רשימת הקבוצות  » לרשימת הקבוצות המלאה

אלופת האלופות אלופת המעורבות
1 אור יהודה אשקלון מעורבות
2 אלפי מנשה באר שבע מעורבות
3 אשקלון בית דגן מעורבות
4 באר יעקב גבעתיים מעורבות
5 באר שבע גני תקוה מעורבות
6 בית דגן חבל מודיעין מעורבות
7 בת ים חדרה מעורבות
8 גבעת שמואל חולון מעורבות
לרשימת הקבוצות המלאה

אלופת האלופות 2019 - מוקדמות

מחוז צפון
משחק תאריך שעה מגרש קבוצה 1 קבוצה 2
14 6/6 18:30 נהריה מטה אשר כרמיאל 0 / 2
24 6/6 19:15 נהריה כרמיאל נהריה 0 / 2
מחוז מרכז
משחק תאריך שעה מגרש קבוצה 1 קבוצה 2
3 10/6 18:15 בת ים גבעת שמואל אור יהודה 0 / 2
6 10/6 19:45 בת ים ראש העין ראשל"צ 0 / 2
7 10/6 19:00 בת ים גבעתיים כוכב יאיר/צור יגאל 2 / 0
12 10/6 19:45 בת ים אור יהודה פתח תקוה 2 / 0
13 10/6 20:30 בת ים בת ים רחובות 0 / 2
20 10/6 21:15 בת ים ראשון לציון גבעתיים 2 / 0
23 10/6 21:15 בת ים אור יהודה רחובות 2 / 0
מחוז דרום
משחק תאריך שעה מגרש קבוצה 1 קבוצה 2
10 5/6 17:00 אשקלון ירושלים אשקלון 2 / 0
11 5/6 17:00 אשקלון יבנה נס ציונה 2 / 0
18 5/6 19:15 אשקלון באר יעקב מ.א. גזר 2 / 0
19 5/6 20:00 אשקלון גדרה מטה יהודה 2 / 0
22 5/6 17:45 אשקלון ירושלים יבנה 0 / 2
26 5/6 20:45 אשקלון באר יעקב גדרה 2 / 0
מחוז שרון / מרכז
משחק תאריך שעה מגרש קבוצה 1 קבוצה 2
2 6/6 19:45 כפר סבא אלפי מנשה קדימה-צורן 0 / 2
4 10/6 19:00 כפר סבא גני תקוה שוהם 2 / 0
8 6/6 20:30 כפר סבא קדימה צורן לוד 2 / 1
9 6/6 20:45 כפר סבא עמק חפר חדרה 2 / 0
16 10/6 19:45 כפר סבא הוד השרון רמת גן 0 / 2
17 10/6 20:30 כפר סבא גני תקוה תל אביב 0 / 2
21 6/6 21:30 כפר סבא קדימה צורן עמק חפר 0 / 2
25 10/6 21:15 כפר סבא רמת גן תל אביב 0 / 2


אלופת המעורבות 2019 - מוקדמות

מחוז צפון
משחק תאריך שעה מגרש קבוצה 1 קבוצה 2
9 6/6 20:00 נהריה נהריה כרמיאל 0 / 2
16 11/6 20:30 כרמיאל כרמיאל מעורבות טבריה 2 / 0
מחוז דרום
משחק תאריך שעה מגרש קבוצה 1 קבוצה 2
4 5/6 18:30 אשקלון חבל מודיעין באר שבע 2 / 1
5 5/6 19:15 אשקלון רמלה מודיעין 0 / 2
7 5/6 17:45 אשקלון יבנה אשקלון 2 / 0
12 5/6 20:00 אשקלון חבל מודיעין מעורבות מודיעין מעורבות 2 / 0
14 5/6 18:30 אשקלון יבנה מעורבות ירושלים 0 / 2
מחוז מרכז
משחק תאריך שעה מגרש קבוצה 1 קבוצה 2
6 10/6 19:00 בת ים ראש העין גבעתיים 0 / 2
13 10/6 20:30 בת ים גבעתיים מעורבות פתח תקוה 2 / 0
מחוז שרון / מרכז
משחק תאריך שעה מגרש קבוצה 1 קבוצה 2
1 10/6 20:45 כפר סבא בית דגן חולון 2 / 0
2 6/6 19:45 כפר סבא תל אביב חדרה 2 / 0
3 6/6 20:30 כפר סבא קדימה צורן עמק חפר 2 / 0
10 10/6 21:30 כפר סבא בית דגן מעורבות ראשל"צ 0 / 2
11 6/6 21:15 כפר סבא תל אביב קדימה צורן 2 / 0
15 10/6 20:45 כפר סבא גני תקוה רמת גן 2 / 0

יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945