סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב ההצלבות



מחזור 1 - 3/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
ימק"א ב
זאבות הפסגה יפה נוף 21:19
21:15
-
42:34
2:0
21:30
ימק"א ב
גבעת משואה פסגת זאב 12:21
18:21
-
30:42
0:2
מחזור 2 - 10/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג
זאבות הפסגה יפה נוף 18:21
14:21
9:15
41:57
0:3
20:30
סליגסברג
אש אגרון תל"י מוריה 20:22
13:21
-
33:43
0:2
20:30
ימק"א ב
נקסט - מבשרת אקדמיה 14:21
21:18
13:15
48:54
1:2
20:30
ימק"א א
זלמן ארן קשת תלפ"ז 1 21:17
21:10
-
42:27
2:0
21:30
ימק"א ב
גבעה צרפתית עופרים - הר חומה 15:21
12:21
-
27:42
0:2
21:30
ימק"א א
מאמאמיה אדם 12:21
13:21
-
25:42
0:2
מחזור 3 - 17/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
ימק"א ב
מעלה אדומים אפרתה - בקעה 21:15
21:15
-
42:30
2:0
20:30
ימק"א א
בית הכרם תל"י גאולים 11:21
15:21
-
26:42
0:2
21:30
ימק"א ב
גבעת משואה פסגת זאב 22:20
16:21
8:15
46:56
1:2
21:30
ימק"א א
אש אגרון תל"י מוריה 13:21
19:21
-
32:42
0:2
מחזור 4 - 24/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג
הר אדר בויאר 0:21
0:21
-
0:42
0:2
20:30
סליגסברג
גבעה צרפתית עופרים - הר חומה 19:21
16:21
-
35:42
0:2
20:30
ימק"א ב
יובלים - שלומית עפרה 21:19
16:21
12:15
49:55
1:2
20:30
ימק"א א
מאמאמיה אדם 7:21
7:21
-
14:42
0:2
21:30
סליגסברג
נקסט - מבשרת אקדמיה 17:21
7:21
-
24:42
0:2
21:30
ימק"א ב
אפרתה - בקעה מעלה אדומים 10:21
18:21
-
28:42
0:2
21:30
ימק"א א
קשת תלפ"ז 1 זלמן ארן 14:21
15:21
-
29:42
0:2
רמה ראשונה - 31/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג
יובלים - שלומית עפרה 12:21
11:21
-
23:42
0:2
20:30
סליגסברג
הר אדר בויאר 21:15
6:21
10:15
37:51
1:2
20:30
ימק"א ב
זאבות הפסגה גבעה צרפתית 13:21
21:16
12:15
46:52
1:2
20:30
ימק"א א
אפרתה - בקעה מעלה אדומים 14:21
12:21
-
26:42
0:2
21:30
ימק"א ב
אש אגרון קשת תלפ"ז 1 12:21
15:21
-
27:42
0:2
21:30
ימק"א א
מאמאמיה גבעת משואה 21:18
21:19
-
42:37
2:0
מחזור 6 - 7/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג
אדם עופרים - הר חומה 14:21
21:19
15:9
50:49
2:1
20:30
סליגסברג
זלמן ארן בויאר 21:15
21:9
-
42:24
2:0
20:30
ימק"א ב
אש אגרון קשת תלפ"ז 1 22:20
20:22
15:12
57:54
2:1
20:30
ימק"א ב
אש אגרון קשת תלפ"ז 1 11:15
-
-
11:15
0:1
20:30
ימק"א א
גבעה צרפתית זאבות הפסגה 22:20
19:21
11:15
52:56
1:2
20:30
ימק"א א
מאמאמיה גבעת משואה 21:13
24:26
15:8
60:47
2:1
21:30
ימק"א ב
גבעה צרפתית זאבות הפסגה 15:12
-
-
15:12
1:0
21:30
ימק"א א
בית הכרם תל"י גאולים 12:21
15:21
-
27:42
0:2
מחזור 7 - 14/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
סליגסברג
הר אדר יפה נוף 17:21
18:21
-
35:42
0:2
20:30
ימק"א א
פסגת זאב עופרים - הר חומה 17:21
10:21
-
27:42
0:2
21:00
סליגסברג
הר אדר יפה נוף 25:27
18:21
-
43:48
0:2
21:30
ימק"א ב
בויאר תל"י מוריה 21:9
21:17
-
42:26
2:0
21:30
ימק"א א
פסגת זאב אדם 21:16
21:11
-
42:27
2:0
מחזור 8 - 12/5/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג
זלמן ארן תל"י מוריה :
:
-
-
-
טבלת הדירוג:
שלב ההצלבות 
מהווה שלב ביניים לקראת חלוקה לשלושה בתים לפי דרג.
דרג ראשון- 8 קבוצות
דרג שני-8 קבוצות
דרג שלישי- 6 קבוצות

8 קבוצות דרג ראשון
6 קבוצות בית עליון יחד עם מקומות 1-2 בבית עליון 2

14 הקבוצות הנוספות יקיימו סדרת משחקי הצלבה ( הטוב משני משחקים, אם יהיה שוויון אחרי שני המשחקים 
                                                                       תתקיים מערכת זהב עד 15 מיד בתום המשחק השני )
שלב ההצלבות:
מקום 3 בית עליון 2 מול מקום חמישי בית תחתון
מקום 4 בית עליון 2 מול מקום רביעי בית תחתון
מקום 5 בית עליון 2 מול מקום שלישי בית תחתון
מקום 6 בית עליון 2 מול מקום  שני בית תחתון
מקום ראשון בית אמצעי מול מקום ראשון בית תחתון
מקום שני בית אמצעי מול מקום חמישי בית אמצעי
מקום שלישי בית אמצעי מול מקום רביעי בית אמצעי

דרג שני- שמונה קבוצות
שבע המנצחות בשלב ההצלבות ביחד עם המפסידה שצברה הכי הרבה נקודות קטנות בשלב ההצלבות

דרג שלישי- שש קבוצות
שש המפסידות מתוך שבע הקבוצות שהפסידו בשלב ההצלבות ( המפסידה עם מספר הנקודות הקטנות הרב ביותר 
                                                                                        שובצה לדרג השני )