סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בקהילה
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

במי בחרו ילדי גן ברעננה- כזוכת פרס ישראל?

כשהכריזו על זוכי פרס ישראל נדהמתי והחלטתי שאני מביאה את זה איתי לעבודה. מי שלא מכירה אותי, אני גננת לילדים בגן חובה, גן מודע מגדר.


כשהכריזו על זוכי פרס ישראל נדהמתי והחלטתי שאני מביאה את זה איתי לעבודה. מי שלא מכירה אותי, אני גננת לילדים בגן חובה, גן מודע מגדר. השנה לקחתי על עצמי להביא לילדים נשים מעוררות השראה - חלקן הרימו את הכפפה והגיעו לגן, אחת מהן שלחה הודעה מצולמת וכמה יצרו קשר עם הילדים/ות.

כשהנחתי לפני הילדים/ות את תמונותיהם של הזוכים בפרס ישראל, מיד קפץ אחד הילדים ושאל: למה אין כאן בנות? כתשובה הנחתי את התמונה של הזוג ברוניצקי והילדים/ות מיד אמרו שאם היא צריכה להתחלק בפרס אז זה לא "שווה" (כהגדרתם/ן). יומיים לאחר מכן, הגיעו הילדים לגן עם תמונות וקורות חיים של נשים שונות שלדעתם/ן ראויות לזכות בפרס: מורן סמואל, רות דיין, עפרה אברמוביץ, ציפי שביט, דתיה בן דור, טל ברייר בן מוחה, עדי אלטשולר ואליס מילר).

לפני כשבועיים הם/ן כתבו מכתב לשר החינוך ולנשיא המדינה, וביום ראשון 15.4 ישתתפו בטקס הענקת פרס ישראל האלטרנטיבי בחסות עיריית רעננה.  מי אמר שילדים/ות לא יכולים/ות להשפיע?

במי בחרו ילדי גן ברעננה- כזוכת פרס ישראל?

במי בחרו ילדי גן ברעננה- כזוכת פרס ישראל?


במי בחרו ילדי גן ברעננה- כזוכת פרס ישראל?

אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה