עונה 6 - מוקדמות




ט.ל.ח

מחזור 1 - 15/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30

עמית ב איתמר 19:21
19:21
-
38:42
0:2
19:30

גן רווה א שקמה 9:21
14:21
-
23:42
0:2
20:30

הדרים ידלין 21:5
21:10
-
42:15
2:0
20:30

ניצנים דקלים 19:21
15:21
-
34:42
0:2
21:30

מקיף ט רמז א 11:21
18:21
-
29:42
0:2
21:30

מרחבים רעות 21:16
17:21
9:15
47:52
1:2
מחזור 2 - 22/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00

יסוד המעלה רמז ב 19:21
21:17
7:15
47:53
1:2
20:00

אופקים טביב 17:21
21:19
13:15
51:55
1:2
21:00

אליאב יפה נוף 12:21
15:21
-
27:42
0:2
21:00

בארי גן רווה ב 21:10
21:16
-
42:26
2:0
22:00

אמירים עמית א 21:18
21:14
-
42:32
2:0
מחזור 3 - 6/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00

איתמר דקלים 18:21
18:21
-
36:42
0:2
20:00

ידלין יסוד המעלה 21:17
21:12
-
42:29
2:0
21:00

עמית ב ניצנים 12:21
11:21
-
23:42
0:2
21:00

רעות מקיף ט 13:21
21:17
8:15
42:53
1:2
מחזור 4 - 27/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00

רמז ב ידלין 21:6
21:6
-
42:12
2:0
20:00

מרחבים מקיף ט 21:15
17:21
15:9
53:45
2:1
21:00

אופקים אמירים 11:21
17:21
-
28:42
0:2
22:00

הדרים גן רווה ב 21:9
21:16
-
42:25
2:0
מחזור 5 - 10/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00

מרחבים אבני החושן 8:21
5:21
-
13:42
0:2
20:00

ניצנים טביב 12:21
15:21
-
27:42
0:2
21:00

רמז א תמיר 21:13
21:13
-
42:26
2:0
21:00

איתמר אופקים 14:21
13:21
-
27:42
0:2
22:00

העמית ב דקלים 17:21
16:21
-
33:42
0:2
22:00

ידלין בארי 13:21
12:21
-
25:42
0:2
מחזור 6 - 24/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
רביבים
טביב אמירים 19:21
12:21
-
31:42
0:2
20:00
רביבים
רמז ב בארי 21:16
21:11
-
42:27
2:0
21:00
רביבים
תמיר מקיף ט 21:18
21:14
-
42:32
2:0
22:00
רביבים
ניצנים עמית א 14:21
19:21
-
33:42
0:2
22:00
רביבים
דקלים אופקים 14:21
19:21
-
33:42
0:2
מחזור 7 - 31/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
רביבים
איתמר עמית א 15:21
11:21
-
26:42
0:2
20:00
רביבים
עמית ב אופקים 15:21
16:21
-
31:42
0:2
21:00
רביבים
בארי יסוד המעלה 21:14
25:23
-
46:37
2:0
21:00
רביבים
גן רווה א יפה נוף 8:21
16:21
-
24:42
0:2
22:00
רביבים
מרחבים תמיר 21:17
19:21
12:15
52:53
1:2
22:00
רביבים
אבני החושן רמז א 21:8
21:7
-
42:15
2:0
מחזור 8 - 7/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
נווה-עוז
דקלים אמירים 13:21
15:21
-
28:42
0:2
21:00
קרית-גנים
גן רווה א אליאב 21:14
16:21
10:15
47:50
1:2
21:00
נווה-עוז
הדרים יסוד המעלה 21:14
15:21
6:15
42:50
1:2
21:45
קרית-גנים
רמז א רעות 13:21
21:16
16:18
50:55
1:2
21:45
נווה-עוז
איתמר טביב 19:21
21:18
16:18
56:57
1:2
מחזור 9 - 10/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
מרחבים
בן גוריון שקמה 10:21
15:21
-
25:42
0:2
19:30
מרחבים
ניצנים אמירים 9:21
12:21
-
21:42
0:2
20:30
מרחבים
הדרים רמז ב 7:21
12:21
-
19:42
0:2
21:30
מרחבים
מרחבים רמז א 16:21
18:21
-
34:42
0:2
מחזור 10 - 14/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
רביבים
מקיף ט אבני החושן 12:21
7:21
-
19:42
0:2
20:00
רביבים
עמית ב עמית א 11:21
6:21
-
17:42
0:2
21:00
רביבים
רעות תמיר 20:22
16:21
-
36:43
0:2
21:00
רביבים
איתמר ניצנים 17:21
19:21
-
36:42
0:2
22:00
רביבים
אליאב בן גוריון ב 13:21
12:21
-
25:42
0:2
22:00
רביבים
שקמה יפה נוף 19:21
21:13
15:13
55:47
2:1
מחזור 11 - 17/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
הדרים בארי 17:21
11:21
-
28:42
0:2
20:30
רביבים
אופקים עמית א 14:21
23:25
-
37:46
0:2
21:30
רביבים
תמיר אבני החושן 4:21
5:21
-
9:42
0:2
21:30
רביבים
עמית ב טביב 13:21
13:21
-
26:42
0:2
מחזור 12 - 21/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
מרחבים
דקלים טביב 15:21
17:21
-
32:42
0:2
21:00
מרחבים
ניצנים אופקים 21:18
21:19
-
42:37
2:0
22:00
מרחבים
עמית ב אמירים 13:21
15:21
-
28:42
0:2
מחזור 13 - 24/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
רביבים
איתמר אמירים 14:21
15:21
-
29:42
0:2
20:00
רביבים
יפה נוף בן גוריון ב 11:21
14:21
-
25:42
0:2
21:00
רביבים
גן רווה ב ידלין 17:21
11:21
-
28:42
0:2
22:00
רביבים
טביב עמית א 20:22
14:21
-
34:43
0:2
22:00
רביבים
אליאב שקמה 21:0
21:0
-
42:0
2:0
מחזור 14 - 10/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
מרחבים
דקלים העמית א 15:21
15:21
-
30:42
0:2
20:30
מרחבים
יסוד המעלה גן רווה ב 21:19
14:21
15:3
50:43
2:1
מחזור 15 - 14/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
מרחבים
גן רווה א בן גוריון ב 8:21
18:21
-
26:42
0:2
21:00
מרחבים
אבני החושן רעות 21:3
21:12
-
42:15
2:0
22:00
מרחבים
גן רווה ב רמז ב 7:21
11:21
-
18:42
0:2


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945