סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 10 - מוקדמות




ט.ל.ח


מחזור 1 - 12/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
רמת חן בליך 21:7
21:17
-
42:24
2:0
19:30
דרומי
נטעים הרא"ה 21:17
17:21
11:15
49:53
1:2
19:30
אמצעי
ניצנים הלל 15:21
14:21
-
29:42
0:2
20:15
צפוני
המנחיל אהל שם 21:16
21:16
-
42:32
2:0
20:15
דרומי
קורצ'אק מורדי הגטאות 20:22
21:18
11:15
52:55
1:2
20:15
אמצעי
אביגור/עתיד מכלל 21:12
21:7
-
42:19
2:0
21:00
דרומי
בן גוריון חשמונאים 6:21
5:21
-
11:42
0:2
(ירוק | כחול | כתום | אדום)
מחזור 2 -
19/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
אהל שם ארנון 21:13
21:17
-
42:30
2:0
19:30
דרומי
הרא"ה קורצ'אק 21:16
16:21
15:13
52:50
2:1
19:30
אמצעי
מכלל ערמונים 13:21
14:21
-
27:42
0:2
20:15
צפוני
רמת חן המנחיל 21:19
21:16
-
42:35
2:0
20:15
דרומי
וייצמן חשמונאים 11:21
0:21
-
11:42
0:2
20:15
אמצעי
הלל אביגור/עתיד 5:21
9:21
-
14:42
0:2
21:00
דרומי
בן גוריון זומר 18:21
19:21
-
37:42
0:2
(ירוק | כחול | כתום | אדום)
מחזור 3 -
3/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
בליך המנחיל 21:19
9:21
16:14
46:54
2:1
19:30
דרומי
נטעים מורדי הגטאות 18:21
9:21
-
27:42
0:2
19:30
אמצעי
ניצנים אביגור/עתיד 13:21
9:21
-
22:42
0:2
20:15
צפוני
רמת חן ארנון 22:20
21:15
-
43:35
2:0
20:15
דרומי
וייצמן בן גוריון 21:8
21:18
-
42:26
2:0
20:15
אמצעי
הלל ערמונים 22:24
15:21
-
37:45
0:2
21:00
דרומי
זומר חשמונאים 8:21
11:21
-
19:42
0:2
(ירוק | כחול | כתום | אדום)
מחזור 4 -
10/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
המנחיל ארנון 21:14
18:21
11:15
50:50
1:2
19:30
דרומי
הרא"ה מורדי הגטאות 19:21
21:17
15:11
55:49
2:1
19:30
אמצעי
אביגור/עתיד ערמונים 21:19
24:22
-
45:41
2:0
20:15
צפוני
בליך אהל שם 14:21
17:21
-
31:42
0:2
20:15
דרומי
נטעים קורצ'אק 13:21
23:21
13:15
49:57
1:2
20:15
אמצעי
ניצנים מכלל 13:21
12:21
-
25:42
0:2
21:00
דרומי
וייצמן זומר 21:18
15:21
16:18
52:57
1:2
(ירוק | כחול | כתום | אדום)
מחזור 5 -
17/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
רמת חן אהל שם -
-
-
-
-
19:30
דרומי
ראשון רביעי -
-
-
-
-
19:30
אמצעי
הלל מכלל -
-
-
-
-
20:15
צפוני
בליך ארנון -
-
-
-
-
20:15
דרומי
שני שלישי -
-
-
-
-
20:15
אמצעי
ניצנים ערמונים -
-
-
-
-
(ירוק | כחול | כתום | אדום)