אודות מאמאנט פרימיום


העונה הרביעית של ליגת הפרימיום של מאמאנט יוצאת לדרך!

ליגה הפרימיום מיועדת לשחקניות מאמאנט, בנוסף להשתתפותן בליגת מאמאנט העירונית. בהתאם למודל שנבנה ואושר על ידי הנהלת ליגת מאמאנט.

קבוצות הפרימיום מכל הארץ יחולקו ל 3 מחוזות בהן יערך פעם בחודש מחזור משחקים, כשהשיא יהיה בחודש יוני במפגש אליפות ארצי, שאליו יעלו שתי הקבוצות הראשונות מכל מחוז + שתי הקבוצות מהמקום השלישי עם המאזן הטוב ביותר מבין שלושת המחוזות.

כל שחקנית ליגת מאמאנט יכולה להרכיב קבוצה משחקניות מאמאנט אחרות בעיר שלה (נבחרת עירונית) ולהצטרף לליגת מאמאנט פרימיום שהינה ליגה כלל ארצית שתימשך שנה ותיתן אפשרות לקבוצות מכל הארץ להתמודד בהרכב חופשי עירוני אל מול ישובים וליגות אחרות.

במהלך השנה יתקיימו מפגשים בכל מחוז ובסיום המפגשים האלו, יערכו שלבי שמינית הגמר, רבע הגמר, חצי הגמר וגמר באירוע סיום בסוף חודש מאי 2019
עלות הליגה לשנת פעילות הינה 2,950 ₪ לקבוצה.

אנו מזמינות אותך להירשם ולקחת חלק באתגר ארצי ולהכיר קבוצות ושחקניות מרחבי הארץ.

להלן תנאי ההרשמה:

 1. הרישום הינו על בסיס קבוצתי בלבד. קפטנית הקבוצה תשלם בשם הקבוצה את עלות ההשתתפות בליגה. קבוצה שלא תשלם את תשלום ההשתתפות לפני תאריך המחזור הראשון של המשחקים, לא תוכל להשתתף בליגה
 2. הקפטנית אחראית על כך שהשחקניות ירשמו  – שחקנית שלא תהיה רשומה באתר הליגה לא תוכל לשחק בליגה. כל קבוצה תירשם עם שם קבוצה עבור ליגת הפרימיום.
 3. משחקי הליגה ייערכו אחת לחודש באולמות קבועים לפי המחוזות
 4. מרגע שלוח המשחקים מפורסם, אין הזזת משחקים.
 5. הרכז המקצועי של הליגה: איציק חיים gshaim@gmail.com 054-8052082

תנאי ההרשמה
חתימה של ראש הקבוצה על תקנון הליגה


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
 • Info.mamanet@gmail.com
 • 09-745-2249
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  ת.ד. 407,
  נווה ירק, 49945