סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 7 - שלב המוקדמות



ט.ל.ח


מחזור 1 - 5/11/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
חמד
יעקב כהן הפסגה 18:21
20:22
-
38:43
0:2
19:00
חמד
מעורבת מיקס י"מ אלון 21:9
19:21
15:12
55:42
2:1
20:00
חמד
עלומים-ניר שדות דן 2 21:12
21:17
-
42:29
2:0
20:00
חמד
שדות דן 3 היובל רמז 21:17
21:11
-
42:28
2:0
21:00
חמד
יובלים ראשונים מנור-יובלים-ב 9:21
21:15
16:14
46:50
2:1
21:00
חמד
אריאל מורשת מעורבות 21:14
21:18
-
42:32
2:0
(ירוק | כתום)
מחזור 2 -
12/11/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
גבעת שמואל
מעורבות ק"א ג"ש מגוב"שות 13:21
18:21
-
31:42
0:2
18:30
גבעת שמואל
מעורבות א"י סביונים 19:21
18:21
-
37:42
0:2
19:30
גבעת שמואל
שדות דן 3 יהודה הלוי במעלה 21:5
21:8
-
42:13
2:0
19:30
גבעת שמואל
על יסודי 1 מנור-יובלים-א 10:21
14:21
-
24:42
0:2
20:30
גבעת שמואל
הפסגה אריאל 18:21
18:21
-
36:42
0:2
20:30
גבעת שמואל
היובל רמז שדות דן 1 21:14
21:11
-
42:25
2:0
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 3 -
19/11/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
גני תקוה
מנור-יובלים-א דמוקרטי 21:17
21:10
-
42:27
2:0
19:30
גני תקוה
דמוקרטי 2 עלומים-ניר 15:21
9:21
-
24:42
0:2
20:30
גני תקוה
מיתר-רביבים איילות 21:19
16:21
13:15
50:55
1:2
20:30
גני תקוה
מורשת מעורבות יעקב כהן 21:16
17:21
13:15
51:52
1:2
21:30
גני תקוה
מעורבת מיקס י"מ מעורבות א"י 15:21
15:21
-
30:42
0:2
21:30
גני תקוה
יהודה הלוי במעלה שדות דן 2 12:21
12:21
-
24:42
0:2
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 4 -
26/11/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
יהוד
מורשת מעורבות הפסגה 21:16
16:21
15:13
52:50
2:1
19:00
יהוד
אלון סביונים 19:21
15:21
-
34:42
0:2
20:00
יהוד
שדות דן 3 שדות דן 2 21:8
21:12
-
42:20
2:0
20:00
יהוד
שדות דן 1 דמוקרטי 2 22:20
15:21
13:15
50:56
1:2
21:00
יהוד
יובלים ראשונים אריאל 5:21
22:20
14:16
41:57
1:2
21:00
יהוד
היובל רמז עלומים-ניר 21:19
21:15
-
42:34
2:0
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 5 -
3/12/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
אור יהודה
הפסגה מנור-יובלים-ב 21:8
21:16
-
42:24
2:0
19:00
אור יהודה
מעורבת מיקס י"מ מעורבות ק"א 21:10
21:10
-
42:20
2:0
20:00
אור יהודה
על יסודי 1 מיתר-רביבים 17:21
19:21
-
36:42
0:2
20:00
אור יהודה
עלומים-ניר יהודה הלוי במעלה 21:11
21:18
-
42:29
2:0
21:00
אור יהודה
ג"ש מגוב"שות מעורבות א"י 12:21
16:21
-
28:42
0:2
21:00
אור יהודה
היובל רמז דמוקרטי 2 21:15
21:15
-
42:30
2:0
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 6 -
17/12/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
גני תקוה
דמוקרטי מיתר-רביבים 18:21
19:21
-
37:42
0:2
18:30
גני תקוה
ג"ש מגוב"שות אלון 21:15
22:24
13:15
56:54
1:2
19:30
גני תקוה
מעורבות ק"א סביונים 11:21
13:21
-
24:42
0:2
19:30
גני תקוה
על יסודי - 1 אילות 21:16
18:21
18:16
57:53
2:1
20:30
גני תקוה
שדות דן 1 שדות דן 3 9:21
15:21
-
24:42
0:2
20:30
גני תקוה
יובלים ראשונים יעקב כהן 12:21
8:21
-
20:42
0:2
21:30
גני תקוה
יהודה הלוי במעלה היובל רמז 11:21
16:21
-
27:42
0:2
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 7 -
31/12/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
חמד
אריאל מנור-יובלים-ב 21:10
21:14
-
42:24
2:0
19:00
חמד
איילות דמוקרטי 9:21
13:21
-
22:42
0:2
20:00
חמד
יובלים ראשונים מורשת מעורבות 13:21
18:21
-
31:42
0:2
20:00
חמד
מעורבת מיקס י"מ ג"ש מגוב"שות 21:10
21:12
-
42:22
2:0
21:00
חמד
שדות דן 2 דמוקרטי 2 15:21
17:21
-
32:42
0:2
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 8 -
7/1/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גבעת שמואל
אלון מעורבות א"י 9:21
16:21
-
25:42
0:2
19:00
גבעת שמואל
דמוקרטי על יסודי 1 19:21
18:21
-
37:42
0:2
20:00
גבעת שמואל
דמוקרטי 2 יהודה הלוי במעלה 21:16
21:12
-
42:28
2:0
20:00
גבעת שמואל
יובלים ראשונים הפסגה 15:21
14:21
-
29:42
0:2
21:00
גבעת שמואל
עלומים-ניר שדות דן 3 15:21
11:21
-
26:42
0:2
21:00
גבעת שמואל
שדות דן 2 שדות דן 1 21:14
21:17
-
42:31
2:0
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 9 -
14/1/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
אור יהודה
מעורבות א"י מעורבות ק"א 21:16
21:18
-
42:34
2:0
18:30
אור יהודה
סביונים ג"ש מגוב״שות 19:21
22:20
12:15
53:56
1:2
19:30
אור יהודה
מנור-יובלים-ב יעקב כהן 12:21
13:21
-
25:42
0:2
19:30
אור יהודה
שדות דן 2 היובל רמז 12:21
11:21
-
23:42
0:2
20:30
אור יהודה
מיתר-רביבים מנור-יובלים-א 15:21
14:21
-
29:42
0:2
20:30
אור יהודה
יהודה הלוי במעלה שדות דן 1 21:16
19:21
15:10
55:47
2:1
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 10 -
21/1/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
גני תקוה
אלון מעורבות ק"א 21:16
17:21
15:11
53:48
2:1
18:30
גני תקוה
סביונים מעורבות מיקס י"מ 21:17
19:21
15:8
55:46
2:1
19:30
גני תקוה
מנור-יובלים-ב מורשת מעורבות 13:21
13:21
-
26:42
0:2
19:30
גני תקוה
יעקב כהן אריאל 19:21
21:17
15:11
55:49
2:1
20:30
גני תקוה
דמוקרטי 2 שדות דן 3 7:21
5:21
-
12:42
0:2
20:30
גני תקוה
אילות מנור- יובלים א 16:21
17:21
-
33:42
0:2
21:30
גני תקוה
שדות דן 1 עלומים-ניר 10:21
18:21
-
28:42
0:2
(ירוק | כתום | כחול)