אודות מאמאנט פרימיום


ליגת הפרימיום של מאמאנט יוצאת לדרך!

ליגה הפרימיום מיועדת לשחקניות מאמאנט ותיקות, בנוסף להשתתפותן בליגת מאמאנט העירונית. בהתאם למודל שנבנה ואושר על ידי הנהלת ליגת מאמאנט. 24 קבוצות ותיקות מכל הארץ לטורניר משותף יחברו יחד פעם בחודש לטורניר משותף, כשהשיא יהיה בחודש יולי במפגש אליפות ארצי.

כל שחקנית ליגת מאמאנט יכולה להרכיב קבוצה משחקניות מאמאנט אחרות בעיר שלה ולהצטרף לשני מפגשי המוקדמות. ליגת מאמאנט פרימיום הינה ליגה כלל ארצית שתמשך שנה ותתן אפשרות לקבוצות מכל הארץ להתמודד בהרכב חופשי עירוני.

במהלך השנה יתקיימו 12 מפגשים (כולל המוקדמות) וטקס סיום ליגה בחודש ספטמבר 2016.
עלות הליגה לשנת פעילות הינה 2500 ₪ לקבוצה.

אנו מזמינות אותך להרשם ולהנות מאתגר ארצי ולהכיר קבוצות ושחקניות מרחבי הארץ.
במסגרת המקודמות שיתקיימו בתאריכים 26.12.15 ו 9.1.16 יבחרו 16 קבוצות שיגיעו לדירוג הכי גבוה.
קבוצות אילו ירכיבו את ליגת מאמאנט פרימיום לשנת 2016.

להלן תנאי ההרשמה:

 1. הרישום הינו על בסיס קבוצתי בלבד. קפטנית הקבוצה תשלם בשם הקבוצה את עלות ההשתתפות במוקדמות בסכום 300 ש"ח. סכום זה לא יוחזר לקבוצה אשר לא תכלל ב 16 הקבוצות הראשונות בדירוג.
 2. הקפטנית אחראית על כך שהשחקניות ירשמו  – קבוצה שלא כל שחקניותיה יהיו רשומות לא תוכל להשתתף במוקדמות. כל קבוצה תרשם עם שם קבוצה עבור ליגת הפרימיום.
 3. בטרם פתיחת הליגה ולאחר שהקבוצות נרשמו ומילאו אחר כל הנהלים, יתקיימו משחקי מוקדמות, 16 הקבוצות הראשונות יוזמנו להשתתף בליגת 'מאמאנט' פרימיום. 

 4. המוקדמות ייערכו בשני מועדים:
  26.12.2015 - בקיבוץ צרעה בשעה 19:30
  09.01.2016 - בראש העין בשעה 19:30
 5. משחקי הליגה ייערכו אחת לחודש באולמות  ברחבי הארץ, בכל חודש תארח רשות מקומית אחרת את    הקבוצות ( כל רשות שתרצה לארח את הטורניר ויש לה מגרש של 2 רשתות מוזמנת לפנות לגילי)
 6. הרכזת הארגונית של הליגה: גילי אילוז ארבל gilyarbel@gmail.com
 7. הרכז המקצועי של הליגה: עופר ניר Ofer_nir@walla.co.il

תנאי ההרשמה
חתימה של ראש הקבוצה על תקנון הליגה


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
נותרו  תוים.
 • Info.mamanet@gmail.com
 • 09-745-2249
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  ת.ד. 407,
  נווה ירק, 49945