סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 6 - שלב הבתים



ט.ל.ח

מחזור 1 - 19/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
אור יהודה
אלון 1 יעקב כהן 23:21
21:11
-
44:32
2:0
19:00
אור יהודה
גנים יובלים א"י 14:21
17:21
-
31:42
0:2
20:00
אור יהודה
אילות מיתר-רביבים 21:13
15:21
9:15
45:49
1:2
20:00
אור יהודה
על יסודי 1 מיקס יהוד 23:21
21:19
-
44:40
2:0
21:00
אור יהודה
שדות דן 1 יהודה הלוי 13:21
21:19
15:13
49:53
2:1
21:00
אור יהודה
אהוד מנור יובלים ג"ת 14:21
21:17
17:19
52:57
1:2
(אמצעי | עליון)
מחזור 2 -
26/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
חמד
יעקב כהן מעורבות ק"א 19:21
21:23
-
40:44
0:2
19:30
חמד
מיתר-רביבים אריאל 27:25
15:21
15:10
57:56
2:1
20:30
חמד
אהוד מנור על יסודי 1 10:21
8:21
-
18:42
0:2
20:30
חמד
הפסגה דמוקרטי-1 21:18
11:21
15:17
47:56
1:2
21:30
חמד
גנים מיקס יהוד 17:21
16:21
-
33:42
0:2
21:30
חמד
יובלים ג"ת אנרג'י על"י 2 16:21
8:21
-
24:42
0:2
(אמצעי | עליון | תחתון)
מחזור 3 -
5/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
יהוד
מגוב"שות הפסגה 17:21
19:21
-
36:42
0:2
20:15
יהוד
מורשת דמוקרטי-1 20:22
17:21
-
37:43
0:2
21:00
יהוד
אלון 1 מעורבות ק"א 18:21
16:21
-
34:42
0:2
21:00
יהוד
מיקס יהוד אנרג'י על"י 2 21:13
21:10
-
42:23
2:0
22:00
יהוד
מונוסון מקסימאמות 11:21
8:21
-
19:42
0:2
22:00
יהוד
שדות דן 2 נאפל-1 united 6:21
10:21
-
16:42
0:2
(אמצעי | עליון | תחתון)
מחזור 4 -
12/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
חמד
הפסגה מורשת 21:9
21:13
-
42:22
2:0
20:00
חמד
גנים אהוד מנור 18:21
13:21
-
31:42
0:2
21:00
חמד
אריאל אילות 13:21
21:17
14:16
48:54
1:2
21:00
חמד
סביונים שדות דן 1 21:18
13:21
15:12
49:51
2:1
22:00
חמד
יהודה הלוי דמוקרטי 2 21:16
21:23
15:12
57:51
2:1
22:00
חמד
על יסודי 1 יובלים א"י 21:10
21:13
-
42:23
2:0
(אמצעי | עליון | תחתון)
מחזור 5 -
19/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור יהודה
אילות מעורבות ק"א 21:17
18:21
16:18
55:56
1:2
19:30
אור יהודה
מיתר-רביבים יעקב כהן 19:21
17:21
-
36:42
0:2
20:30
אור יהודה
אנרג'י על"י 2 גנים 19:21
21:10
7:15
47:46
1:2
20:30
אור יהודה
יובלים א"י יובלים ג"ת 10:21
21:16
20:18
51:55
2:1
21:30
אור יהודה
מונוסון מגוב"שות 21:19
21:19
-
42:38
2:0
21:30
אור יהודה
אלון 1 אריאל 14:21
15:21
-
29:42
0:2
(אמצעי | עליון | תחתון)
מחזור 6 -
26/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
חמד
דמוקרטי-1 מגוב"שות 18:21
13:21
-
31:42
0:2
20:30
חמד
נאפל-2 united נאפל-1 united -
-
-
-
-
21:15
חמד
סביונים דמוקרטי 2 13:21
19:21
-
32:42
0:2
21:15
חמד
מיקס יהוד יובלים ג"ת 21:19
21:15
-
42:34
2:0
22:00
חמד
מקסימאמות מורשת 21:9
21:14
-
42:23
2:0
22:00
חמד
אהוד מנור אנרג'י על"י 2 11:21
6:21
-
17:42
0:2
(אמצעי | עליון | תחתון)
מחזור 7 -
2/4/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
גני תקוה
מעורבות ק"א מיתר-רביבים 14:21
16:21
-
30:42
0:2
20:00
גני תקוה
דמוקרטי-1 מעורבות אור יהודה 14:21
9:21
-
23:42
0:2
21:00
גני תקוה
יובלים א"י מיקס יהוד 17:21
25:27
-
42:48
0:2
21:00
גני תקוה
אריאל יעקב כהן 21:19
20:22
15:13
56:54
2:1
22:00
גני תקוה
על יסודי 1 גנים 21:13
21:15
-
42:28
2:0
22:00
גני תקוה
מונוסון מורשת 21:12
17:21
15:10
53:43
2:1
(אמצעי | עליון | תחתון)
מחזור 8 -
30/4/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
גני תקוה
יעקב כהן אילות 18:21
18:21
-
36:42
0:2
20:00
גני תקוה
אלון 1 מיתר-רביבים 18:21
10:21
-
28:42
0:2
21:00
גני תקוה
סביונים יהודה הלוי 16:21
21:15
10:15
47:51
1:2
21:00
גני תקוה
יובלים ג"ת גנים 16:21
19:21
-
35:42
0:2
22:00
גני תקוה
דמוקרטי 2 שדות דן 1 17:21
21:11
15:12
53:44
2:1
22:00
גני תקוה
אנרג'י על"י 2 על יסודי 1 17:21
13:21
-
30:42
0:2
(אמצעי | עליון | תחתון)
מחזור 9 -
7/5/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
גני תקוה
מונוסון דמוקרטי-1 21:19
18:21
15:10
54:50
2:1
20:00
גני תקוה
יובלים א"י אהוד מנור 21:16
21:8
-
42:24
2:0
21:00
גני תקוה
אלון 1 אילות 21:14
13:21
12:15
46:50
1:2
21:15
גני תקוה
מורשת מגוב"שות 17:21
19:21
-
36:42
0:2
22:00
גני תקוה
שדות דן 2 נאפל-2 united 17:21
16:21
-
33:42
0:2
22:00
גני תקוה
הפסגה מקסימאמות 22:24
16:21
-
38:45
0:2
(אמצעי | עליון | תחתון)
מחזור 10 -
14/5/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
גני תקוה
אנרג'י על"י 2 יובלים א"י 19:21
18:21
-
37:42
0:2
20:15
גני תקוה
מונוסון הפסגה 11:21
14:21
-
25:42
0:2
21:15
גני תקוה
יובלים ג"ת על יסודי 1 13:21
11:21
-
24:42
0:2
21:15
גני תקוה
מעורבות ק"א אריאל 20:22
25:23
15:13
60:58
2:1
22:00
גני תקוה
מיקס יהוד אהוד מנור 21:15
21:12
-
42:27
2:0
22:00
גני תקוה
מגוב"שות מקסימאמות 18:21
12:21
-
30:42
0:2
(אמצעי | עליון | תחתון)
טבלת הדירוג: