סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב המשחקים האחרון 2018-19



מחזור 1 - 5/5/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
ימק"א ב
הר אדר גבעת משואה 18:21
21:23
-
39:44
0:2
20:30
ימק"א א
נקסט - מבשרת אפרתה - בקעה 20:22
26:24
15:10
61:56
2:1
21:30
ימק"א ב
אש אגרון זאבות הפסגה 21:16
21:17
-
42:33
2:0
21:30
ימק"א א
יובלים - שלומית בית הכרם 21:14
21:15
-
42:29
2:0
(גמר בית תחתון)
מחזור 2 -
26/5/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג
אדם תל"י מוריה 21:19
21:19
-
42:38
2:0
20:30
סליגסברג
אש אגרון גבעת משואה 19:21
21:17
12:15
52:53
1:2
(גמר בית תחתון | גמר בית אמצעי)
מחזור 3 -
31/5/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
11:45
סליגסברג
הר אדר זאבות הפסגה 17:21
21:19
13:15
51:55
1:2
13:00
סליגסברג
בית הכרם אפרתה - בקעה 21:19
19:21
11:15
51:55
1:2
(גמר בית תחתון | גמר בית אמצעי | גמר בית עליון)
טבלת הדירוג:

בתום שלב הבתים וההצלבות, יחולקו הקבוצות לשלוש רמות:

רמה ראשונה - בית עליון,

רמה שנייה- בית אמצעי.

רמה שלישית- בית תחתון.

 

רמה ראשונה:

שמונה קבוצות.

שש הקבוצות ששיחקו בבית העליון + שתי הקבוצות שסיימו ראשונות בבית עליון 2.

שלב רבע הגמר:

סדרת שני משחקים, אם כל קבוצה תנצח משחק אחד, תתקיים מערכת זהב ( עד 15 נקודות )

מיד בתום המשחק השני בסדרה.

ראשונה בית עליון-שנייה עליון 2.

שנייה בית עליון-ראשונה עליון 2.

שלישית בית עליון-שישית בית עליון.

רביעית בית עליון-חמישית בית עליון.

הקבוצות המנצחות מעפילות לחצי הגמר.

חצי הגמר:

מנצחות משחקי רבע הגמר, יפגשו למשחק אחד.

מנצחות חצי הגמר תיפגשנה ביום הגמרים הגדול.

 

מנצחת משחק הגמר תייצג את מחוז ירושלים באליפות הארצית.

 

רמה שנייה

שמונה קבוצות

שבע מנצחות משחקי ההצלבה + המפסידה הטובה ביותר.

רבע הגמר:

סדרת שני משחקים, במידה וכל קבוצה תנצח משחק אחד, תתקיים מערכת זהב ( עד 15 נקודות )

מיד בתום המשחק השני.

מנצחת משחק מספר 1 מול המפסידה הטובה ביותר.

מנצחת משחק מספר 2 מול מנצחת משחק מספר 7.

מנצחת משחק מספר 3 מול מנצחת משחק מספר 6.

מנצחת משחק מספר 4 מול מנצחת משחק מספר 5

חצי הגמר:

מנצחות רבע הגמר תיפגשנה למשחק חצי גמר.

מנצחת רבע גמר משחק 1 מול מנצחת רבע גמר משחק 3

מנצחת רבע גמר משחק 2 מול מנצחת רבע גמר משחק 4

מנצחות סדרת חצי הגמר תיפגשנה ביום הגמרים הגדול.

 

רמה שלישית

שש הקבוצות שהפסידו בערב ההצלבות.

הקבוצות תחולקנה בהגרלה לשני בתים, בכל בית שלוש קבוצות.

ותשחקנה בשיטת ליגה של סבוב אחד, כל קבוצה תשחק שני משחקים, מול שתי הקבוצות האחרות

בבית.

שתי הראשונות בכל בית תשחקנה ביום הגמרים הגדול.

 

יום הגמרים הגדול

יערך ביום שישי 31.5.2018

 

 

 

                                                    בהצלחה לכל הקבוצות!