סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 10 - בתים --- סבב-1





ט.ל.ח



מחזור 1 - 7/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
רמת חן ערמונים 21:14
21:16
-
42:30
2:0
19:30
דרומי
זומר חשמונאים 5:21
10:21
-
15:42
0:2
19:30
אמצעי
ארנון קורצ'אק 24:26
16:21
-
40:47
0:2
20:15
צפוני
אביגור/עתיד הרא"ה 21:13
21:18
-
42:31
2:0
20:15
דרומי
נטעים המנחיל 21:0
21:0
-
42:0
2:0
20:15
אמצעי
הלל אהל שם 21:17
21:17
-
42:34
2:0
21:00
דרומי
ניצנים מכלל 11:21
11:21
-
22:42
0:2
(בית תחתון | בית אמצעי | בית עליון)
מחזור 2 -
14/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
בליך מכלל 13:21
17:21
-
30:42
0:2
19:30
דרומי
מורדי הגטאות קורצ'אק 21:19
21:15
-
42:34
2:0
19:30
אמצעי
בן גוריון זומר 19:21
21:18
17:15
57:54
2:1
20:15
צפוני
ערמונים אביגור/עתיד 15:21
5:21
-
20:42
0:2
20:15
דרומי
ויצמן חשמונאים 10:21
2:21
-
12:42
0:2
20:15
אמצעי
ניצנים המנחיל 10:21
12:21
-
22:42
0:2
21:00
דרומי
ארנון אהל שם 21:13
21:14
-
42:27
2:0
(בית תחתון | בית אמצעי | בית עליון)
מחזור 3 -
28/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
בן גוריון חשמונאים 17:21
16:21
-
33:42
0:2
19:30
דרומי
נטעים מכלל 12:21
18:21
-
30:42
0:2
19:30
אמצעי
הלל קורצ'אק 20:22
19:21
-
39:43
0:2
20:15
צפוני
בליך ניצנים 21:9
21:15
-
42:24
2:0
20:15
דרומי
ויצמן זומר 19:21
19:21
-
38:42
0:2
20:15
אמצעי
ארנון מורדי הגטאות 16:21
17:21
-
33:42
0:2
21:00
צפוני
רמת חן הרא"ה 21:7
21:14
-
42:21
2:0
(בית תחתון | בית אמצעי | בית עליון)
מחזור 4 -
4/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
רמת חן אביגור/עתיד 20:22
13:21
-
33:43
0:2
19:30
דרומי
ויצמן בן גוריון 10:21
17:21
-
27:42
0:2
19:30
אמצעי
ערמונים הרא"ה 21:14
21:16
-
42:30
2:0
20:15
צפוני
נטעים בליך 13:21
21:19
10:15
44:55
1:2
20:15
דרומי
הלל מורדי הגטאות 19:21
16:21
-
35:42
0:2
20:15
אמצעי
אהל שם קורצ'אק 12:21
14:21
-
26:42
0:2
21:00
אמצעי
המנחיל מכלל 21:17
21:12
-
42:29
2:0
(בית תחתון | בית אמצעי | בית עליון)
מחזור 5 -
11/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
בליך המנחיל 18:21
10:21
-
28:42
0:2
19:30
דרומי
ניצנים נטעים 12:21
17:21
-
29:42
0:2
19:30
אמצעי
ארנון הלל 21:17
26:28
15:11
62:56
2:1
20:15
צפוני
הרא"ה אביגור/עתיד 21:0
21:0
-
42:0
2:0
20:15
אמצעי
ערמונים רמת-חן 15:21
21:17
17:19
53:57
1:2
20:15
דרומי
מורדי הגטאות אהל שם 22:20
21:19
-
43:39
2:0
(בית תחתון | בית אמצעי | בית עליון)
טבלת הדירוג: