סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 6 - שלב המוקדמות



ט.ל.ח



מחזור 1 - 13/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
גני תקוה
יהודה הלוי דמוקרטי 2 11:21
21:15
9:15
41:51
1:2
19:15
גני תקוה
גנים מונוסון 15:21
10:21
-
25:42
0:2
20:15
גני תקוה
אנרג'י על"י 2 דמוקרטי-1 18:21
12:21
-
30:42
0:2
20:15
גני תקוה
מורשת מיקס יהוד 18:21
21:15
15:12
54:48
2:1
21:00
גני תקוה
מגוב"שות על יסודי 1 22:20
21:17
-
43:37
2:0
21:15
גני תקוה
שדות דן 1 סביונים 21:18
21:17
-
42:35
2:0
(כחול | ירוק | אדום)
מחזור 2 -
20/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גני תקוה
גנים מיתר-רביבים 10:21
18:21
-
28:42
0:2
20:00
גני תקוה
יובלים ג"ת אריאל 13:21
18:21
-
31:42
0:2
20:00
גני תקוה
נאפל-2 united יהודה הלוי 21:14
20:22
15:13
56:49
2:1
21:00
גני תקוה
יעקב כהן אילות 13:21
21:19
9:15
43:55
1:2
21:00
גני תקוה
יובלים א"י הפסגה 13:21
14:21
-
27:42
0:2
(כחול | ירוק | אדום | כתום)
מחזור 3 -
27/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
אור יהודה
אהוד מנור מעורבות ק"א 15:21
8:21
-
23:42
0:2
19:00
אור יהודה
אילות אלון 1 21:16
17:21
12:15
50:52
1:2
20:00
אור יהודה
מקסימאמות דמוקרטי-1 21:10
21:11
-
42:21
2:0
20:00
אור יהודה
מונוסון מיקס יהוד 17:21
21:18
15:9
53:48
2:1
21:00
אור יהודה
שדות דן 2 דמוקרטי 2 21:13
21:11
-
42:24
2:0
21:00
אור יהודה
נאפל-1 united שדות דן 1 21:5
21:5
-
42:10
2:0
(כחול | ירוק | אדום | כתום)
מחזור 4 -
11/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
יהוד
הפסגה אילות 21:12
17:21
8:15
46:48
1:2
20:15
יהוד
יובלים ג"ת על יסודי 1 18:21
11:21
-
29:42
0:2
21:00
יהוד
שדות דן 2 נאפל-1 united 6:21
15:21
-
21:42
0:2
21:00
יהוד
שדות דן 1 יהודה הלוי 14:21
19:21
-
33:42
0:2
22:00
יהוד
מורשת גנים 21:11
21:14
-
42:25
2:0
22:00
יהוד
סביונים נאפל-2 united 6:21
14:21
-
20:42
0:2
(כחול | ירוק | אדום | כתום)
מחזור 5 -
18/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גני-תקוה
דמוקרטי 2 נאפל-2 united 19:21
21:16
8:15
48:52
1:2
20:00
גני-תקוה
מיקס יהוד מיתר-רביבים 21:19
16:21
11:15
48:55
1:2
20:00
גני-תקוה
סביונים שדות דן 2 12:21
12:21
-
24:42
0:2
21:00
גני-תקוה
מונוסון מורשת 18:21
16:21
-
34:42
0:2
21:00
גני-תקוה
מקסימאמות אנרג'י על"י 2 21:9
21:9
-
42:18
2:0
(כחול | ירוק | אדום | כתום)
מחזור 6 -
25/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
אר יהודה
יובלים א"י אלון 1 21:23
11:21
-
32:44
0:2
19:00
אר יהודה
הפסגה יעקב כהן 21:12
21:13
-
42:25
2:0
20:00
אור יהודה
דמוקרטי 2 סביונים 21:10
21:17
-
42:27
2:0
21:00
אור יהודה
אהוד מנור מקסימאמות 5:21
12:21
-
17:42
0:2
21:00
אור יהודה
נאפל-2 united נאפל-1 united 8:21
8:21
-
16:42
0:2
(כחול | ירוק | אדום | כתום)
מחזור 7 -
1/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
יהוד
דמוקרטי-1 אהוד מנור 21:5
21:13
-
42:18
2:0
20:15
יהוד
מעורבות ק"א אנרג'י על"י 2 21:13
21:11
-
42:24
2:0
21:00
יהוד
מיקס יהוד גנים 21:12
21:12
-
42:24
2:0
21:00
יהוד
מיתר-רביבים מורשת 15:21
21:19
6:15
42:55
1:2
22:00
יהוד
אילות יובלים א"י 21:13
21:13
-
42:26
2:0
(כחול | ירוק | אדום | כתום)
מחזור 8 -
8/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גני-תקוה
אלון 1 יעקב כהן 11:21
14:21
-
25:42
0:2
19:00
גני-תקוה
נאפל-1 united סביונים 21:5
21:3
-
42:8
2:0
20:00
גני-תקוה
על יסודי 1 אריאל 21:12
14:21
13:15
48:48
1:2
20:00
גני-תקוה
שדות דן 1 נאפל-2 united 16:21
14:21
-
30:42
0:2
21:00
גני-תקוה
יובלים ג"ת מגוב"שות 9:21
12:21
-
21:42
0:2
22:00
גני תקוה
אריאל מגוב"שות 15:21
10:21
-
25:42
0:2
(כחול | ירוק | אדום | כתום)
מחזור 9 -
22/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מושב חמד
סביונים יהודה הלוי 21:23
13:21
-
34:44
0:2
20:00
מושב חמד
שדות דן 2 שדות דן 1 21:10
21:11
-
42:21
2:0
20:00
מושב חמד
אלון 1 הפסגה 12:21
19:21
-
31:42
0:2
21:00
מושב חמד
יהודה הלוי נאפל-1 united 3:21
10:21
-
13:42
0:2
(כחול | ירוק | אדום | כתום)
מחזור 10 -
29/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
מושב חמד
אנרג'י על"י 2 אהוד מנור 21:15
21:17
-
42:32
2:0
20:15
מושב חמד
יהודה הלוי שדות דן 2 16:21
13:21
-
29:42
0:2
21:15
מושב חמד
דמוקרטי 2 שדות דן 1 21:11
21:17
-
42:28
2:0
21:15
מושב חמד
יעקב כהן יובלים א"י 17:21
21:13
15:6
53:40
2:1
(כחול | ירוק | אדום | כתום)
מחזור 11 -
5/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
יהוד
מעורבות ק"א מקסימאמות 5:21
13:21
-
18:42
0:2
20:15
יהוד
נאפל-2 united שדות דן 2 21:17
18:21
15:10
54:48
2:1
21:15
יהוד
מיתר-רביבים מונוסון 18:21
14:21
-
32:42
0:2
21:15
יהוד
נאפל-1 united דמוקרטי 2 21:13
21:7
-
42:20
2:0
22:15
יהוד
דמוקרטי-1 מעורבות ק"א 21:18
21:19
-
42:37
2:0
(כחול | ירוק | אדום | כתום)
טבלת הדירוג: