חרבות ברזל - כל העדכונים
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 8 - שלב הבתים



ט.ל.ח

מחזור 1 - 24/2/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור יהודה
סביונים מיקס הפסגה 13:21
15:21
-
28:42
0:2
19:30
אור יהודה
יעקב כהן דמוקרטי ריינבו 20:22
15:21
-
35:43
0:2
20:30
אור יהודה
ג"ש מגוב"שות מורשת 18:21
16:21
-
34:42
0:2
20:30
אור יהודה
אריאל שדות דן 1 21:13
21:17
-
42:30
2:0
21:30
אור יהודה
אילות על יסודי 1 21:19
14:21
14:16
49:56
1:2
21:30
אור יהודה
שדות דן 2 מעורבות אור יהודה 13:21
16:21
-
29:42
0:2
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 2 -
2/3/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
ג.שמואל
דמוקרטי גאיה מעורבות אור יהודה 13:21
18:21
-
31:42
0:2
19:30
ג.שמואל
עלומים אמירים 10:21
21:23
-
31:44
0:2
20:30
ג.שמואל
מיקס הפסגה שדות דן 1 22:20
21:14
-
43:34
2:0
20:30
ג.שמואל
מעורבות קרית אונו יהודה הלוי 19:21
21:12
15:11
55:44
2:1
21:30
ג.שמואל
מיתר רביבים יובלים 21:8
21:8
-
42:16
2:0
21:30
ג.שמואל
היובל רמז סטארמיקס 12:21
10:21
-
22:42
0:2
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 3 -
9/3/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
מיתר
מעורבות קרית אונו מיתר רביבים 23:25
22:24
-
45:49
0:2
19:30
מיתר
על יסודי 1 יובלים 21:11
21:15
-
42:26
2:0
20:30
מיתר
יהודה הלוי מנור יובלים 21:16
21:15
-
42:31
2:0
20:30
מיתר
אריאל יצחק נבון 24:22
17:21
9:15
50:58
1:2
21:30
מיתר
סביונים מורשת 21:15
23:21
-
44:36
2:0
21:30
מיתר
שדות דן 2 מעורבות מיקס י"מ 21:12
24:22
-
45:34
2:0
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 4 -
16/3/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
חמד
סטארמיקס אמירים 12:21
23:21
11:15
46:57
1:2
20:30
חמד
מורשת יצחק נבון 18:21
14:21
-
32:42
0:2
20:30
חמד
דמוקרטי גאיה יעקב כהן 21:12
21:17
-
42:29
2:0
21:30
חמד
מעורבות מיקס י"מ דמוקרטי ריינבו 9:21
11:21
-
20:42
0:2
21:30
חמד
היובל רמז שדות דן 3 23:21
13:21
12:15
48:57
1:2
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 5 -
30/3/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
מיתר
סביונים ג"ש מגוב"שות 17:21
21:17
15:11
53:49
2:1
21:00
מיתר
מיקס הפסגה אריאל 21:18
21:11
-
42:29
2:0
22:00
מיתר
דמוקרטי ריינבו שדות דן 2 21:19
18:21
16:14
55:54
2:1
22:00
מיתר
מעורבות קרית אונו על יסודי 1 21:18
13:21
17:15
51:54
2:1
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 6 -
6/4/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
ג.שמואל
מנור יובלים מעורבות קרית אונו 11:21
6:21
-
17:42
0:2
20:30
ג.שמואל
מיקס הפסגה יצחק נבון 21:19
14:21
11:15
46:55
1:2
21:15
ג.שמואל
שדות דן 3 עלומים 23:21
15:21
13:15
51:57
1:2
21:15
ג.שמואל
על יסודי 1 מיתר רביבים 19:21
15:21
-
34:42
0:2
22:00
ג.שמואל
שדות דן 1 ג"ש מגוב"שות 15:21
22:20
4:15
41:56
1:2
22:00
ג.שמואל
מעורבות מיקס י"מ יעקב כהן 18:21
21:17
12:15
51:53
1:2
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 7 -
13/4/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
חמד
מיתר רביבים מנור יובלים 21:16
21:13
-
42:29
2:0
21:15
חמד
אילות יהודה הלוי 21:17
21:17
-
42:34
2:0
21:15
חמד
דמוקרטי גאיה שדות דן 2 20:22
18:21
-
38:43
0:2
22:00
חמד
יצחק נבון שדות דן 1 21:17
21:19
-
42:36
2:0
22:00
חמד
דמוקרטי ריינבו מעורבות אור יהודה 21:10
21:11
-
42:21
2:0
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 8 -
4/5/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:15
ג.שמואל
סטארמיקס עלומים 21:9
21:10
-
42:19
2:0
21:15
ג. שמואל
יובלים אילות 10:21
18:21
-
28:42
0:2
22:00
ג.שמואל
שדות דן 1 מורשת 13:21
21:15
12:15
46:51
1:2
22:00
ג.שמואל
אמירים היובל רמז 21:10
21:7
-
42:17
2:0
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 9 -
11/5/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:15
אור יהודה
מעורבות אור יהודה מעורבות מיקס י"מ 21:18
21:15
-
42:33
2:0
21:15
אור יהודה
שדות דן 1 סביונים 19:21
8:21
-
27:42
0:2
22:00
אור יהודה
יהודה הלוי מיתר רביבים 21:19
22:24
9:15
52:58
1:2
22:00
אור יהודה
על יסודי 1 מנור יובלים 21:8
21:15
-
42:23
2:0
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 10 -
18/5/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:15
חמד
אמירים שדות דן 3 21:6
21:10
-
42:16
2:0
21:15
חמד
דמוקרטי גאיה דמוקרטי ריינבו 16:21
14:21
-
30:42
0:2
22:00
חמד
מורשת מיקס הפסגה 12:21
17:21
-
29:42
0:2
22:00
חמד
ג"ש מגוב"שות אריאל 11:21
15:21
-
26:42
0:2
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 11 -
25/5/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:15
יהוד
יובלים יהודה הלוי 22:20
11:21
7:15
40:56
1:2
21:15
יהוד
אילות מעורבות קרית אונו 19:21
21:18
11:15
51:54
1:2
22:00
יהוד
מורשת אריאל 24:26
12:21
-
36:47
0:2
22:00
יהוד
מעורבות אור יהודה יעקב כהן 21:14
21:11
-
42:25
2:0
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 12 -
1/6/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
אור יהודה
מנור יובלים יובלים 16:21
21:23
-
37:44
0:2
21:15
אור יהודה
שדות דן 3 סטארמיקס 19:21
19:21
-
38:42
0:2
22:00
אור יהודה
יהודה הלוי על יסודי 1 17:21
17:21
-
34:42
0:2
22:00
אור יהודה
יצחק נבון סביונים 21:12
21:15
-
42:27
2:0
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 13 -
8/6/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
מיתר
יצחק נבון ג"ש מגוב"שות 21:6
21:12
-
42:18
2:0
21:00
מיתר
מיתר רביבים אילות 21:16
21:14
-
42:30
2:0
22:00
מיתר
עלומים היובל רמז 22:24
21:14
15:11
58:49
2:1
22:00
מיתר
יעקב כהן שדות דן 2 16:21
16:21
-
32:42
0:2
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 14 -
15/6/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
יהוד
מנור יובלים אילות -
-
-
-
-
21:00
יהוד
ג"ש מגוב"שות מיקס הפסגה -
-
-
-
-
21:00
יהוד
יובלים מעורבות קרית אונו -
-
-
-
-
22:00
יהוד
אריאל סביונים -
-
-
-
-
22:00
יהוד
דמוקרטי גאיה מעורבות מיקס י"מ -
-
-
-
-
(אמצעי | תחתון | עליון)