סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 8 - שלב הבתים





ט.ל.ח

מחזור 1 - 15/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אליאב שקמה 21:19
21:16
-
42:35
2:0
19:30
רביבים
גן רווה ב דקלים 21:12
23:21
-
44:33
2:0
20:15
רביבים
רעות אופקים 21:15
21:12
-
42:27
2:0
20:15
רביבים
עמית א מקיף ט' 21:23
21:16
6:15
48:54
1:2
21:00
רביבים
טביב מרחבים ב 15:21
12:21
-
27:42
0:2
21:00
רביבים
רמז הדרים 13:21
14:21
-
27:42
0:2
(בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 2 -
22/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
עמית א רמז 21:17
19:21
15:7
55:45
2:1
19:30
רביבים
בארי יפה נוף 21:17
19:21
12:15
52:53
1:2
19:30
מרחבים
אבני החושן תמיר 21:17
21:15
-
42:32
2:0
20:15
רביבים
נגבה גן רווה א 22:24
22:24
-
44:48
0:2
20:15
רביבים
שקמה מרחבים ב 23:21
22:24
15:12
60:57
2:1
20:15
מרחבים
בן גוריון ידלין ב 21:18
21:18
-
42:36
2:0
21:00
רביבים
רעות דקלים 21:16
17:21
15:11
53:48
2:1
21:00
רביבים
אליאב אופקים 14:21
17:21
-
31:42
0:2
21:00
מרחבים
טביב גן רווה ב 21:13
10:21
15:17
46:51
1:2
(בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 3 -
29/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אופקים דקלים 17:21
21:12
9:15
47:48
1:2
19:30
רביבים
עמית א גן רווה א 21:17
19:21
15:12
55:50
2:1
20:15
רביבים
אליאב מרחבים ב 12:21
9:21
-
21:42
0:2
20:15
רביבים
רעות טביב 21:17
12:21
10:15
43:53
1:2
21:00
רביבים
שקמה גן רווה ב 22:20
22:20
-
44:40
2:0
21:00
רביבים
נגבה מקיף ט' 15:21
21:14
15:12
51:47
2:1
(בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 4 -
19/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אופקים טביב 21:14
13:21
15:10
49:45
2:1
19:30
רביבים
ידלין ב יפה נוף 21:15
21:14
-
42:29
2:0
19:30
מרחבים
גן רווה א הדרים 17:21
10:21
-
27:42
0:2
20:15
רביבים
בן גוריון תמיר 21:17
21:16
-
42:33
2:0
20:15
רביבים
מקיף ט' רמז 21:14
21:11
-
42:25
2:0
20:15
מרחבים
אבני החושן בארי 21:13
21:18
-
42:31
2:0
21:00
רביבים
אליאב דקלים 18:21
21:12
16:14
55:47
2:1
21:00
רביבים
שקמה רעות 21:15
21:18
-
42:33
2:0
(בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 5 -
4/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
ידלין ב בארי 21:6
21:12
-
42:18
2:0
19:30
רביבים
מרחבים ב רעות 21:11
21:14
-
42:25
2:0
20:15
רביבים
אליאב גן רווה ב 12:21
12:21
-
24:42
0:2
20:15
רביבים
דקלים טביב 21:16
21:18
-
42:34
2:0
21:00
רביבים
יפה נוף תמיר 19:21
14:21
-
33:42
0:2
21:00
רביבים
עמית א נגבה 21:16
21:13
-
42:29
2:0
(בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 6 -
18/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
הדרים נגבה -
-
-
-
-
19:30
רביבים
אופקים שקמה -
-
-
-
-
20:15
רביבים
גן רווה ב רעות -
-
-
-
-
20:15
רביבים
אליאב טביב -
-
-
-
-
21:00
רביבים
אבני החושן ידלין ב -
-
-
-
-
21:00
רביבים
יפה נוף בן גוריון -
-
-
-
-
(בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 7 -
25/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
מרחבים ב גן רווה ב -
-
-
-
-
19:30
רביבים
אבני החושן בן גוריון -
-
-
-
-
20:15
רביבים
הדרים מקיף ט' -
-
-
-
-
20:15
רביבים
גן רווה א רמז -
-
-
-
-
21:00
רביבים
תמיר ידלין ב -
-
-
-
-
(בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 8 -
22/4/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
תמיר בארי -
-
-
-
-
19:30
רביבים
אבני החושן יפה נוף -
-
-
-
-
20:15
רביבים
דקלים שקמה -
-
-
-
-
20:15
רביבים
מרחבים ב אופקים -
-
-
-
-
21:00
רביבים
מקיף ט' גן רווה א -
-
-
-
-
21:00
רביבים
עמית א הדרים -
-
-
-
-
(בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 9 -
6/5/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
גן רווה ב אופקים -
-
-
-
-
19:30
רביבים
טביב שקמה -
-
-
-
-
20:15
רביבים
אליאב רעות -
-
-
-
-
20:15
רביבים
דקלים מרחבים ב -
-
-
-
-
21:00
רביבים
רמז נגבה -
-
-
-
-
21:00
רביבים
בארי בן גוריון -
-
-
-
-
(בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)