הכדור במגרש הביתי - ממשיכים את המסורת עם 'אתגר המשפחות של מאמאנט' שהתקיים גם השנה באילת

כל משחק של מאמאנט מסתיים בלחיצת יד קבוצתית של השחקניות העוברות זו מול זו, משני צידי הרשת, בסדר מופתי ועם פנים מחויכות, בין אם הן הצד שניצח או שנחלו הפסד.


הרוח הספורטיבית העוברת מהשחקניות לכל בני המשפחה ליוותה את כל באי אתגר המשפחות של מאמאנט, שבילו יחד עם בני הזוג והילדים, שלושה ימים גדושים בפעילות ספורטיבית, חברתית, משפחתית, קולינארית ומגבשת . .

האירוע מבסס את ערכי הספורט למען קידום הרגלי חיים בריאים ומיועד למשפחות של השחקניות, הנחשפות באופן קבוע לערכי מאמאנט והאולימפיזם שתכליתם: 'בניית עולם טוב יותר באמצעות הספורט' וכוללים: מצוינות, מניעת אפליה, כבוד הדדי, אחראיות סביבתית ותרומה לקהילה, לחברה ולמשפחה.

ניתן היה לראות שכל מי שעלה למגרש, מקטן ועד גדול היה בעל יכולת לשמוח עם כל ניצחון, גם אם מדובר ביריב, לפרגן ולהפסיד בכבוד ולשמש דוגמא אישית לשילוב ספורט עם מפגש חברתי.

דור ההמשך זכה גם הוא להפגין את יכולותיו במגרש. הילדים הנרגשים הפגינו את יכולותיהם בטניס, כדורגל, כדורסל, משיכת חבל, טניס שולחן,אבאנט, סקווש, קטרגל, כדורעף, שחיה, וכמובן - קידנט - מקטן ועד גדול.

הגברים שבחבורה התייצבו גם הם, עם גאוות יחידה כדי להתנסות בספורט של מאמאנט ולהבין, מדוע הנשים שלהן לא מוותרות על האימונים המתקיימים פעם בשבוע לפחות.

כאשר הגיע הזמן לשלב כוחות עמדו יחד משפחות, זוגות וצמדים של הורים וילדים ושיחקו האחד מול השני, במסגרת הטורנירים הרבים שהתקיימו במקום.


מי הישוב או העיר אשר חבריה קטפו את רוב הפרסים?

ככל הנראה יש משהו מאוד מיוחד בראש העין שתושביה זכו שוב ושוב במגוון פרסים:
מאמאנט ראש העין נצחו באתגר המשפחות, שחקניות מאמאנט ובני הזוג בטורניר הזוגות וקבוצת אבאנט זכו במקום 1!

שחקנית מאמאנט חני גור זכתה בפרס היוקרתי במסגרת הגרלה הכולל -  טיסה והשתתפות במשחקי CSIT ריגה לטביה 2017

מייסדת ויו"ר מאמאנט, עפרה אברמוביץ': "מטרתו של האירוע היה גיבוש כל משפחותיהן של שחקניות מאמאנט סביב נושא הספורט וברוח ספורטיבית.  בנוסף לתחרויות עסקנו גם בפעילות הסברתית בנושא מניעת האלימות בספורט, נושא שהמועצה להסדר הימורים פועלת בו רבות ואנחנו במאמאנט, שמחים לקחת בו חלק".יצירת קשר

נותרו  תוים.
 • Info.mamanet@gmail.com
 • 09-745-2249
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • Ofra Abramovich | עפרה אברמוביץ
  +972 54-350-3355
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  ת.ד. 407,
  נווה ירק, 49945