סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 7 - שלב הבתים




ט.ל.ח

מחזור 1 - 28/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

גנים נתן יונתן 21:17
21:8
-
42:25
2:0
18:15

מורשה בן צבי 17:21
20:22
-
37:43
0:2
19:00

עין גנים בן גוריון 14:21
9:21
-
23:42
0:2
19:00

דבורה עומר נעמי שמר/ פאול קור 21:16
21:13
-
42:29
2:0
20:00

הס לביאות השרון 2:21
10:21
-
12:42
0:2
20:00

שמעוני אריק איינשטיין 18:21
21:7
15:8
54:36
2:1
(בית תחתון | בית עליון)
מחזור 2 -
4/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

שמעוני עין גנים 16:21
21:18
15:6
52:45
2:1
18:15

נתן יונתן נעמי שמר/ פאול קור 20:22
16:21
-
36:43
0:2
19:00

גנים לביאות השרון 14:21
17:21
-
31:42
0:2
19:00

אהוד מנור מורשה 17:21
12:21
-
29:42
0:2
20:00

אריק איינשטיין בן צבי 15:21
8:21
-
23:42
0:2
20:00

דבורה עומר חיים חפר 7:21
18:21
-
25:42
0:2
(בית תחתון | בית עליון)
מחזור 3 -
11/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

עין גנים מורשה 16:21
19:21
-
35:42
0:2
18:15

דבורה עומר גנים 21:19
13:21
8:15
42:55
1:2
19:00

הס נתן יונתן 16:21
16:21
-
32:42
0:2
19:00

שמעוני בן צבי 22:24
19:21
-
41:45
0:2
20:00

אהוד מנור בן גוריון 13:21
12:21
-
25:42
0:2
20:00

חיים חפר נעמי שמר/ פאול קור 21:13
21:11
-
42:24
2:0
(בית תחתון | בית עליון)
מחזור 4 -
3/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

אהוד מנור שמעוני 14:21
9:21
-
23:42
0:2
18:15

לביאות השרון חיים חפר 21:11
21:14
-
42:25
2:0
19:00

נעמי שמר/ פאול קור הס 21:18
21:18
-
42:36
2:0
19:00

אריק איינשטיין עין גנים 23:21
24:26
17:15
64:62
2:1
20:00

בן גוריון מורשה 21:0
21:0
-
42:0
2:0
20:00

נתן יונתן דבורה עומר 8:21
21:18
12:15
41:54
1:2
(בית תחתון | בית עליון)
מחזור 5 -
17/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

בן צבי בן גוריון -
-
-
-
-
18:15

חיים חפר הס -
-
-
-
-
19:00

עין גנים אהוד מנור -
-
-
-
-
19:00

לביאות השרון דבורה עומר -
-
-
-
-
20:00

מורשה אריק איינשטיין -
-
-
-
-
20:00

נעמי שמר/ פאול קור גנים -
-
-
-
-
(בית תחתון | בית עליון)
מחזור 6 -
24/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

בן גוריון אריק איינשטיין -
-
-
-
-
18:15

הס דבורה עומר -
-
-
-
-
19:00

חיים חפר גנים -
-
-
-
-
19:00

בן צבי אהוד מנור -
-
-
-
-
20:00

מורשה שמעוני -
-
-
-
-
20:00

לביאות השרון נתן יונתן -
-
-
-
-
(בית תחתון | בית עליון)
מחזור 7 -
5/5/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

אריק איינשטיין אהוד מנור -
-
-
-
-
18:15

נעמי שמר/ פאול קור לביאות השרון -
-
-
-
-
19:00

נתן יונתן חיים חפר -
-
-
-
-
19:00

בן גוריון שמעוני -
-
-
-
-
20:00

בן צבי עין גנים -
-
-
-
-
20:00

גנים הס -
-
-
-
-
(בית תחתון | בית עליון)


אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה