עונה 7 - שלב הבתים




ט.ל.ח

מחזור 1 - 2/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
עמית ב אליאב 14:21
18:21
-
32:42
0:2
19:30
רביבים
דקלים אופקים 22:20
14:21
18:20
54:61
1:2
20:15
רביבים
בארי גן רווה א 21:18
21:11
-
42:29
2:0
21:00
רביבים
יפה נוף הדרים 21:14
21:18
-
42:32
2:0
21:00
רביבים
שקמה יסוד המעלה 15:21
18:21
-
33:42
0:2
(בית האליפות | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 2 -
9/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
טביב רעות 15:21
21:13
13:15
49:49
1:2
19:30
רביבים
ידלין א גן רווה ב 21:18
21:11
-
42:29
2:0
20:15
רביבים
הדרים יסוד המעלה 25:23
19:21
8:15
52:59
1:2
20:15
רביבים
מרחבים ב בארי 17:21
16:21
-
33:42
0:2
21:00
רביבים
תמיר עמית א 21:12
21:17
-
42:29
2:0
21:00
רביבים
יפה נוף מרחבים א 21:14
21:7
-
42:21
2:0
(בית האליפות | בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 3 -
16/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
עמית ב דקלים 11:21
15:21
-
26:42
0:2
19:30
רביבים
טביב אליאב 21:11
19:21
15:11
55:43
2:1
20:15
רביבים
אמירים נגבה 21:16
21:15
-
42:31
2:0
20:15
רביבים
רמז ב גן רווה א 24:22
19:21
13:15
56:58
1:2
21:00
רביבים
שקמה ידלין ב 11:21
13:21
-
24:42
0:2
21:00
רביבים
יסוד המעלה מרחבים א 21:16
20:22
11:15
52:53
1:2
(בית האליפות | בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 4 -
23/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
רעות אופקים 21:16
21:16
-
42:32
2:0
19:30
רביבים
ידלין א תמיר 17:21
25:27
-
42:48
0:2
20:15
רביבים
אמירים גן רווה ב 21:17
21:18
-
42:35
2:0
20:15
רביבים
יפה נוף אבני החושן 22:20
16:21
7:15
45:56
1:2
21:00
רביבים
מקיף ט בן גוריון 21:23
21:12
15:10
57:45
2:1
21:00
רביבים
מרחבים א ידלין ב 11:21
9:21
-
20:42
0:2
(בית האליפות | בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 5 -
28/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30

מרחבים ב בן גוריון 16:21
14:21
-
30:42
0:2
(בית האליפות | בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 6 -
30/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
עמית ב טביב 15:21
15:21
-
30:42
0:2
19:30
רביבים
רעות דקלים 21:13
21:18
-
42:31
2:0
20:15
רביבים
נגבה עמית א 17:21
21:15
16:14
54:50
2:1
20:15
רביבים
יסוד המעלה אבני החושן 12:21
15:21
-
27:42
0:2
21:00
רביבים
מרחבים ב מקיף ט 16:21
10:21
-
26:42
0:2
(בית האליפות | בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 7 -
13/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
רביבים
הדרים שקמה 23:25
21:17
15:10
59:52
2:1
(בית האליפות | בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 8 -
27/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אופקים אליאב 18:21
15:21
-
33:42
0:2
19:30
רביבים
רמז ב בארי 13:21
8:21
-
21:42
0:2
20:15
רביבים
נגבה תמיר 19:21
15:21
-
34:42
0:2
20:15
רביבים
מרחבים א שקמה 21:10
21:12
-
42:22
2:0
21:00
רביבים
ידלין ב אבני החושן 15:21
13:21
-
28:42
0:2
21:00
רביבים
ידלין א אמירים 10:21
19:21
-
29:42
0:2
(בית האליפות | בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 9 -
6/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
עמית ב רעות 14:21
16:21
-
30:42
0:2
19:30
רביבים
מרחבים ב רמז ב 21:18
23:21
-
44:39
2:0
20:15
רביבים
יסוד המעלה יפה נוף 14:21
21:14
17:15
52:50
2:1
20:15
רביבים
גן רווה א מקיף ט 12:21
17:21
-
29:42
0:2
21:00
רביבים
עמית א גן רווה ב 21:18
21:12
-
42:30
2:0
21:00
רביבים
אבני החושן שקמה 21:8
21:16
-
42:24
2:0
(בית האליפות | בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 10 -
13/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
ידלין א נגבה 20:22
21:12
15:9
56:43
2:1
19:30
רביבים
אליאב דקלים 21:16
10:21
15:13
46:50
2:1
20:15
רביבים
בן גוריון בארי 7:21
20:22
-
27:43
0:2
20:15
רביבים
מרחבים א הדרים 17:21
18:21
-
35:42
0:2
21:00
רביבים
ידלין ב יפה נוף 21:16
21:15
-
42:31
2:0
21:00
רביבים
אופקים טביב 21:16
21:16
-
42:32
2:0
(בית האליפות | בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 11 -
24/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
מרחבים
אבני החושן מרחבים א 21:15
21:9
-
42:24
2:0
(בית האליפות | בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 12 -
27/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אליאב רעות 22:20
17:21
8:15
47:56
1:2
19:30
רביבים
מקיף ט רמז ב 21:15
21:19
-
42:34
2:0
20:15
רביבים
גן רווה ב תמיר 21:16
14:21
11:15
46:52
1:2
20:15
רביבים
גן רווה א בן גוריון 9:21
21:13
15:8
45:42
2:1
21:00
רביבים
הדרים ידלין ב 15:21
9:21
-
24:42
0:2
(בית האליפות | בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 13 -
3/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
עמית ב אופקים 13:21
13:21
-
26:42
0:2
19:30
רביבים
עמית א אמירים 21:14
21:14
-
42:28
2:0
20:15
רביבים
מרחבים ב גן רווה א 17:21
21:18
10:15
48:54
1:2
20:15
רביבים
שקמה יפה נוף 16:21
15:21
-
31:42
0:2
21:00
רביבים
ידלין ב יסוד המעלה 21:16
21:10
-
42:26
2:0
21:00
רביבים
גן רווה ב נגבה 21:15
30:28
-
51:43
2:0
(בית האליפות | בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 14 -
10/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
בן גוריון רמז ב 19:21
18:21
-
37:42
0:2
19:30
רביבים
ידלין א עמית א 14:21
18:21
-
32:42
0:2
20:15
רביבים
תמיר אמירים 21:17
21:14
-
42:31
2:0
20:15
רביבים
דקלים טביב 21:23
21:18
15:12
57:53
2:1
21:00
רביבים
בארי מקיף ט 17:21
4:21
-
21:42
0:2
21:00
רביבים
אבני החושן הדרים 21:14
21:11
-
42:25
2:0
(בית האליפות | בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-522-5484
    03-522-5501 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה