סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שחקניות מאמאנט


ליגת מאמאנט מבוססת על השתתפות אמהות של תלמידי בתי ספר וגני ילדים בעיר/ ישוב הקבוצות מונות 25 אימהות בהתאם לבתי הספר בהם לומדים ילדיהן. הקבוצות מתאמנות, משחקות ומתחרות זו בזו במסגרת הליגה המקומית ובסוף בארצית. כל אמא יכולה להצטרף לקבוצות מאמאנט.

במהלך העונה מתחרות הקבוצות זו בזו במסגרת הליגה.כל שחקנית מקבלת חולצת משחק וכרטיס שחקנית המקנה לה את הזכות להשתתף במשחקי הליגה המקומית, באירועים הארציים והבינלאומיים של מאמאנט ובספורטיאדה של מרכז הפועל. קבוצות הליגה הן ליגות עירוניות המנוהלות ע"י הרשויות המקומיות.

לכל קבוצה יש קפטנית שהיא חלק מפורום הקפטניות היישובי והן שדירת המנהיגות של הליגה. הקפטנית מארגנת את קבוצתה, אחראית על רישום שחקניות הקבוצה, מרכזת את כל הטפסים המנהלתיים ושומרת על קשר עם הנהלת הליגה והקפטניות האחרות. ליגת מאמאנט פתוחה בפני כל אימא (נשים שאינן אמהות יכולות להצטרף מעל גיל 30) ומיועדת לכל מי שרוח הספורט מפעמת בה. אין צורך בידע מוקדם, כשרון או יכולת ספורטיבית מיוחדת.

שחקניות מאמאנט

אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה