סבב שני



ט.ל.ח


מחזור 1 - 8/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
בארי ידלין 21:15
21:17
-
42:32
2:0
19:30
רביבים
מקיף ט' הדרים 12:21
8:21
-
20:42
0:2
20:20
רביבים
פרס נובל טביב 21:9
21:19
-
42:28
2:0
20:20
רביבים
עמית א' מרחבים 15:21
21:12
15:8
51:41
2:1
21:10
רביבים
איתמר גן רווה א 15:21
7:21
-
22:42
0:2
21:10
רביבים
דקלים יסוד המעלה 16:21
21:13
15:10
52:44
2:1
מחזור 2 - 15/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אמירים בן גוריון א' 17:21
21:16
15:11
53:48
2:1
19:30
רביבים
עמית ב' ניצנים 16:21
20:22
-
36:43
0:2
20:20
רביבים
אופקים תמיר 16:21
21:14
10:15
47:50
1:2
20:20
רביבים
נגבה רננים 9:21
10:21
-
19:42
0:2
21:10
רביבים
רעות אליאב 21:10
21:18
-
42:28
2:0
21:10
רביבים
בן גוריון ב' רמז ב 15:21
18:21
-
33:42
0:2
מחזור 3 - 22/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אמירים גן רווה א 21:18
16:21
16:18
53:57
1:2
19:30
רביבים
רעות ידלין 21:12
22:20
-
43:32
2:0
20:20
רביבים
אופקים טביב 21:18
18:21
15:10
54:49
2:1
20:20
רביבים
תמיר מרחבים 21:14
21:7
-
42:21
2:0
21:10
רביבים
בן גוריון א' יסוד המעלה 21:10
15:21
15:9
51:40
2:1
21:10
רביבים
אליאב הדרים 9:21
18:21
-
27:42
0:2
מחזור 4 - 29/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
בארי רמז ב 14:21
21:15
15:17
50:53
1:2
19:30
רביבים
עמית ב' דקלים 18:21
7:21
-
25:42
0:2
20:20
רביבים
בן גוריון ב' מקיף ט' 21:17
14:21
15:13
50:51
2:1
20:20
רביבים
רננים פרס נובל 21:7
15:21
15:8
51:36
2:1
21:10
רביבים
איתמר ניצנים 21:19
15:21
15:17
51:57
1:2
21:10
רביבים
נגבה עמית א' 12:21
14:21
-
26:42
0:2
מחזור 5 - 5/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אמירים יסוד המעלה 21:12
21:18
-
42:30
2:0
19:30
רביבים
גן רווה א ניצנים 21:11
21:19
-
42:30
2:0
20:20
רביבים
אופקים מרחבים 21:16
18:21
4:15
43:52
1:2
20:20
רביבים
טביב רננים 14:21
21:23
-
35:44
0:2
21:10
רביבים
רעות הדרים 11:21
17:21
-
28:42
0:2
21:10
רביבים
ידלין רמז ב 21:23
13:21
-
34:44
0:2
מחזור 6 - 19/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אליאב בן גוריון ב' 10:21
17:21
-
27:42
0:2
19:30
רביבים
תמיר נגבה 21:9
21:19
-
42:28
2:0
20:20
רביבים
בארי מקיף ט' 14:21
14:21
-
28:42
0:2
20:20
רביבים
פרס נובל עמית א' 10:21
23:21
15:9
48:51
2:1
21:10
רביבים
בן גוריון א' עמית ב' 21:9
21:18
-
42:27
2:0
21:10
רביבים
אופקים רננים 13:21
11:21
-
24:42
0:2
מחזור 7 - 26/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אמירים ניצנים 21:13
21:10
-
42:23
2:0
19:30
רביבים
יסוד המעלה עמית ב' 21:13
21:13
-
42:26
2:0
20:20
רביבים
רעות רמז ב 21:15
12:21
15:13
48:49
2:1
20:20
רביבים
הדרים בן גוריון ב' 21:9
21:16
-
42:25
2:0
21:10
רביבים
איתמר דקלים 10:21
20:22
-
30:43
0:2
21:10
רביבים
מרחבים נגבה 21:16
21:14
-
42:30
2:0
מחזור 8 - 3/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
טביב עמית א' 13:21
16:21
-
29:42
0:2
19:30
רביבים
תמיר פרס נובל 21:11
21:11
-
42:22
2:0
20:20
רביבים
ידלין מקיף ט' 22:20
12:21
6:15
40:56
1:2
20:20
רביבים
אליאב בארי 21:9
5:21
16:18
42:48
1:2
21:10
רביבים
גן רווה א דקלים 21:14
21:17
-
42:31
2:0
21:10
רביבים
איתמר בן גוריון א' 19:21
15:21
-
34:42
0:2
מחזור 9 - 10/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אופקים נגבה 24:26
17:21
-
41:47
0:2
19:30
רביבים
רננים עמית א' 21:19
21:17
-
42:36
2:0
20:20
רביבים
אמירים עמית ב' 21:13
21:9
-
42:22
2:0
20:20
רביבים
ניצנים דקלים 21:19
19:21
14:16
54:56
1:2
21:10
רביבים
רעות בן גוריון ב' 11:21
19:21
-
30:42
0:2
21:10
רביבים
רמז ב מקיף ט' 21:14
21:19
-
42:33
2:0
מחזור 10 - 17/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
מרחבים פרס נובל 21:14
21:17
-
42:31
2:0
19:30
רביבים
הדרים בארי 16:21
21:9
18:16
55:46
2:1
20:20
רביבים
ידלין אליאב 21:12
21:14
-
42:26
2:0
20:20
רביבים
טביב תמיר 6:21
6:21
-
12:42
0:2
21:10
רביבים
איתמר יסוד המעלה 9:21
23:21
15:13
47:55
2:1
21:10
רביבים
גן רווה א בן גוריון א' 12:21
21:16
9:15
42:52
1:2
מחזור 11 - 24/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אופקים עמית א' 14:21
21:18
17:19
52:58
1:2
19:30
רביבים
מקיף ט' רעות 21:18
21:9
-
42:27
2:0
20:20
רביבים
פרס נובל נגבה 21:14
16:21
15:13
52:48
2:1
20:20
רביבים
בן גוריון ב' בארי 21:15
21:10
-
42:25
2:0
21:10
רביבים
אמירים דקלים 21:0
21:0
-
42:0
2:0
21:10
רביבים
איתמר עמית ב' 21:17
21:11
-
42:28
2:0
מחזור 12 - 7/6/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
ניצנים בן גוריון א' 14:21
14:21
-
28:42
0:2
19:30
רביבים
יסוד המעלה גן רווה א 22:20
19:21
5:19
46:60
1:2
20:20
רביבים
מרחבים טביב 16:21
17:21
-
33:42
0:2
20:20
רביבים
רננים תמיר 21:16
21:19
-
42:35
2:0
21:10
רביבים
רמז ב אליאב 21:23
17:21
-
38:44
0:2
21:10
רביבים
הדרים ידלין 21:5
21:10
-
42:15
2:0
מחזור 13 - 12/6/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
רעות בארי 19:21
13:21
-
32:42
0:2
19:30
רביבים
עמית א' תמיר 20:22
21:23
-
41:45
0:2
20:20
רביבים
אופקים פרס נובל 13:21
12:21
-
25:42
0:2
20:20
רביבים
מקיף ט' אליאב 21:19
21:16
-
42:35
2:0
21:10
רביבים
דקלים בן גוריון א' 21:17
9:21
7:15
37:53
1:2
21:10
רביבים
איתמר אמירים 0:21
0:21
-
0:42
0:2
מחזור 14 - 14/6/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
רמז ב הדרים 18:21
21:15
19:17
58:53
2:1
19:30
רביבים
בן גוריון ב' ידלין 21:14
21:11
-
42:25
2:0
20:20
רביבים
נגבה טביב 21:12
15:21
12:15
48:48
1:2
20:20
רביבים
רננים מרחבים 21:13
21:14
-
42:27
2:0
21:10
רביבים
עמית ב' גן רווה א 15:21
7:21
-
22:42
0:2
21:10
רביבים
ניצנים יסוד המעלה 16:21
14:21
-
30:42
0:2


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945