגה פסגת זאב -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
אש אגרון אקדמיה -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
עופרים גואטמלה -
-
-
-
-
22:00
בית חינוך
מעלה אדומים 1 אפרתה -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 22 -
19/4/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
הר הדר יפה נוף -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
בויאר מעלה אדומים 2 -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
גואטמלה זלמן ארן -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
מעלה אדומים 1 מבשרת צעירות -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
תלי מוריה עופרים -
-
-
-
-
22:00
בית חינוך
מאמאמיה זאבות הפסגה -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 23 -
26/4/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
יובלים אפרתה -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
פסגת זאב מאמאמיה -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
יפה נוף קשת תלפז -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
אקדמיה בית הכרם עופרי -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
עפרה אש אגרון -
-
-
-
-
22:00
בית חינוך
מעלה אדומים 2 גבעת משואה -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 24 -
3/5/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
הר הדר קשת תלפז -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
גואטמלה גבעת משואה -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
מעלה אדומים 2 זלמן ארן -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
בויאר עופרים -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
עפרה מבשרת צעירות -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 25 -
10/5/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
אקדמיה אפרתה -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
מעלה אדומים 1 בית הכרם עופרי -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
יובלים אש אגרון -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
מעלה אדומים 2 עופרים -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
בויאר זלמן ארן -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 26 -
17/5/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליסברג
תלי מוריה גבעת משואה -
-
-
-
-
20:15
סליסברג
אש אגרון מעלה אדומים 1 -
-
-
-
-
20:30
בית חינוך
בית הכרם עופרי יובלים -
-
-
-
-
21:00
סליסברג
עפרה אפרתה -
-
-
-
-
21:15
בית חינוך
אקדמיה מבשרת צעירות -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה